ZNAČKY

Dlažby a obklady / 100% Made in Italy

Keramické obklady a dlažby dovážame priamo od talianskych renomovaných výrobcov. Vyberáme najkrajšie kolekcie a prezentujeme posledné dizajnové novinky.

Výrobcovia. Naše kúpeľňové štúdio má v ponuke celý sortiment vybraných producentov. Značky obkladov a dlažby: Alfalux, Castelvetro, Coem, Fap, Fioranese, Marca Corona, Mirage, Mutina, Ricchetti, Sant'Agostino, Supergres, Tagina


Alfalux

Alfalux. Talianska keramička je hlavnou súčasťou skupiny Riwal, jej produkty sú zamerané na strednú cenovú hladinu. V ich sortimente nájdete obklady a dlažby vyrobené najmodernejšími technológiami pre vnútorné a vonkajšie použitie v rôznych dizajnoch a v každom prostredí.

www.alfa-lux.it


Castelvetro

Castelvetro od roku 1971 poskytuje svojim zákazníkom skúsenosti a profesionalitu s cieľom prinášať neustále inovácie, výskum a technický a estetický rozvoj do sektora zariaďovania interiérov a exteriérov. Výrobca získal v roku 2021 cenu Felix Industry Award.

Porcelánové kameninové dlažby vyrobené v Taliansku, ideálne pre vnútorné a vonkajšie podlahy. Široká škála keramických dlažieb od efektu dreva až po dlažby s kamenným dizajnom.  

www.castelvetrotiles.com


Coem

Coem sa pri výrobe dlažby inšpiruje prírodou. Ich povrchy odrážajú variabilitu a krásu prírodného kameňa. Dlažba ako produkt je umocnený technickými kvalitami a flexibilitou modulárnych formátov, hrúbok a povrchových úprav. Dlažby sú v súlade s ľuďmi a ich okolitým prostredím.

www.coem.it


Fap

Fap. Dizajnové obklady do kúpeľne, dlažby a obklady stien vytvorené v Taliansku so štýlom a vášňou.

Obklady Fap sú inšpirované intuíciou živenou umením, estetickým výskumom, farbou a materiálom.  Dizajnéri si nájdu čas na hru s materiálom, pričom využívajú originálne remeselné postupy a nové materiály, aby identifikovali efekt a emócie, ktoré chcú preniesť na keramické obklady.

www.fapceramiche.com


Fioranese

Fioranese. Za 50 rokov keramickej tradície vybudovali obchod založený na kreativite, inteligencii a duchu obnovy, ktorý je dnes srdcom a dušou dynamickej talianskej spoločnosti.

"Podporovaní vášňou, profesionalitou a zručnosťami všetkých, ktorí s nami spolupracujú, navrhujeme porcelánové dlažby s talianskym dizajnom tak, aby zodpovedali neustále sa meniacemu svetu."

www.fioranese.it


Marca Corona

Tradícia od 1741 / Nadčasové dlažby a obklady

Dlažby a obklady Marca Corona majú najdlhšiu tradíciu výroby keramiky vo svete. Marca Corona vyrába keramické obklady a dlažby už od roku 1741. Pre výrobu dlažieb a obkladov sú charakteristické inovatívne technológie a originálne estetické riešenia pre interiér i exteriér.

Tradičné kuchynské obklady, elegantné obklady do kúpeľne, dizajnové interiérové veľkoformátové dlažby, terasové a záhradné dlažby v 2 cm hrúbke so všetkými tvarovkami. Prvotriedne dlažby Marca Corona v imitácii dreva, kameňa a mramoru.

www.marcacorona.it


Mirage

Mirage navrhuje a vyrába porcelánové kameninové dlažby a obklady pre komerčné, verejné a obytné priestory. Zameriava sa na najnovšie trendy a neustále vykonáva inovačný výskum. Mirage je zárukou stability a spoľahlivosti, ktorá je zabezpečená dôkladnými skúsenosťami.

www.mirage.it


Mutina

Mutina sa zrodila z prirodzenej potreby priniesť myšlienky skvelých dizajnérov, aby si zmerali sily so svetom keramických obkladov. Oslava podstaty keramiky v dialógu s najlepšími svetovými dizajnérmi ako je Patricia Urquiola. Objavte kolekcie a projekt Mutina for Art.

www.mutina.it


Ricchetti

Ricchetti viac ako 60 rokov vyrába obklady a dlažby so silným zameraním na kvalitu, dizajn a čistý vzhľad. Jedinečné produkty pre svet architektúry a interiérového dizajnu.

www.ricchetti-group.com


Sant'Agostino

Dizajnové vychytávky / Retro dlažby a obklady

Sant'Agostino svojim jedinečným dizajnom dlažieb a obkladov splní všetky predstavy aj najnáročnejších zákazníkov. Meno dizajnéra Philippe Starck je garanciou kvality a vysokej úrovne značky.

Ak hľadáte v určitom segmente najprepracovanejší vzor dlažby, lebo sa vám iné nepáčia, tak tu ju istotne nájdete. Sant'Agostino má v ponuke krásne obklady s 3D povrchom, efektné retro dlažby a obklady, dokonalé kobercové dlažby i historicky pôsobiace vhodné do štýlových priestorov.

www.ceramicasantagostino.it


Supergres

Moderné obklady a dlažby / Luxusné kúpeľne

Mladý dynamický taliansky výrobca keramických obkladov a dlaždíc je súčasťou skupiny GRUPPO ATLAS CONCORDE, čo je zárukou kvality produktov i dizajnu. Produkty Supergres obohacujú našu ponuku atraktívnych obkladov a dlažieb pri zachovaní priaznivých cien. 

 Supergres sleduje najnovšie trendy v interiérovom dizajne, ponúka moderné keramické obklady a dlažby pre domácnosti, obchody, trendové obklady do kúpeľne, luxusné obklady a dlažby. Univerzálny výrobca, ktorý má v sortimente dlažby a obklady pre všetky použitia.

www.supergres.com


Tagina

Tagina. Výrobca zameraný na gresové dlažby, ktoré sú vhodné pre obytné aj komerčné priestory, súkromných zákazníkov ako aj pre projektantov a dizajnérov, ktorí hľadajú jedinečné produkty s originálnym dizajnom.

"Vytvárame povrchy, ktoré dokážu interpretovať autentický vkus slobodných ľudí a vyrozprávať ich dobu, tradíciu, modernosť, aby sme dali život originálnym a osobným príbehom."

www.tagina.it 

Obklady Fap, dlažba Marca Corona, obklady Santagostino, dlažby Mirage, obklady Marca Corona, dlažby Piemme, dlažby Sant'Agostino, marca corona

.