DLAŽBY

Keramická dlažba / Dlaždice

Talianske dlažby. Zamerali sme sa na kvalitné keramické dlažby do domu a bytu v rôznych štýloch. Talianska dlažba spĺňa kritériá náročných klientov. Do povrchových úprav dlažieb sa prenáša tradičný dizajn kameňa, mramoru, dreva, hliny, cementový vzhľad, kovové odlesky a lesklé efekty.

DLAŽBA DO KAŽDÉHO PRIESTORU

Fotogalérie / Dizajnové dlažby

Dlažby dodávame na objednávku. Technické parametre a ceny poskytneme na vyžiadanie.  


Vlastnosti a rozmery dlažby. Moderné dlažby sú gresové, rektifikované, zabrúsené na presný rozmer. Najpoužívanejšie rozmery sú 60x60, 60x120, 75x75, 80x80, 90x90 cm. V ponuke máme aj veľké formáty 75x150, 80x160, 120x120. Dizajn dreva: 7,5x60, 15x90, 20x120, 30x120 až 30x180 cm.

Gresová dlažba. Praktický a ideálny materiál na podlahové vykurovanie. Vonkajšia dlažba má vynikajúce technické parametre, je protišmyková, mrazuvzdorná, stálofarebná a má jednoduchú údržbu.

Široký sortiment. Dlažby vo viacerých rozmeroch, sokle, ukončovacie "L" profily, tvarovky, okrajové lemy k bazénom, dlažba na terasy a schody. V samostatných rubrikách venujeme pozornosť interiérovým dlažbám, exteriérovej dlažbe a špeciálnym terasovým 2 a 3 cm dlažbám.

.


Použitie dlažby. V ponuke máme dlažby vhodné do rodinných domov, bytov i komerčných priestorov s vysokou záťažou. Keramické dlažby sú overené dlhoročnou tradíciou.

Dizajn dlažby. Neprehliadnuteľný prvok interiéru, obľúbená je klasika v rustikálnom štýle, mramorová lesklá dlažba, dlažba v imitácii starého dreva, kameňa, travertínu, dlažba v betónovom dizajne, s kovovým odleskom, veľkoplošná gresová dlažba ale aj malé rozmery 20x20 cm.

Keramická dlažba. Vyrába sa digitálnou technológiou, má prepracovanú štruktúru, dokonale imituje prírodné materiály. Dizajnové keramické dlaždice môžu byť matné, vo vysokom lesku, satinované, pololesklé, jemne reliéfne, rektifikované i s nepravidelným okrajom. 

.


Vzorky. Sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA v Nitre. Väčšina z nich je prezentovaná na výstavných paneloch. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku.

Cenníky. Pre uvedené množstvo obkladu / dlažby vám obratom vypracujeme individuálnu cenovú ponuku. Môžete využiť formulár, ktorý nájdete pod každou fotogalériou.
Dlažba - dlaždice, dlažby, dlažba do obývačky, dlažba do kúpeľne