Sem vložte podnadpis

Dlažby

Keramická dlažba / Dlaždice

Zamerali sme sa na kvalitné keramické dlažby do domu a bytu v rôznych štýloch. Talianska luxusná dlažba spĺňa kritériá náročných klientov. Do povrchových úprav dlažieb sa prenáša tradičný dizajn kameňa, mramoru, hliny, ale i cementový vzhľad, kovové odlesky a trblietavé prvky.

Fotogalérie

Interiér & Exteriér / Vzhľad dlažby

Dlažby sú gresové, rektifikované, zabrúsené na presný rozmer. Najpoužívanejšie rozmery dlažieb sú 60x60, 60x120, 75x75 a 90x90 cm. V ponuke sú aj veľké formáty 75x150, 120x120, 120x240 cm, dizajn dreva: 15x90, 20x120, 30x120 až 22x180 cm.

Keramická dlažba je praktický a ideálny materiál na podlahové vykurovanie. Vonkajšia dlažba má vynikajúce technické parametre, je protišmyková, mrazuvzdorná a má jednoduchú údržbu.

Ponuka dlažby je rozšírená o sokle, profily, okrajové lemy k bazénom, na terasy a schody. V samostatných rubrikách venujeme pozornosť interiérovým dlažbám, exteriérovej dlažbe a špeciálnym terasovým dlažbám s 2 cm hrúbkou.  

Keramická dlažba

Dlažby do každého priestoru

Dlažba je dizajnový prvok interiéru. V ponuke kúpeľňového štúdia BENEVA sú luxusné dlažby vhodné do rodinných domov i komerčných priestorov s vysokou záťažou.

Moderná keramická dlažba sa vyrába digitálnou technológiou, má prepracovanú štruktúru a kresbu, dokonale imituje prírodné materiály. Dizajnové keramické dlaždice môžu byť matné, vo vysokom lesku, satinované, pololesklé i jemne reliéfne s nepravidelným povrchom, alebo okrajom.

Obľúbená je biela lesklá dlažba, dlažba v imitácii dreva, kameňa, travertínu, dlažba "mramor", veľkoplošná gresová dlažba. Keramické dlažby majú dlhoročnú tradíciu.

Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA.