Sem vložte podnadpis

Dlažby

Talianska dlažba / Luxusná dlažba / Dlažba, dlaždice

Zamerali sme sa na kvalitné keramické dlažby do domu a bytu v rôznych štýloch a štruktúrach. Talianska luxusná dlažba spĺňa kritériá aj náročných klientov. Do povrchových úprav dlažieb sa prenáša tradičný dizajn, hlinený, cementový vzhľad, kovové odlesky i trblietavé prvky. Moderná keramická dlažba sa vyrába digitálnou technológiou, má prepracovanú štruktúru a kresbu, dokonale imituje prírodné mteriály. Dizajnové keramické dlaždice sú matné, vo vysokom lesku, satinované, pololesklé i jemne reliéfne s nepravidelným povrchom, alebo okrajom. Obľúbená je biela lesklá dlažba, dlažba v imitácii dreva, kameňa, dlažba "mramor", veľkoplošná gresová dlažba. Dlažby majú už svoju dlhoročnú tradíciu aj u nás.

Keramická dlažba / Galérie

Interiér & Exteriér / Schody / Lemy


Moderné dlažby

Dlažby, ktoré dovážame, sú v dokonalom dizajne a kvalite, sú prevažne rektifikované, zabrúsené na presný rozmer. V ponuke nášho kúpeľňového štúdia sú luxusné dlažby vhodné do rodinných domov i komerčných priestorov s vysokou záťažou. Najpoužívanejšie rozmery dlažieb sú 60x60, 60x120, 75x75 a 90x90 cm. V ponuke sú aj veľké formáty 75x150, 120x120, 120x240 cm a v dizajne dreva: 15x90, 20x120, 30x120 až 22x180 cm. 

Dlažba je dizajnový prvok interiéru, praktický a ideálny materiál na podlahové vykurovanie. Vonkajšia dlažba má vynikajúce technické parametre. Terasová dlažba je protišmyková, gresová, mrazuvzdorná a má jednoduchú údržbu. Dlažby majú svoje okrajové lemy k bazénom, na terasy a schody. V samostatných rubrikách venujeme pozornosť interiérovým dlažbám, exteriérovej dlažbe a špeciálnym terasovým dlažbám s 2 cm hrúbkou.