DLAŽBY

Keramická dlažba / Dlaždice

Luxusná dlažba. Zamerali sme sa na kvalitné keramické dlažby do domu a bytu v rôznych štýloch. Talianska dlažba spĺňa kritériá náročných klientov. Do povrchových úprav dlažieb sa prenáša tradičný dizajn kameňa, mramoru, hliny, cementový vzhľad, kovové odlesky a lesklé efekty.

Talianska luxusná dlažba

Fotogalérie

Vlastnosti a rozmery. Všetky dlažby sú gresové, rektifikované, zabrúsené na presný rozmer. Najpoužívanejšie rozmery dlažieb sú 60x60, 60x120, 75x75 a 90x90 cm. V ponuke sú aj veľké formáty 75x150, 120x120, 120x278 cm, dizajn dreva: 15x90, 20x120, 30x120 až 22x180 cm.

Gresová dlažba. Praktický a ideálny materiál na podlahové vykurovanie. Vonkajšia dlažba má vynikajúce technické parametre, je protišmyková, mrazuvzdorná a má jednoduchú údržbu.

Sortiment. Základné formáty dlažby, sokle, ukončovacie profily, tvarovky, okrajové lemy k bazénom, dlažba na terasy a schody. V samostatných rubrikách venujeme pozornosť interiérovým dlažbám, exteriérovej dlažbe a špeciálnym terasovým dlažbám s 2 cm hrúbkou.

.


Použitie. V ponuke máme dlažby vhodné do rodinných domov, bytov i komerčných priestorov s vysokou záťažou. Keramické dlažby majú dlhoročnú tradíciu.

Dizajnový prvok interiéru. Keramická dlažbaObľúbená je klasika v rustikálnom štýle i mramorová lesklá dlažba, dlažba v imitácii starého dreva, kameňa, travertínu, dlažba v betónovom dizajne, s kovovým odleskom, veľkoplošná gresová dlažba aj malé rozmery.

Moderná dlažba. Vyrába sa digitálnou technológiou, má prepracovanú štruktúru, dokonale imituje prírodné materiály. Dizajnové keramické dlaždice môžu byť matné, vo vysokom lesku, satinované, pololesklé, jemne reliéfne, rektifikované i s nepravidelným okrajom. 

.


Vzorky a cenníky. Sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku a vyplňte formulár. Budeme vás čo najskôr kontaktovať.

Dlažba - dlaždice, dlažby, dlažba do obývačky, do kúpeľne, interiér, komerčné priestory, exteriér