Talianska luxusná dlažba

Dlažby

Keramická dlažba / Dlaždice

Zamerali sme sa na kvalitné keramické dlažby do domu a bytu v rôznych štýloch. Talianska luxusná dlažba spĺňa kritériá náročných klientov. Do povrchových úprav dlažieb sa prenáša tradičný dizajn kameňa, mramoru, hliny, cementový vzhľad, kovové odlesky a lesklé efekty.

Dlažba & Interiér a exteriér

Fotogalérie

Všetky dlažby sú gresové, rektifikované, zabrúsené na presný rozmer. Najpoužívanejšie rozmery dlažieb sú 60x60, 60x120, 75x75 a 90x90 cm. V ponuke sú aj veľké formáty 75x150, 120x120, 120x278 cm, dizajn dreva: 15x90, 20x120, 30x120 až 22x180 cm.

Keramická dlažba je praktický a ideálny materiál na podlahové vykurovanie. Vonkajšia dlažba má vynikajúce technické parametre, je protišmyková, mrazuvzdorná a má jednoduchú údržbu.

Ponuka dlažby je rozšírená o sokle, profily, okrajové lemy k bazénom, na terasy a schody. V samostatných rubrikách venujeme pozornosť interiérovým dlažbám, exteriérovej dlažbe a špeciálnym terasovým dlažbám s 2 cm hrúbkou.

.


Dlažba je dizajnový prvok interiéru. V ponuke kúpeľňového štúdia BENEVA sú luxusné dlažby vhodné do rodinných domov i komerčných priestorov s vysokou záťažou.

Moderná keramická dlažba sa vyrába digitálnou technológiou, má prepracovanú štruktúru a kresbu, dokonale imituje prírodné materiály. Dizajnové keramické dlaždice môžu byť matné, vo vysokom lesku, satinované, pololesklé i jemne reliéfne s nepravidelným okrajom.

Obľúbená je biela lesklá dlažba, dlažba v imitácii dreva, kameňa, travertínu, dlažba "mramor", veľkoplošná gresová dlažba. Keramické dlažby majú dlhoročnú tradíciu.

.


Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku a vyplňte formulár. Budeme vás čo najskôr kontaktovať.