Sem vložte podnadpis

Dlažby / Dlažba 2 cm

2 cm dlažby

Dlažba na terče / Dlaždice do záhrady


Systémové riešenie terasy a vonkajších priestorov. Dlažba na terasu s hrúbkou 2 cm sa ukladá na terče, do štrku, alebo sa lepí, ak má slúžiť ako príjazdová cesta pre autá. Ideálna dlažba na terasy, balkón, chodník, k bazénu, do záhrady ako šľapáky. Jednoduchá a rýchla montáž!

Inšpirácie

Záhradná dlažba / Šľapáky / Dlažby k bazénu


Prezentované 2 cm dlažby máme v ponuke, dodávame ich na objednávku.
Vzorky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár, ktorý je pod galériou.

Terasová dlažba 2 cm

Protišmyková a mrazuvzdorná


Exteriérové dlaždice s 2 cm hrúbkou sú rektifikované, zabrúsené na presný rozmer. Celý sortiment 2 cm dlažby je v protišmykovom prevedení R11/C, dlažby sú bezpečné a vhodné aj okolo bazéna. Sú odolné voči vonkajším vplyvom a chemickým čistiacim prostriedkom.

Zjednotenie dizajnu domu vieme docieliť vďaka širokému sortimentu keramickej dlažby do záhrady. Klasická vonkajšia dlažba s hrúbkou 0,9 -1 cm svojím vzhľadom korešponduje s 2 cm dlažbou a vieme ich zladiť s dlažbou použitou v interiéri domu.

V kolekciách sú k dispozícii bazénové dlažby a lemy - špeciálne tvarovky na lemovanie bazénov, schodové prvky, "L" profily. Veľkým plusom je, že terasy vieme dodatočne modifikovať, pokiaľ sa dlažba ukladá suchým spôsobom.

Katalóg

Na stiahnutie tu 


2 cm dlažba do exteriéru
 sa vyrába v dizajne kameňa, dreva, betónu, terazza. V ponuke je aj dlažba s nepravidelným okrajom. Dostupné rozmery 2 cm dlažby: 60x60, 60x90, 45x90, 90x90, 30x120, 40x120, 60x120, 120x120 cm. Pribudli nové rozmery: 22,5x22,5 a 22,5x45 cm.

.


Kontaktný formulár

Informácie / Cenová ponuka


Zaujala vás 2 cm dlažba z našej ponuky a potrebujete viac informácií?
Vyplňte formulár s číslom obrázka a na základe uvedeného množstva dlažby vám vypracujeme cenovú ponuku.

Súvisiace dlažby

Dlažby do domu a bytu / Vyberte si svoj štýl!