Dlažby / Dlažba 2 cm

DLAŽBA 2 cm

Dlažba na terče / Terasová dlažba

Dlažby s 2 cm hrúbkou. Sú mrazuvzdorné a protišmykové. Široký sortiment umožňuje systémové riešenie terasy. 2 cm dlažba na terasu a do záhrady sa ukladá na terče, do štrku, do trávy. Môže sa aj lepiť, ak má slúžiť ako príjazdová cesta pre autá. Ideálna dlažba na terasy, balkón, chodník, k bazénu, do záhrady ako šľapáky.

Aktuálna ponuka 2 cm dlažby vo zvýhodnenej cene - ihneď k odberu.

Exteriérové 2 cm dlažby

Fotogaléria / Dlažby k bazénu

2 cm dlažby dodávame na objednávku. Vzorky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár, ktorý je pod galériou.

Obrázky sú ilustračné, obklady a dlažby odporúčame objednávať na základe reálnych vzoriek. 

Exteriérová 2 cm dlažba

Technické parametre

Odolné a protišmykové. Exteriérové mrazuvzdorné dlaždice s 2 cm hrúbkou sú rektifikované, zabrúsené na presný rozmer. Celý sortiment 2 cm dlažby je v protišmykovom prevedení R11/A+B+C, dlažby sú bezpečné a vhodné aj okolo bazéna. Sú odolné voči vonkajším vplyvom a chemickým čistiacim prostriedkom.

Dizajn 2 cm dlažby. Vyrábajú sa v dizajne kameňa, dreva, betónu, terazza. Zjednotenie dizajnu domu vieme docieliť vďaka širokému sortimentu keramickej dlažby do záhrady. Klasická vonkajšia dlažba s hrúbkou 0,9 -1 cm svojím vzhľadom korešponduje s 2 cm dlažbou a vieme ju zladiť aj s dlažbou použitou v interiéri domu. 

Dlažba k bazénu. V kolekciách sú k dispozícii bazénové dlažby a lemy - špeciálne tvarovky na lemovanie bazénov, schodové prvky, "L" profily. Veľkým plusom je, že terasa sa dá dodatočne modifikovať, pokiaľ sa dlažba ukladá suchým spôsobom.

Dlažba na terasu

Rozmery 2 cm dlažby

Formáty. 2 cm dlažby sa vyrábajú v rozmeroch 60x60, 60x90, 60,4x90,6, 80x80, 45x90, 75x75, 90x90, 30x120, 40x120, 60x120, 120x120 cm. 2 cm dlažba s nepravidelným okrajom v rozmere 60,4x90,6 cm. Novinkou sú malé formáty 22,5x22,5 a 22,5x45 cm.

.


Kontaktný formulár

Informácie / Cenová ponuka

Zaujala vás 2 cm dlažba z našej ponuky a potrebujete viac informácií?
Vyplňte formulár s číslom obrázka a na základe uvedeného množstva dlažby vám vypracujeme cenovú ponuku.

Súvisiace dlažby

Dlažby do domu a bytu / Vyberte si svoj štýl!