Sem vložte podnadpis

2 cm dlažby

Dlažba na terče / Dlaždice do záhrady

Záhradná dlažba v dizajne prírodného kameňa, dreva, betónu. Pri hrúbke 2 cm sa môže ukladať dlažba na terče, do štrkového lôžka, alebo klasicky lepiť ako príjazdová cesta pre autá. Ideálna dlažba na terasy, balkón, chodník, k bazénu, do záhrady, ako šľapáky do trávy. 

Vonkajšie dlaždice s 2 cm hrúbkou sú rektifikované, zabrúsené na presný rozmer. Celý sortiment 2 cm dlažby je v protišmykovom prevedení R11/C, preto sú dlažby bezpečné a vhodné aj okolo bazéna. Sú odolné voči rozličným vonkajším vplyvom a chemickým čistiacim prostriedkom.

Systémové riešenie terasy a realizácia vonkajších priestorov. Dostupné rozmery 2 cm dlažby: 60x60, 60x90, 45x90, 90x90, 30x120, 40x120, 60x120 cm. Jednoduchá a rýchla montáž!

Fotogaléria

Záhradná dlažba / Šlapáky / Dlažby k bazénu

Zjednotenie dizajnu domu vieme docieliť vďaka širokému sortimentu keramickej dlažby do záhrady. Klasická vonkajšia dlažba s hrúbkou 1 cm dizajnovo korešponduje s 2 cm dlažbou a vieme ich zladiť s dlažbou použitou v interiéri domu. 

V kolekciách sú k dispozícii bazénové dlažby a špeciálne tvarovky na lemovanie bazénov, schodové prvky, "L" profily. Veľkým plusom je, že terasy viete dodatočne modifikovať, pokiaľ sa dlažba ukladá suchým spôsobom.

Tiež by vás mohlo zaujímať

Dlažby do domu a bytu / Vyberte si svoj štýl