Sem vložte podnadpis

2 cm dlažby

Dlažba na terče / Dlaždice do záhrady

Pri hrúbke 2 cm sa môže exteriérová dlažba ukladať na terče, do štrkového lôžka, alebo klasicky lepiť ako príjazdová cesta pre autá. Je to ideálna dlažba na terasy, balkón, chodník, k bazénu, do záhrady, ako šľapáky do trávy. Záhradná 2 cm dlažba je v dizajne kameňa, dreva, betónu, hliny.

Inšpirácie

Záhradná dlažba / Šľapáky / Dlažby k bazénu  

Všetky dlažby a obklady prezentované na našej stránke máme v ponuke a vieme vám ich aj dodať. Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom a popisom obrázka a vyplňte formulár.

Dlažba 2 cm

Terasy a balkóny

Vonkajšie dlaždice s 2 cm hrúbkou sú rektifikované, zabrúsené na presný rozmer. Celý sortiment 2 cm dlažby je v protišmykovom prevedení R11/C, preto sú dlažby bezpečné a vhodné aj okolo bazéna. Sú odolné voči rozličným vonkajším vplyvom a chemickým čistiacim prostriedkom.

Systémové riešenie terasy a realizácia vonkajších priestorov. Dostupné rozmery 2 cm dlažby: 60x60, 60x90, 45x90, 90x90, 30x120, 40x120, 60x120 cm. Jednoduchá a rýchla montáž!

Zjednotenie dizajnu domu vieme docieliť vďaka širokému sortimentu keramickej dlažby do záhrady. Klasická vonkajšia dlažba s hrúbkou 1 cm vzhľadom korešponduje s 2 cm dlažbou a vieme ich zladiť s dlažbou použitou v interiéri domu.

V kolekciách sú k dispozícii bazénové dlažby a lemy - špeciálne tvarovky na lemovanie bazénov, schodové prvky, "L" profily. Veľkým plusom je, že terasy vieme dodatočne modifikovať, pokiaľ sa dlažba ukladá suchým spôsobom.

Katalóg

Mohlo by Vás zaujímať

Dlažby do domu a bytu / Vyberte si svoj štýl