2 cm dlažby
Sem vložte podnadpis

Dlažby / Dlažba 2 cm 

2 cm dlažby

Dlažba na terče / Dlaždice do záhrady

Systémové riešenie terasy a realizácia vonkajších priestorov. Pri hrúbke 2 cm sa môže exteriérová dlažba ukladať na terče, do štrkového lôžka, alebo klasicky lepiť ako príjazdová cesta pre autá. Ideálna dlažba na terasy, balkón, chodník, k bazénu, do záhrady, ako šľapáky.

Jednoduchá a rýchla montáž!

Inšpirácie

Záhradná dlažba / Šľapáky / Dlažby k bazénu

Terasová dlažba 2 cm

Protišmyková a mrazuvzdorná

Exteriérové dlaždice s 2 cm hrúbkou sú rektifikované, zabrúsené na presný rozmer. Celý sortiment 2 cm dlažby je v protišmykovom prevedení R11/C, dlažby sú bezpečné a vhodné aj okolo bazéna. Sú odolné voči vonkajším vplyvom a chemickým čistiacim prostriedkom.

Zjednotenie dizajnu domu vieme docieliť vďaka širokému sortimentu keramickej dlažby do záhrady. Klasická vonkajšia dlažba s hrúbkou 0,9 -1 cm vzhľadom korešponduje s 2 cm dlažbou a vieme ich zladiť s dlažbou použitou v interiéri domu.

V kolekciách sú k dispozícii bazénové dlažby a lemy - špeciálne tvarovky na lemovanie bazénov, schodové prvky, "L" profily. Veľkým plusom je, že terasy vieme dodatočne modifikovať, pokiaľ sa dlažba ukladá suchým spôsobom.


Katalóg

Na stiahnutie tu 

Terasová 2 cm dlažba sa vyrába v dizajne kameňa, dreva, betónu, terazza. V ponuke je aj vzhľad hlinenej dlažby s nepravidelným okrajom. Dostupné rozmery 2 cm dlažby: 60x60, 60x90, 45x90, 90x90, 30x120, 40x120, 60x120, 120x120 cm.  

Dlažba 2 cm

Terasy a balkóny

Kontaktný formulár

Všetky dlažby prezentované na našej stránke máme v ponuke a vieme vám ich aj dodať. Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár.

Mohlo by Vás zaujímať

Dlažby do domu a bytu / Vyberte si svoj štýl