Sem vložte podnadpis

2 cm dlažby

Dlažba na terče / Dlaždice do záhrady

Pri hrúbke 2 cm sa môže exteriérová dlažba ukladať na terče, do štrkového lôžka, alebo klasicky lepiť ako príjazdová cesta pre autá. Je to ideálna dlažba na terasy, balkón, chodník, k bazénu, do záhrady, ako šľapáky do trávy. Záhradná 2 cm dlažba je v dizajne kameňa, dreva, betónu, hliny.

Inšpirácie

Záhradná dlažba / Šľapáky / Dlažby k bazénu  

Vonkajšie dlaždice s 2 cm hrúbkou sú rektifikované, zabrúsené na presný rozmer. Celý sortiment 2 cm dlažby je v protišmykovom prevedení R11/C, preto sú dlažby bezpečné a vhodné aj okolo bazéna. Sú odolné voči rozličným vonkajším vplyvom a chemickým čistiacim prostriedkom.

Systémové riešenie terasy a realizácia vonkajších priestorov. Dostupné rozmery 2 cm dlažby: 60x60, 60x90, 45x90, 90x90, 30x120, 40x120, 60x120 cm. Jednoduchá a rýchla montáž!

Dlažba 2 cm

Terasy a balkóny

Zjednotenie dizajnu domu vieme docieliť vďaka širokému sortimentu keramickej dlažby do záhrady. Klasická vonkajšia dlažba s hrúbkou 1 cm vzhľadom korešponduje s 2 cm dlažbou a vieme ich zladiť s dlažbou použitou v interiéri domu.

V kolekciách sú k dispozícii bazénové dlažby a lemy - špeciálne tvarovky na lemovanie bazénov, schodové prvky, "L" profily. Veľkým plusom je, že terasy vieme dodatočne modifikovať, pokiaľ sa dlažba ukladá suchým spôsobom.


Katalóg

Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA.  

Mohlo by Vás zaujímať

Dlažby do domu a bytu / Vyberte si svoj štýl