Kúpeľne /  Inšpirácie

KÚPEĽŇA

Inšpirácie / Obklady do kúpeľne

Pekná kúpeľňa. Veľa ľudí sníva o novej peknej kúpeľni. Čím sa však vysnená kúpeľňa líši od tej bežnej? Pri plánovaní budúcej kúpeľne treba zvážiť viac faktorov. Požadovaný komfort vo vašej novej kúpeľni, počet členov v domácnosti, potreba prispôsobiť sa deťom, životný štýl, dizajn, ...

Súčasná kúpeľňaModerná, luxusná, vintage, ale v každom prípade má byť kúpeľňa praktická a funkčná s použitím kvalitných materiálov. Ponúkame individuálny prístup pri riešení vašej kúpeľne a v prípade záujmu ju navrhneme a vypracujeme 3D vizualizáciu.

Dizajn kúpeľne. Správnym štartom je dobre premyslený návrh kúpeľne pre ľahšie realizovanie vašich predstáv. Zariaďujete rodinnú kúpeľňu, hosťovskú, panelákovú? Dizajn plánovanej kúpeľne zverte profesionálom, kde máte podporu od prvotnej konzultácie až po výber obkladov i dovoz.

INŠPIRATÍVNE KÚPEĽNE

Fantázii sa medze nekladú.

Design Lab. Experimentovať je zaujímavé. Kombinujeme vzory, rozmery, povrchy a farby. Vzájomne sa prelínajú obklady do kúpeľne z rôznych kolekcií. Tehličky, hexagón, veľký formát, mozaika, retro, drevo, mramor, kvety, geometrický vzor. Vytvorte si svoj štýl! 

Keramické obklady dodávame na objednávku. Vzorky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu.
Technické parametre a ceny poskytneme na vyžiadanie, formulár nájdete pod galériou.

Obrázky sú ilustračné, obklady a dlažby odporúčame objednávať na základe reálnych vzoriek.
Kúpeľňa - obklady do kúpeľne, kachličky, obkladačky, kúpeľňové obklady

Kontaktný formulár

Informácie / Cenová ponuka

 Zaujala vás inšpiratívna kúpeľňa z našej ponuky a potrebujete viac informácií k obkladom? Obratom vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku. Stačí vyplniť formulár s číslom obrázka.

Vyberte si svoju kúpeľňu!

Kúpeľne & Návrhy / Inšpirácie