Kúpeľne /  Inšpirácie

KÚPEĽŇA

Inšpirácie / Obklady do kúpeľne

Prémiové kúpeľne. Originálne nápady a riešenia kúpeľní. Doprajte si osobitý štýl, veľkú porciu elegancie a dizajnu. Ponúkame moderné a inovatívne kúpeľne, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky. Inšpirujte sa výnimočnými obkladmi do kúpeľne.  

Wellness kúpeľňa. Je oázou i odrazom životného štýlu, zaslúži si významnú pozornosť. Slúži aj pre upokojenie tela, ducha a mysle človeka. Talianske kúpeľne vás môžu v mnohom inšpirovať, najmä ak uvažujete nad tým, aké vzory a detaily by mali vašu kúpeľňu zdobiť.

INŠPIRATÍVNE KÚPEĽNE

Nové trendy / Fantázii sa medze nekladú

1 / Nový rozmer. Sofistikované riešenia, široké možnosti použitia. Formát 7,5x60 cm.

Kaskáda pastelových tónov premieňa prostredie na miesto pokoja. Paleta odtieňov, ktoré sa veľmi dobre kombinujú s obkladmi z iných kolekcií.


2 / Metalický odlesk. Obklady s jemným kovovým odleskom, inšpirované prúdom lávy, neustále sa meniacou energiou. Charakterizované elegantnou a modernou paletou. Pre unikátnu kúpeľňu!

Farebná škála spája eleganciu kovu s betónom a fascinujúcimi detailmi. Grafické efekty zoxidovaného kovu evokujú dotyk času. 


3 / Efekt zeme. Čisté íly sú charakterom materiálu. Kolekcia kúpeľňových obkladov skrýva návrat k pôvodu, k podstate keramiky.

Miešajú sa odtiene slnkom vypálenej zeme a vzniká jedinečný obklad s prírodnými farbami. Hrejivé teplo fixuje materiál do funkčnej podoby. 


Správny výber kúpeľne. Kúpeľňa, v ktorej sa chcete cítiť aj o pár rokov príjemne, by mala byť komfortná. Pri výbere kúpeľne sú najdôležitejšie obklady a dlažba, lebo budú zabudované a nedajú sa tak ľahko vymeniť. Dbajte na ich štýl, ktorý zodpovedá vášmu vkusu a harmonizuje s celým interiérom. 

.


Vyberte si svoju kúpeľňu!

Kúpeľne & Návrhy / Inšpirácie