Kúpeľne /  Inšpirácie

KÚPEĽŇA

Inšpirácie / Obklady do kúpeľne

Prémiové kúpeľne. Originálne nápady a riešenia kúpeľní. Doprajte si osobitý štýl, veľkú porciu elegancie a dizajnu. Ponúkame moderné a inovatívne kúpeľne, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky. Inšpirujte sa výnimočnými obkladmi do kúpeľne.  

Wellness kúpeľňa. Je oázou i odrazom životného štýlu, zaslúži si významnú pozornosť. Slúži aj pre upokojenie tela, ducha a mysle človeka. Talianske kúpeľne vás môžu v mnohom inšpirovať, najmä ak uvažujete nad tým, aké vzory a detaily by mali vašu kúpeľňu zdobiť.

INŠPIRATÍVNE KÚPEĽNE

Nové trendy / Fantázii sa medze nekladú

Esencia svetla. Nová kolekcia nás prenesie do čarovnej krajiny, kde sa svetlo rozpína v kaskáde pastelových tónov a premieňa prostredie na miesto pokoja.

Kúpeľňa, ktorá vás zaujme. Paleta odtieňov je umelecky vyjadrená interpretáciou trendu Color Shift, ktorý sa kĺže po stenách ako jemný záves. 


Metalický odlesk. Obklady sú inšpirované prúdom lávy, neustále sa meniacou energiou. Charakterizované elegantnou a modernou paletou. Pre unikátnu kúpeľňu!

Expresívna farebná škála spája eleganciu kovu s betónom a fascinujúcimi detailmi. Grafické efekty zoxidovaného kovu evokujú dotyk času. 


Efekt zeme. Čisté íly sú charakterom materiálu. Kolekcia kúpeľňových obkladov skrýva návrat k pôvodu, k podstate keramiky.

Miešajú sa odtiene slnkom vypálenej zeme a vzniká jedinečný obklad s prírodnými farbami. Hrejivé teplo fixuje materiál do funkčnej podoby. 


Správny výber kúpeľne. Kúpeľňa, v ktorej sa chcete cítiť aj o pár rokov príjemne, by mala byť komfortná. Pri výbere kúpeľne sú najdôležitejšie obklady a dlažba, lebo budú zabudované a nedajú sa tak ľahko vymeniť. Dbajte na ich štýl, ktorý zodpovedá vášmu vkusu a harmonizuje s celým interiérom. 

.


Vyberte si svoju kúpeľňu!

Kúpeľne & Návrhy / Inšpirácie