Vonkajšia dlažba
Sem vložte podnadpis

Dlažby / Vonkajšia dlažba

Vonkajšia dlažba

Dlažba na terasu / Mrazuvzdorné dlažby

Exteriérové dlažby sa používajú na terasy, balkóny, obkladanie múrikov, soklov a na vonkajšie schody. Dlažba do exteriéru má zvýšenú odolnosť, oteruvzdornosť - schopnosť odolávať povrchovému zaťaženiu, je mrazuvzdorná, protišmyková, stálofarebná a ľahko sa čistí.

Inšpirácie

Terasová dlažba / Dlažby vonkajšie

Dlažba na terasu

Protišmyková dlažba / Dlaždice 

Vonkajšia dlažba je gresová, mrazuvzdorná, má vynikajúce technické parametre, vďaka ktorým je pre exteriér domu a terasy najvhodnejšia. Dlažba na terasy, balkóny, chodník, do záhrady, cestičky okolo domu a dlažby k bazénu majú protišmykovú povrchovú úpravu R11.

Predaj dlažby spájame s odborným poradenstvom. Protišmykové dlažby navrhneme v súlade s dizajnom exteriéru vášho domu a poradíme vám s výberom špeciálnych kusov: ukončovacích prvkov, "L" profilov, bazénových lemov a schodových tvaroviek.

Dom pôsobí harmonicky a veľkoryso, ak je interiér prepojený s exteriérom, keď sa terasové dlažby dopĺňajú a svojou farebnosťou, štruktúrou dokonale zapadajú do okolitého prostredia. Mrazuvzdorné dlažby sú vhodné aj ako fasádne obklady. Vonkajšie dlažby a exteriérové obklady sú v nových kolekciách riešené komplexne.

Dlažba na terasu

Odolná a mrazuvzdorná

Kontaktný formulár

Všetky dlažby a obklady prezentované na našej stránke máme v ponuke a vieme vám ich aj dodať. Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár.

Mohlo by Vás zaujímať

Dlažba & Exteriér / Dlažby do celého domu