Dlažby / Vonkajšia dlažba

VONKAJŠIA DLAŽBA

Dlažba na terasu / Mrazuvzdorné dlažby

Exteriérové dlažby. Sú vhodné na terasy, balkóny, obkladanie múrikov, soklov a na vonkajšie schody. Dlažba na terasu má zvýšenú odolnosť, oteruvzdornosť - schopnosť odolávať povrchovému zaťaženiu, je mrazuvzdorná, protišmyková, stálofarebná a ľahko sa čistí.

2 cm dlažby. V sortimente exteriérových dlažieb máme aj gresové dlažby s hrúbkou 20 mm, bazénové lemy a tvarovky. Venujeme im priestor na samostatnej stránke - dlažba 2 cm.

Dlažby & Exteriér

Fotogaléria / Terasová dlažba 9-10 mm

Vonkajšie dlažby dodávame na objednávku. Vzorky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár, ktorý je pod galériou.

Obrázky sú ilustračné, obklady a dlažby odporúčame objednávať na základe reálnych vzoriek. 

Dlažba na terasu

Protišmyková dlažba / Dlaždice

Exteriér & Interiér. Dom pôsobí harmonicky a veľkoryso, ak je exteriér prepojený s interiérom, keď z obývačky plynulo prechádza dlažba na terasu. Farebne sa dopĺňajú a dokonale zapadajú do okolitého prostredia, avšak rešpektujú rôzne požiadavky. Mrazuvzdorné dlažby sú vhodné aj ako fasádne obklady.

 Technické parametre. Vonkajšia dlažba je gresová, mrazuvzdorná, má vynikajúce technické parametre, vďaka ktorým je pre exteriér domu a terasy najvhodnejšia. Dlažba na terasy, balkóny, chodník, do záhrady, cestičky okolo domu a dlažby k bazénu majú protišmykovú povrchovú úpravu R11.

Poradenstvo. Pri výbere dlažby treba zohľadniť viac hľadísk. Protišmykové dlažby navrhneme v súlade s dizajnom exteriéru vášho domu a poradíme vám s výberom špeciálnych kusov: ukončovacích prvkov, "L" profilov, bazénových lemov a schodových tvaroviek. Vonkajšie dlažby i exteriérové obklady je vhodné riešiť komplexne.

.


Kontaktný formulár

Informácie / Cenová ponuka

Zaujala vás vonkajšia dlažba z našej ponuky a potrebujete viac informácií?
Vyplňte formulár s číslom obrázka a na základe uvedeného množstva dlažby vám vypracujeme cenovú ponuku.

Súvisiace dlažby

Dlažba & Exteriér / Dlažby do celého domu