Sem vložte podnadpis

Dlažby / Vonkajšia dlažba

Vonkajšia dlažba

Dlažba na terasu / Mrazuvzdorné dlažby


Exteriérové dlažby sú vhodné na terasy, balkóny, obkladanie múrikov, soklov a na vonkajšie schody. Dlažba na terasu má zvýšenú odolnosť, oteruvzdornosť - schopnosť odolávať povrchovému zaťaženiu, je mrazuvzdorná, protišmyková, stálofarebná a ľahko sa čistí.

Inšpirácie

Terasová dlažba / Dlažby vonkajšie


Prezentované vonkajšie dlažby máme v ponuke, dodávame ich na objednávku.
Vzorky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár, ktorý je pod galériou.

Dlažba na terasu

Protišmyková dlažba / Dlaždice 


Dom pôsobí harmonicky a veľkoryso, ak je exteriér prepojený s interiérom, keď z obývačky plynulo prechádza dlažba na terasu. Farebne sa dopĺňajú a dokonale zapadajú do okolitého prostredia, avšak rešpektujú rôzne požiadavky.

 Vonkajšia dlažba je gresová, mrazuvzdorná, má vynikajúce technické parametre, vďaka ktorým je pre exteriér domu a terasy najvhodnejšia. Dlažba na terasy, balkóny, chodník, do záhrady, cestičky okolo domu a dlažby k bazénu majú protišmykovú povrchovú úpravu R11.

Predaj dlažby spájame s odborným poradenstvom. Protišmykové dlažby navrhneme v súlade s dizajnom exteriéru vášho domu a poradíme vám s výberom špeciálnych kusov: ukončovacích prvkov, "L" profilov, bazénových lemov a schodových tvaroviek.

Mrazuvzdorné dlažby sú vhodné aj ako fasádne obklady. Vonkajšie dlažby a exteriérové obklady sú v nových kolekciách riešené komplexne.

.


Kontaktný formulár

Informácie / Cenová ponuka


Zaujala vás vonkajšia dlažba z našej ponuky a potrebujete viac informácií?
Vyplňte formulár s číslom obrázka a na základe uvedeného množstva dlažby vám vypracujeme cenovú ponuku.

Súvisiace dlažby

Dlažba & Exteriér / Dlažby do celého domu