Dlažby / Vonkajšia dlažba

VONKAJŠIA DLAŽBA

Dlažba do exteriéru / Mrazuvzdorné dlažby

Exteriérové dlažby. Sú vhodné na terasy, balkóny, obkladanie múrikov, soklov a na vonkajšie schody. Dlažba na terasu má zvýšenú odolnosť, oteruvzdornosť - schopnosť odolávať povrchovému zaťaženiu, je mrazuvzdorná, protišmyková, stálofarebná a ľahko sa čistí.

2 a 3 cm dlažby. V sortimente vonkajších dlažieb sú aj gresové dlažby s hrúbkou 20 a 30 mm, bazénové lemy a tvarovky. Nájdete ich v samostatných stránkach.


DLAŽBY & EXTERIÉR

Fotogalérie / Vonkajšie dlažby

Vonkajšie dlažby dodávame na objednávku. Technické parametre a ceny poskytneme na vyžiadanie.


EXTERIÉROVÁ DLAŽBA

Protišmyková dlažba / Dlaždice

 Technické parametre. Vonkajšia dlažba je gresová, mrazuvzdorná, má vynikajúce technické parametre, vďaka ktorým je pre exteriér domu a terasy najvhodnejšia. Dlažba na terasy, balkóny, chodník, do záhrady, cestičky okolo domu a dlažby k bazénu majú protišmykovú povrchovú úpravu R11.

Poradenstvo. Pri výbere dlažby treba zohľadniť viac hľadísk. Protišmykové dlažby navrhneme v súlade s dizajnom exteriéru vášho domu a poradíme vám s výberom špeciálnych kusov: ukončovacích prvkov, "L" profilov, bazénových lemov a schodových tvaroviek. Vonkajšie dlažby a obklady riešime komplexne.

.


Vzorky. Sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA v Nitre. Väčšina z nich je prezentovaná na výstavných paneloch. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku.

Cenníky. Pre uvedené množstvo obkladu / dlažby vám obratom vypracujeme individuálnu cenovú ponuku. Môžete využiť formulár, ktorý nájdete pod každou fotogalériou.

Mohlo by sa vám páčiť

Dlažby do interiéru