Sem vložte podnadpis

Dlažby / Vonkajšia dlažba

Vonkajšia dlažba

Dlažba na terasu / Mrazuvzdorné dlažby

Exteriérové dlažby sa používajú na terasy, balkóny, obkladanie múrikov, soklov a na vonkajšie schody. Dlažba do exteriéru má zvýšenú odolnosť, oteruvzdornosť - schopnosť odolávať povrchovému zaťaženiu, je mrazuvzdorná, protišmyková, stálofarebná a ľahko sa čistí.

Inšpirácie

Terasová dlažba / Dlažby vonkajšie

Prezentované exteriérové dlažby máme v ponuke, dodávame ich na objednávku. Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA.
V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár, ktorý je pod galériou.

Dlažba na terasu

Protišmyková dlažba / Dlaždice 

Vonkajšia dlažba je gresová, mrazuvzdorná, má vynikajúce technické parametre, vďaka ktorým je pre exteriér domu a terasy najvhodnejšia. Dlažba na terasy, balkóny, chodník, do záhrady, cestičky okolo domu a dlažby k bazénu majú protišmykovú povrchovú úpravu R11.

Predaj dlažby spájame s odborným poradenstvom. Protišmykové dlažby navrhneme v súlade s dizajnom exteriéru vášho domu a poradíme vám s výberom špeciálnych kusov: ukončovacích prvkov, "L" profilov, bazénových lemov a schodových tvaroviek.

Dom pôsobí harmonicky a veľkoryso, ak je interiér prepojený s exteriérom, keď sa terasové dlažby dopĺňajú a svojou farebnosťou, štruktúrou dokonale zapadajú do okolitého prostredia. Mrazuvzdorné dlažby sú vhodné aj ako fasádne obklady. Vonkajšie dlažby a exteriérové obklady sú v nových kolekciách riešené komplexne.

.

Kontaktný formulár

Ceny / Informácie

Zaujala vás vonkajšia dlažba z našej galérie a potrebujete viac informácií? Pošlite nám svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár.
Zadajte potrebné množstvo dlažby a vypracujeme vám cenovú ponuku.

Súvisiace dlažby

Dlažba & Exteriér / Dlažby do celého domu