Sem vložte podnadpis

Vonkajšia dlažba

Dlažba na terasu / Mrazuvzdorné dlažby

Vonkajšia dlažba je gresová, mrazuvzdorná, má vynikajúce technické parametre, vďaka ktorým je pre exteriér domu a terasy najvhodnejšia. Dlažba na terasy, balkóny, chodník, do záhrady, cestičky okolo domu a dlažby k bazénu majú protišmykovú povrchovú úpravu R11.

Exteriérové dlažby sa používajú na terasy, obkladanie múrikov, soklov a na vonkajšie schody. Dlažba do exteriéru a dlažba na vonkajšie schody má zvýšenú odolnosť, oteruvzdornosť - schopnosť odolávať povrchovému zaťaženiu, je mrazuvzdorná, protišmyková a stálofarebná. 

Mrazuvzdorné dlažby sú vhodné aj ako fasádne obklady. Vonkajšie dlažby a exteriérové obklady sú v nových kolekciách riešené komplexne.  

Fotogaléria

Terasová dlažba / Dlažby vonkajšie

Dom pôsobí harmonicky a veľkoryso, ak je interiér prepojený s exteriérom, keď sa materiály dopĺňajú a svojou farebnosťou, štruktúrou dokonale zapadajú do okolitého prostredia. Terasové dlažby sú v jednotnom dizajne. 

Predaj dlažby spájame s odborným poradenstvom. Dlaždice, protišmykové dlažby navrhneme v súlade s exteriérom vášho domu a poradíme vám s výberom špeciálnych kusov: ukončovacích prvkov, "L" profilov, bazénových lemov a schodových tvaroviek. 

Vzorky a cenníky sú k dispozícii v našom kúpeľňovom štúdiu. 

Mohlo by Vás zaujímať

Súvisiace dlažby / Dlažby do celého domu