Sem vložte podnadpis

Obklady / Mozaika 

Mozaika

Mozaika do kúpeľne / Luxusná mozaika

Mozaiky dodajú priestoru štýl, zvýraznia ho a pri správnom výbere poskytujú široké možnosti použitia. V galérii nájdete veľa podnetných inšpirácií: keramické i gresové mozaiky do kuchyne, kúpeľne, mozaiku ako súčasť obkladu i dlažby v interiéri.

Inšpirácie 1

Keramické mozaiky / Mozaikové obklady

Prezentované mozaiky máme v ponuke a dodávame ich na objednávku. Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA.
V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár, ktorý je pod galériou.

Inšpirácie 2

Gresová mozaika / Interiérové 3D mozaiky 


Keramická mozaika

Hexagon / Mozaika na stenu

Keramická mozaika do kúpeľne sa veľmi dobre kombinuje s kúpeľňovými obkladmi. S trblietavým efektom vynikne v nikách, na vani i v priestore sprchy. Kúpeľňové mozaiky sú rôzne, v ponuke je široká škála rozmerov, vzorov, farieb a tvarov.

Mozaika obklad je šperkom v kuchyni, zjemní štruktúru na stenách a podlahe interiérov. Zaujímavý vzhľad majú reliéfne 3D mozaiky s nepravidelne vystúpeným povrchom, v hexagonálnom a kosoštvorcovom tvare. V gresovom prevedení sa môže použiť aj v exteriéri.

.

Kontaktný formulár

Ceny / Informácie

Zaujala vás mozaika z našej galérie a potrebujete viac informácií? Pošlite nám svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár.
Zadajte potrebné množstvo mozaiky a vypracujeme vám cenovú ponuku. 

Mohlo by Vás zaujímať

Súvisiace obklady / Kúpeľňa & Kuchyňa