Sem vložte podnadpis

Návrh kúpeľne

3D návrh kúpeľne / 200+ kúpeľní

Profesionálny návrh kúpeľne zohľadňuje nielen módne trendy, ale aj praktickú stránku, technické možnosti, ergonómiu a samozrejme individuálne nároky na dizajn, životný štýl a rozpočet. V galérii nájdete naše referencie, 3D vizualizácie kúpeľní, ktoré sme vytvorili pre našich zákazníkov. 

Fotogaléria

Vizualizácie kúpeľní / Inšpirácie

Vo vizualizáciách sú použité obklady a dlažby z našej ponuky. Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom a popisom obrázka a vyplňte formulár.

3D vizualizácia umožní vidieť, ako bude vaša budúca kúpeľňa vyzerať. Ešte pred investíciou do vybavenia kúpeľne vyriešime všetky detaily. Ušetríte čas a starosti. Plánovanie kúpeľne je dôležité, veď obklady sa nevymieňajú tak ľahko, ako iné mobilné zariadenie interiéru.

Nová kúpeľňa vás navyše reprezentuje. Pri takejto stavebnej činnosti sa oplatí investovať do kvalitnej prípravy a náročný investor ocení profesionálny grafický 3D návrh kúpeľne. Návrh kúpeľne môžete konzultovať u nás, alebo z pohodlia vášho domova. Využite naše služby!

Mohlo by Vás zaujímať

Vizualizácia kúpeľne / Inšpirácie