NÁVRHY KÚPEĽNÍ

3D návrh kúpeľne / 200+ kúpeľní

Kreatívne riešenia. Zohľadňujeme nielen módne trendy, ale aj praktickú stránku, technické možnosti, ergonómiu a samozrejme individuálne nároky na dizajn, životný štýl a rozpočet.

Portfólio. Návrhy, 3D vizualizácie kúpeľní sme vytvorili pre našich zákazníkov. Pozrite si prezentáciu našej práce a nechajte sa inšpirovať.

Informácie. Podmienky spracovania 3D návrhu nájdete na stránke vizualizácia.
Ak máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď, pošlite nám formulár, ktorý je dole pod galériou.

3D VIZUALIZÁCIE KÚPEĽNÍ

Výber z našich návrhov / 1

3D VIZUALIZÁCIE KÚPEĽNÍ

Výber z našich návrhov / 2

Farby. V 3D návrhoch sú použité obklady a dlažby z našej ponuky. Vzhľadom k tomu, že vizualizácie sú grafické návrhy, farby materiálov môžu byť skreslené. Na každom monitore pôsobia rozdielne.

Vzorky. Výber obkladov a dlažby odporúčame urobiť na základe reálnych vzoriek, ktoré sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA v Nitre. Väčšina z nich je prezentovaná na výstavných paneloch. 

Cenníky. Pre uvedené množstvo obkladu / dlažby vám obratom vypracujeme individuálnu cenovú ponuku. Môžete využiť formulár, ktorý nájdete pod každou fotogalériou.


3D VIZUALIZÁCIA

Konzultácia z pohodlia vášho domova

Plánovanie kúpeľne. Vizualizácia kúpeľne umožní vidieť, ako bude vaša budúca kúpeľňa vyzerať. Ešte pred investíciou do vybavenia kúpeľne vyriešime všetky detaily. Ušetríte si čas a starosti. Príprava je dôležitá. Výmena obkladov nie je taká jednoduchá ako iné zariadenie kúpeľne.

Vysnívaná kúpeľňa. Nová kúpeľňa vás bude navyše aj reprezentovať. Pri takejto stavebnej činnosti sa oplatí investovať do kvalitnej prípravy a náročný investor iste ocení profesionálny 3D návrh. Návrh kúpeľne môžete konzultovať v našom štúdiu, alebo z pohodlia vášho domova. Sme k dispozícii aj online.

Podklady a cena. Všetky informácie k 3D návrhom a požiadavky k spracovaniu nájdete tu:

.


Objednajte si naše služby

Nechajte si navrhnúť novú kúpeľňu!

Zaujali vás naše návrhy kúpeľní a potrebujete viac informácií? Pošlite nám svoju požiadavku.

Stačí vyplniť formulár. Pre údaje o použitých obkladoch uveďte aj číslo obrázka.

Mohlo by Vás zaujímať

Vizualizácia kúpeľne / Obklady