Návrhy kúpeľní
Sem vložte podnadpis

Vizualizácia / Návrhy kúpeľní

Návrhy kúpeľní

3D návrh kúpeľne / 200+ kúpeľní

Profesionálny návrh kúpeľne zohľadňuje nielen módne trendy, ale aj praktickú stránku, technické možnosti, ergonómiu a samozrejme individuálne nároky na dizajn, životný štýl a rozpočet.

V galérii nájdete výber našich referencií, vizualizácie kúpeľní, ktoré sme vytvorili pre našich zákazníkov. Pozrite si prezentáciu našej práce a inšpirujte sa!

Vizualizácie kúpeľní 

Naše návrhy / Galéria

V návrhoch sú použité obklady a dlažby z našej ponuky. Vzhľadom k tomu, že vizualizácie sú 3d grafické návrhy, farby materiálov môžu byť trochu skreslené. Výber obkladov a dlažby preto odporúčame urobiť na základe reálnych vzoriek, ktoré máme k dispozícii!

3D vizualizácia

Konzultácia z pohodlia vášho domova

Vizualizácia kúpeľne umožní vidieť, ako bude vaša budúca kúpeľňa vyzerať. Ešte pred investíciou do vybavenia kúpeľne vyriešime všetky detaily. Ušetríte si čas a starosti. Plánovanie kúpeľne je dôležité. Výmena obkladov nie je taká jednoduchá ako iné zariadenie kúpeľne.

Nová kúpeľňa vás navyše reprezentuje. Pri takejto stavebnej činnosti sa oplatí investovať do kvalitnej prípravy a náročný investor ocení profesionálny 3D návrh. Návrh kúpeľne môžete konzultovať v našom štúdiu, alebo z pohodlia vášho domova. 

Návrh wellness kúpeľne 

3D vizualizácia kúpeľne

Kontaktný formulár

Využite naše služby a nechajte si navrhnúť novú kúpeľňu! Potrebujete viac informácií? Pošlite svoju požiadavku s číslom návrhu a vyplňte formulár. Budeme vás čo najskôr kontaktovať.

Mohlo by Vás zaujímať

Vizualizácia kúpeľne / Informácie