Sem vložte podnadpis

Vizualizácia / Návrhy kúpeľní

Návrhy kúpeľní

3D návrh kúpeľne / 200+ kúpeľní

Profesionálny návrh kúpeľne zohľadňuje nielen módne trendy, ale aj praktickú stránku, technické možnosti, ergonómiu a samozrejme individuálne nároky na dizajn, životný štýl a rozpočet.

V portfóliu nájdete návrhy - vizualizácie kúpeľní, ktoré sme vytvorili pre našich zákazníkov. Pozrite si prezentáciu našej práce a nechajte sa inšpirovať.

Informácie o podmienkach spracovania 3D návrhu sú uvedené tu: vizualizácia.
Ak máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď, pošlite nám formulár, ktorý je dole pod galériou.

Vizualizácie kúpeľní 

Naše návrhy / Galéria 1

Vizualizácie kúpeľní

Naše návrhy / Galéria 2

V návrhoch sú použité obklady a dlažby z našej ponuky. Vzhľadom k tomu, že vizualizácie sú grafické návrhy, farby a povrchy materiálov môžu byť trochu skreslené. Výber obkladov a dlažby preto odporúčame urobiť na základe reálnych vzoriek, ktoré máme k dispozícii.

3D vizualizácia

Konzultácia z pohodlia vášho domova

Vizualizácia kúpeľne umožní vidieť, ako bude vaša budúca kúpeľňa vyzerať. Ešte pred investíciou do vybavenia kúpeľne vyriešime všetky detaily. Ušetríte si čas a starosti. Plánovanie kúpeľne je dôležité. Výmena obkladov nie je taká jednoduchá ako iné zariadenie kúpeľne.

Nová kúpeľňa vás aj reprezentuje. Pri takejto stavebnej činnosti sa oplatí investovať do kvalitnej prípravy a náročný investor iste ocení profesionálny 3D návrh. Návrh kúpeľne môžete konzultovať v našom štúdiu, alebo z pohodlia vášho domova. Sme k dispozícii online.

Všetky informácie k 3D návrhom nájdete tu:

.

Objednajte si naše služby

Nechajte si navrhnúť novú kúpeľňu!

Pošlite nám svoju požiadavku a vyplňte všetky potrebné údaje.
Ak vás zaujal konkrétny návrh z našej galérie a potrebujete viac informácií o obkladoch, uveďte aj číslo obrázka, napr. Návrh kúpeľne 3. Budeme vás čo najskôr kontaktovať.

Mohlo by Vás zaujímať

Vizualizácia kúpeľne / Obklady