Návrhy kúpeľní / Malá kúpeľňa 

MALÁ KÚPEĽŇA

Kúpeľňa v paneláku / Vizualizácie

Ak patríte k vlastníkom malých kúpeľní, načerpáte inšpirácie aj z našich 3D návrhov. Nájdete tu riešenia pre malé kúpeľne v byte, panelákové kúpeľne a WC, hosťovské kúpeľne, prerábky bytového jadra, návrhy na rekonštrukciu malej kúpeľne v rodinnom dome.

Informácie o podmienkach spracovania 3D návrhu sú uvedené v sekcii vizualizácia.
Ak máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď, pošlite nám formulár, ktorý je dole pod galériou.

Fotogaléria

3D návrhy malých kúpeľní / Riešenia & Nápady

V návrhoch sú použité obklady a dlažby z našej ponuky. Vzhľadom k tomu, že vizualizácie 3d grafické návrhy, farby materiálov môžu byť trochu skreslené. Výber obkladov a dlažby preto odporúčame urobiť na základe reálnych vzoriek, ktoré máme k dispozícii!

Mini kúpeľne

Tipy a triky

Vytvoriť peknú kúpeľňu je hotové umenie. Hlavne, ak máte k dispozícii menší rozmer kúpeľne. Pri mini kúpeľni treba zápasiť s každým centimetrom. Do malej kúpeľne často musíme vtesnať veľa prvkov. Malé kúpeľne opticky zväčšíme použitím svetlých farieb a lesklých obkladov.

3D vizualizácia vám pomôže vidieť možnosti riešenia malej kúpeľne ešte pred realizáciou. Návrh kúpeľne môžete konzultovať v našom štúdiu, alebo z pohodlia vášho domova. Vaše pripomienky vybavíme aj na diaľku, mailom, alebo telefonicky.

.


Objednajte si naše služby

Nechajte si navrhnúť novú kúpeľňu!

Zaujali vás naše vizualizácie kúpeľní a potrebujete viac informácií?
Pošlite nám svoju požiadavku a vyplňte formulár. Pre údaje o použitých obkladoch uveďte aj číslo obrázka. Budeme vás čo najskôr kontaktovať.

Mohlo by Vás zaujímať

Návrhy kúpeľní & Inšpirácie