Návrhy kúpeľní / Malá kúpeľňa

MALÁ KÚPEĽŇA

Kúpeľňa v paneláku / Vizualizácie

Design Lab. Vytvoriť peknú kúpeľňu je hotové umenie. Hlavne, ak máte k dispozícii menší rozmer kúpeľne. Pri mini kúpeľni treba zápasiť s každým centimetrom. Do malej kúpeľne často musíme vtesnať veľa prvkov. Malé kúpeľne opticky zväčšíme použitím svetlých farieb a lesklých obkladov.

Tipy a triky. Experimentovať je zaujímavé. Kombinujeme vzory, rozmery, povrchy a farby. V kúpeľni sa môžu vzájomne prelínať obklady z rôznych kolekcií. Tehličky, hexagón, veľký formát, mozaika, retro, drevo, mramor, kvety, geometrický vzor. Vytvorte si svoj štýl!  

INŠPIRÁCIE

Mini kúpeľne / Riešenia & Nápady

Keramické obklady dodávame na objednávku. Vzorky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu. Technické parametre a ceny poskytneme na vyžiadanie, formulár nájdete pod galériou. 

Obrázky sú ilustračné, obklady a dlažby odporúčame objednávať na základe reálnych vzoriek.

.


FOTOGALÉRIA

Kúpeľňa v paneláku / Vizualizácie malých kúpeľní

Inšpirácie. Ak patríte k vlastníkom malých kúpeľní, môžete načerpať inšpirácie aj z našich 3D návrhov. Nájdete tu riešenia pre malé kúpeľne v byte, panelákové kúpeľne a WC, hosťovské kúpeľne, prerábky bytového jadra, návrhy na rekonštrukciu malej kúpeľne v rodinnom dome.

3D vizualizácia. Pomôže vám vidieť možnosti riešenia kúpeľne ešte pred realizáciou. Návrh kúpeľne môžete konzultovať v našom štúdiu i z pohodlia vášho domova. Vaše pripomienky vybavíme aj na diaľku, mailom, telefonicky. Podmienky spracovania 3D návrhu nájdete tu - vizualizácia.


Farby.
 V 3D návrhoch sú použité obklady a dlažby z našej ponuky. Vzhľadom k tomu, že vizualizácie sú grafické návrhy, farby materiálov môžu byť skreslené. Aj na každom monitore pôsobia rozdielne.

Vzorky. Výber obkladov a dlažby odporúčame urobiť na základe reálnych vzoriek, ktoré sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA v Nitre. Prezentované sú na výstavných paneloch.

.


Kontaktný formulár

Informácie / Cenová ponuka

 Zaujala vás malá kúpeľňa z našej ponuky a potrebujete viac informácií k obkladom? Obratom vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku. Stačí vyplniť formulár s číslom obrázka.

Mohlo by Vás zaujímať

Návrhy kúpeľní & Inšpirácie