Návrhy kúpeľní / Malá kúpeľňa

MALÁ KÚPEĽŇA

Kúpeľňa v paneláku / Vizualizácie

Inšpirácie. Ak patríte k vlastníkom malých kúpeľní, načerpáte inšpirácie aj z našich 3D návrhov. Nájdete tu riešenia pre malé kúpeľne v byte, panelákové kúpeľne a WC, hosťovské kúpeľne, prerábky bytového jadra, návrhy na rekonštrukciu malej kúpeľne v rodinnom dome.

Informácie. Podmienky spracovania 3D návrhu sú uvedené v sekcii vizualizácia.
Ak máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď, pošlite nám formulár, ktorý je dole pod galériou.

FOTOGALÉRIA

3D návrhy malých kúpeľní / Riešenia & Nápady


Farby. V 3D návrhoch sú použité obklady a dlažby z našej ponuky. Vzhľadom k tomu, že vizualizácie sú grafické návrhy, farby materiálov môžu byť skreslené. Tiež na každom monitore pôsobia rozdielne.

Vzorky. Výber obkladov a dlažby odporúčame urobiť na základe reálnych vzoriek, ktoré sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA v Nitre. Väčšina z nich je prezentovaná na výstavných paneloch. 

Cenníky. Pre uvedené množstvo obkladu / dlažby vám obratom vypracujeme individuálnu cenovú ponuku. Môžete využiť formulár, ktorý nájdete pod každou fotogalériou.

Mini kúpeľne

Tipy a triky

Tvorba. Vytvoriť peknú kúpeľňu je hotové umenie. Hlavne, ak máte k dispozícii menší rozmer kúpeľne. Pri mini kúpeľni treba zápasiť s každým centimetrom. Do malej kúpeľne často musíme vtesnať veľa prvkov. Malé kúpeľne opticky zväčšíme použitím svetlých farieb a lesklých obkladov.

3D vizualizácia. Pomôže vám vidieť možnosti riešenia malej kúpeľne ešte pred realizáciou. Návrh kúpeľne môžete konzultovať v našom štúdiu, alebo z pohodlia vášho domova. Vaše pripomienky vybavíme aj na diaľku, mailom, alebo telefonicky.

.


Objednajte si naše služby

Nechajte si navrhnúť novú kúpeľňu!

Zaujali vás naše vizualizácie kúpeľní a potrebujete viac informácií? Pošlite nám svoju požiadavku. Stačí vyplniť formulár. Pre údaje o použitých obkladoch uveďte aj číslo obrázka.

Mohlo by Vás zaujímať

Návrhy kúpeľní & Inšpirácie