Kúpeľne / Vybavenie kúpeľne

VYBAVENIE KÚPEĽNE

Dizajnové zariadenie kúpeľne / Sanita 

Kúpeľňa. Priestor, ktorý využívame nielen na hygienu, ale i na relax. Pre vytvorenie dokonalej harmónie je dôležitý správny výber kompletného zariadenia kúpeľne, dispozičné rozmiestnenie sanity a zváženie všetkých aspektov ako je ergonómia, farebnosť a rozpočet.

KATALÓGY A CENNÍK

Výber z najlepších značiek / Novinky

Zariaďovacie predmety. Najžiadanejšie produkty vo vyššom štandarde. Sanitárna keramika, kúpeľňový nábytok a doplnky. Sprchy, sprchové kúty, zásteny, vane a vaničky. Vodovodné batérie a sprchový program. Dizajnové radiátory, príslušenstvo, sanitárna technika a stavebná chémia / škárovacie hmoty, silikóny.

SORTIMENT DO KÚPEĽNE

Produkty / Kompletná ponuka do kúpeľne

Produkty. Navrhneme a zariadime kúpeľne kvalitnými materiálmi od overených výrobcov s garanciou funkčného a estetického zladenia všetkých prvkov. V ponuke máme kompletný sortiment, vybavenie kúpeľne pre luxusné a dizajnové kúpeľne.

Obkladom do kúpeľne venujeme zvýšenú pozornosť v samostatných sekciách podľa štýlov - Kúpeľne.

.


KÚPEĽŇOVÝ NÁBYTOK

Exkluzívna kolekcia

SVETOVÉ ZNAČKY

Výrobcovia / Webstránky

Odporúčame značky: Duravit, Villeroy & Boch, ArtCeram, Laufen, Hüppe, SanSwiss, Duka, Kaldewei, Bette, Axor, Hansgrohe, Keuco, Hansa, Tres, Grohe, Cordivari, Zehnder, Sopro.

.


Kontaktný formulár

Ceny / Informácie

Všetky uvedené produkty máme v ponuke a vieme vám ich dodať. Prezentácia je formou katalógov a 3D návrhov. V prípade záujmu o viac informácií, vyplňte formulár a pošlite nám svoju požiadavku. 

Mohlo by Vás zaujímať

Kúpeľne / Obklady & Návrhy