Vybavenie kúpeľne
Sem vložte podnadpis

Kúpeľne / Vybavenie kúpeľne  

Vybavenie kúpeľne

Dizajnové zariadenie kúpeľne / Sanita

Kúpeľňa je miestom, ktoré využívame nielen na hygienu, ale i na relax. Pre vytvorenie dokonalej harmónie je dôležitý správny výber zariaďovacích predmetov, ich dispozičné rozmiestnenie a zváženie všetkých aspektov ako je ergonómia, farebnosť a rozpočet.

Produkty

Kompletný sortiment do kúpeľne

Katalóg

Výber z najlepších značiek / Cenník

Navrhneme a zariadime kúpeľne kvalitnými materiálmi od overených výrobcov s garanciou funkčného a estetického zladenia všetkých prvkov. V ponuke máme kompletný sortiment, vybavenie kúpeľne pre moderné, luxusné a dizajnové kúpeľne.

Sanitárna keramika, kúpeľňový nábytok a doplnky. Sprchy, sprchové kúty, zásteny, vane a vaničky. Vodovodné batérie a sprchový program. Dizajnové radiátory, príslušenstvo, sanitárna technika a stavebná chémia - škárovacie hmoty, silikóny. 

Obkladom do kúpeľne venujeme zvýšenú pozornosť v samostatných sekciách podľa štýlov.

Design & Kúpeľňa

Novinky / Kvalitný sortiment / Svetové značky

Značky

Webstránky výrobcov

Odporúčané značky: Duravit, Villeroy & Boch, ArtCeram, Laufen, Hüppe, SanSwiss, Duka, Kaldewei, Bette, Axor, Hansgrohe, Keuco, Hansa, Tres, Grohe, Cordivari, Zehnder, Sopro.

Obklady do kúpeľne

Nové trendy

Kontaktný formulár

Všetky prezentované produkty na našej stránke máme v ponuke a vieme vám ich aj dodať. Cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA. Prezentácia je formou katalógov a 3D návrhov. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku a vyplňte formulár.

Mohlo by Vás zaujímať

Kúpeľne / Obklady & Návrhy