Sem vložte podnadpis

Vybavenie kúpeľne

Dizajnové zariadenie kúpeľne / Sanita

Kúpeľňa je miestom, ktoré využívame nielen na hygienu, ale i na relax. Pre vytvorenie dokonalej harmónie je dôležitý správny výber zariaďovacích predmetov, ich dispozičné rozmiestnenie a zváženie všetkých aspektov ako je ergonómia, farebnosť a rozpočet.

 Navrhneme a zariadime kúpeľne kvalitnými materiálmi od overených výrobcov s garanciou funkčného a estetického zladenia všetkých prvkov. V ponuke máme kompletný sortiment pre moderné vybavenie kúpeľne - prezentácia formou katalógov a 3D návrhov. 

Obkladom do kúpeľne venujeme zvýšenú pozornosť v samostatných sekciách podľa štýlov. 

Svetové značky

Kompletný sortiment do kúpeľne / Doplnky

Sanitárna keramika, kúpeľňový nábytok a doplnky. Sprchy, sprchové kúty, zásteny, vane a vaničky. Vodovodné batérie a sprchový program. Dizajnové radiátory, príslušenstvo, sanitárna technika a stavebná chémia - škárovacie hmoty, silikóny. 

Odporúčame značky: Duravit, Laufen, Villeroy & Boch, SanSwiss, Huppe, Duka, Hansgrohe, Hansa, Tres, Grohe, Bette, Cordivari, Zehnder, Keuco, Sopro. 

Sanitárna keramika / Kúpeľňový nábytokSprchové kúty / Vane a vaničkyVodovodné batérie / Sprchový programDizajnové radiátory / Stavebná chémia


Vybavenie kúpeľne

Kvalitný sortiment / Svetové značky