Obklady / Veľkoformátové obklady

VEĽKOFORMÁTOVÉ OBKLADY

Gresové obklady vo veľkosti XXL

Veľkoformátové gresové obklady v rozmere 120x280 cm sú stále populárnejšou voľbou pre interiérové priestory a kúpeľne. Okrem vynikajúcich technických vlastností je tu niekoľko výhod, ktoré by ste mali zvážiť pri ich výbere.

Optické zväčšenie priestoru. Veľkoformátové obklady opticky zväčšujú priestor, čo vytvára dojem otvorenosti a priestrannosti. Tento efekt umocňujú bledé farby a lesklý povrch.

Údržba. Ľahko sa čistia a udržiavajú, minimum škár. Veľkoformátové obklady sú rektifikované, čo znamená, že škáry budú široké najviac 2 mm. Vďaka tomu vzniknú homogénne plochy, ktoré budú pôsobiť celistvo a jednoliato bez akýchkoľvek rušivých prvkov.

Skvelý prvý dojem: Veľkoformátové obklady prinášajú do interiéru jedinečný estetický zážitok. Vyvolávajú želaný wow efekt a vytvárajú skutočne jedinečný vzhľad priestoru. Sú typické pre moderné, exkluzívne alebo luxusné interiéry, ktorým pridávajú elegantný a výnimočný vzhľad.

VEĽKÝ ROZMER OBKLADOV

Fotogaléria / 120x280 cm

Dizajn. Z ponuky veľkoformátových obkladov si môžete vybrať rôzne imitácie mramoru, kameňa, kovu, cementových povrchov a pod. Vybrané veľkorozmerné talianske obklady patria medzi absolútnu špičku vo svete obkladov a dlažieb.

 Veľkoformátové obklady dodávame na objednávku. Vzorky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu. Technické parametre a ceny poskytneme na vyžiadanie, formulár nájdete pod galériou.

Obrázky sú ilustračné, obklady a dlažby odporúčame objednávať na základe reálnych vzoriek.

.


Kontaktný formulár

Informácie / Cenová ponuka

Zaujali vás veľkoformátové obklady z našej ponuky a potrebujete viac informácií? Obratom vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku. Stačí vyplniť formulár s číslom obrázka.

Mohlo by Vás zaujímať

Súvisiace kolekcie obkladov a dlažby