Sem vložte podnadpis

Dlažba imitácia dreva

Keramická dlažba v dizajne dreva / Staré drevo

Dlažba v imitácii dreva je príjemným prírodným prvkom v každom príbytku. Keramická dlažba, ktorá dokonale imituje drevenú podlahu, sa hodí aj do moderných priestorov, kde vďaka vzájomnému kontrastu s minimalistickými materiálmi vynikne ich čistá línia i prirodzená krása. 

Obklad a dlažba so vzhľadom dreva dodáva pocit príjemnosti, tepla domova a útulnosti. Pre priaznivcov prírodného štýlu je určená dlažba s imitáciou starého dreva. Výrazné štruktúry dodávajú dlažbe prirodzenejší vzhľad. Dlažby imitujúce drevo sú vhodné na podlahové kúrenie.

Fotogaléria

Dlažba so vzhľadom dreva / Dlažba drevodekor

Dlažba v dekore dreva v kombinácii s bielou farbou obkladu pôsobí elegantne a dlažba s jemnejšou kresbou dreva je veľmi efektná spolu s luxusným obkladom v mramorovom dizajne. Dlažba imitácia dreva, je vhodná do kúpeľne, kuchyne, obytných priestorov bytu, domu. 

Obľubu si získali aj dlažby so vzhľadom starého, opotrebovaného dreva. Do exteriéru sú vhodné ako dlažba na terasu, obklad na fasádu. Mrazuvzdorné dlažby sú aj v protišmykovom povrchu.

 Vzhľadom k tomu, že dlažba v imitácii dreva je odolná gresová dlažba, výrobcovia ju odporúčajú aj do komerčných priestorov s vysokou záťažou.  

Vzorky a cenníky sú k dispozícii v našom kúpeľňovom štúdiu.

Mohlo by Vás zaujímať

Inšpiratívne dlažby / Dlažba & Interiér