Sem vložte podnadpis

Dlažba imitácia dreva

Keramická dlažba v dizajne dreva / Staré drevo

Dlažba v imitácii dreva je príjemným prírodným prvkom v každom príbytku. Keramická dlažba, ktorá dokonale imituje drevenú podlahu, sa hodí aj do moderných priestorov, kde vďaka vzájomnému kontrastu s minimalistickými materiálmi vynikne ich čistá línia i prirodzená krása.

Inšpirácie

Dlažba so vzhľadom dreva / Dlažba drevodekor

Obklad a dlažba so vzhľadom dreva dodáva pocit príjemnosti, tepla domova a útulnosti. Pre priaznivcov prírodného štýlu je určená dlažba s imitáciou starého dreva. Výrazné štruktúry dodávajú dlažbe prirodzenejší vzhľad. Dlažby imitujúce drevo sú vhodné na podlahové kúrenie.

Dlažba v dekore dreva v kombinácii s bielou farbou obkladu pôsobí elegantne a dlažba s jemnejšou kresbou dreva je veľmi efektná spolu s luxusným obkladom v mramorovom dizajne. Dlažba imitácia dreva, je vhodná do kúpeľne, kuchyne, obytných priestorov bytu, domu. 

Dlažba v dizajne dreva

Vzhľad olejovej úpravy

Obľubu si získali aj dlažby so vzhľadom starého, opotrebovaného dreva. Dlažba v dizajne dreva je vhodná aj do exteriéru na terasu, ako obklad na fasádu. Mrazuvzdorné dlažby sú aj v protišmykovom povrchu.

Vzhľadom k tomu, že dlažba v imitácii dreva je odolná gresová dlažba, výrobcovia ju odporúčajú aj do komerčných priestorov s vysokou záťažou.


Katalóg

Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA. 

Mohlo by Vás zaujímať

Inšpiratívny dizajn dlažby / Dlažba & Interiér