Dlažby / Interiérová dlažba / Imitácia dreva

DLAŽBA IMITÁCIA DREVA

Keramická dlažba v dizajne dreva / Staré drevo

Dlažba v imitácii dreva je príjemným prírodným prvkom v každom príbytku. Keramická dlažba, ktorá dokonale imituje drevenú podlahu, sa hodí aj do moderných priestorov, kde vďaka vzájomnému kontrastu s minimalistickými materiálmi vynikne ich čistá línia i prirodzená krása.

DLAŽBY V DIZAJNE DREVA

Fotogaléria / Dlažba drevodekor

Dlažby v imitácii dreva dodávame na objednávku. Vzorky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu.
Technické parametre a ceny poskytneme na vyžiadanie, formulár nájdete pod galériou.

Obrázky sú ilustračné, obklady a dlažby odporúčame objednávať na základe reálnych vzoriek.

DLAŽBA VZHĽAD DREVA

Imitácia starého dreva 

Dlažba so vzhľadom dreva dáva pocit príjemnosti, tepla domova a útulnosti. Pre priaznivcov prírodného štýlu je určená dlažba s imitáciou starého dreva. Výrazné štruktúry dodávajú dlažbe prirodzenejší vzhľad. Dlažby imitujúce drevo sú vhodné na podlahové kúrenie.

Dlažba v dekore dreva v kombinácii s bielou farbou obkladu pôsobí elegantne a dlažba s jemnou kresbou dreva je veľmi efektná spolu s luxusným obkladom v mramorovom dizajne. Dlažba imitácia dreva je vhodná do kúpeľne, kuchyne, obytných priestorov bytu a domu.

Obľubu si získali aj dlažby so vzhľadom starého, opotrebovaného dreva. Mrazuvzdorná dlažba v dizajne dreva v protišmykovom povrchu je vhodná na terasu, ako obklad na fasádu. Dlažba v imitácii dreva je gresová, vhodná aj do komerčných priestorov s vysokou záťažou.

.


Kontaktný formulár

Informácie / Cenová ponuka

Zaujala vás dlažba v dizajne dreva z našej ponuky a potrebujete viac informácií? Obratom vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku. Stačí vyplniť formulár s číslom obrázka.

Súvisiace dlažby

Dizajn dlažby / Dlažba & Obklady