Dlažba imitácia dreva
Sem vložte podnadpis

Dlažby / Imitácia dreva 

Dlažba imitácia dreva

Keramická dlažba v dizajne dreva / Staré drevo

Dlažba v imitácii dreva je príjemným prírodným prvkom v každom príbytku. Keramická dlažba, ktorá dokonale imituje drevenú podlahu, sa hodí aj do moderných priestorov, kde vďaka vzájomnému kontrastu s minimalistickými materiálmi vynikne ich čistá línia i prirodzená krása.

Inšpirácie

Dlažba so vzhľadom dreva / Dlažba drevodekor

Dlažba vzhľad dreva

Imitácia starého dreva 

Dlažba so vzhľadom dreva dáva pocit príjemnosti, tepla domova a útulnosti. Pre priaznivcov prírodného štýlu je určená dlažba s imitáciou starého dreva. Výrazné štruktúry dodávajú dlažbe prirodzenejší vzhľad. Dlažby imitujúce drevo sú vhodné na podlahové kúrenie.

Dlažba v dekore dreva v kombinácii s bielou farbou obkladu pôsobí elegantne a dlažba s jemnou kresbou dreva je veľmi efektná spolu s luxusným obkladom v mramorovom dizajne. Dlažba imitácia dreva je vhodná do kúpeľne, kuchyne, obytných priestorov bytu a domu.

Obľubu si získali aj dlažby so vzhľadom starého, opotrebovaného dreva. Mrazuvzdorná dlažba v dizajne dreva v protišmykovom povrchu je vhodná na terasu, ako obklad na fasádu. Dlažba v imitácii dreva je gresová, vhodná aj do komerčných priestorov s vysokou záťažou.

Dlažba v dizajne dreva

Vzhľad olejovej úpravy

Kontaktný formulár

Všetky dlažby a obklady prezentované na našej stránke máme v ponuke a vieme vám ich aj dodať. Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár.

Mohlo by Vás zaujímať

Inšpiratívny dizajn dlažby / Dlažba & Interiér