Dizajnové kuchynské obklady

ObkladyObklady do kuchyne

Obklady do kuchyne

Kuchynské obklady / Obklad za kuchynskú linku

Nahliadnite do našej galérie a naplno si vychutnajte dizajnové kuchynské obklady so zaujímavými štruktúrami a tvarmi. Nájdete tu netradičné zásteny kuchynskej linky a originálne nápady, ako sa dajú využiť nové keramické obkladačky do modernej i štýlovej kuchyne.

Kuchyne & Obklady

Fotogaléria

Prezentované keramické obklady do kuchyne máme v ponuke a dodávame ich na objednávku.
Vzorky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár, ktorý je pod galériou.

Kuchyňa & Obklad

Kuchynské zásteny

Moderné obklady do kuchyne - obklad na stenu za kuchynskou linkou korešponduje so štýlom a farebným ladením celej kuchyne. Kuchyňa je v nových bytoch často súčasťou obývacej izby, otvorenej časti denného priestoru.

Pre zjednotenie dizajnu sa ako kuchynský obklad môže pokojne vybrať dlažba použitá v kuchyni. V ponuke sú keramické obklady do kuchyne v rôznych štýloch a formátoch.

Praktickým riešením je, ak obloženie za kuchynskú linku, kuchynská zástena, je z keramického obkladu. Pri jej výbere treba brať do úvahy viac faktorov, kedy si môžeme dovoliť výraznejší obklad kuchynskej zásteny.

Doprajte si odvážne trendové obklady do kuchyne. Atraktívne sú kuchynské obklady z veľkých formátov. Hitom je šesťuholníkový keramický obklad do kuchyne.

.


Kontaktný formulár

Informácie / Cenová ponuka

Zaujali vás obklady do kuchyne z našej ponuky a potrebujete viac informácií?
Vyplňte formulár s číslom obrázka a po zadaní orientačného množstva obkladov vám pošleme cenovú ponuku.

Mohlo by Vás zaujímať

Súvisiace obklady a dlažby do kuchyne