Sem vložte podnadpis

Obklady do kuchyne

Kuchynské obklady / Obklad za kuchynskú linku

Nahliadnite do našej galérie a naplno si vychutnajte kuchynské obklady so zaujímavými štruktúrami. Nájdete tu netradičné zásteny kuchynskej linky a originálne nápady, ako sa dajú využiť nové tvary keramických obkladov do modernej i štýlovej kuchyne.

Inšpirácie

Keramické obklady do kuchyne / Obkladačky

Moderné obklady do kuchyne - obklad na stenu za kuchynskou linkou by mal korešpondovať so štýlom a farebným ladením celej kuchyne. Kuchyňa je v nových bytoch často súčasťou obývacej izby, otvorenej časti denného priestoru bytu.

Pre zjednotenie dizajnu sa ako kuchynský obklad môže pokojne vybrať dlažba použitá v kuchyni. V ponuke sú keramické obklady do kuchyne v rôznych štýloch.

Kuchynská zástena

Hexagon a mozaika

Obklad za kuchynskú linku, kuchynská zástena z keramického obkladu je estetické a praktické riešenie. Pri jej výbere treba brať do úvahy viac faktorov. Pri neutrálnej kuchynskej linke si môžeme dovoliť výstrednejší obklad a optimistické farby kuchynskej zásteny.

Atraktívne sú kuchynské obklady z veľkých formátov. Hitom je šesťuholníkový keramický obklad do kuchyne. Doprajte si aj odvážnejšie trendové obklady do kuchyne, ktoré viete časom skôr vymeniť ako celú kuchynskú linku.

Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA.   

Mohlo by Vás zaujímať

Súvisiace produkty / Kolekcie do kuchyne