Sem vložte podnadpis

Obklady do kuchyne

Kuchynské obklady / Obklad za kuchynskú linku

Nahliadnite do našej galérie a naplno si vychutnajte dizajnové kuchynské obklady so zaujímavými štruktúrami a tvarmi. Nájdete tu netradičné zásteny kuchynskej linky a originálne nápady, ako sa dajú využiť nové keramické obklady do modernej i štýlovej kuchyne.

Inšpirácie

Keramické obklady do kuchyne / Obkladačky

Všetky obklady a dlažby prezentované na našej stránke máme v ponuke a vieme vám ich aj dodať. Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom a popisom obrázka a vyplňte formulár.

Kuchynská zástena

Hexagon v štýle retro

Moderné obklady do kuchyne - obklad na stenu za kuchynskou linkou by mal korešpondovať so štýlom a farebným ladením celej kuchyne. Kuchyňa je v nových bytoch často súčasťou obývacej izby, otvorenej časti denného priestoru bytu.

Pre zjednotenie dizajnu sa ako kuchynský obklad môže pokojne vybrať dlažba použitá v kuchyni. V ponuke sú keramické obklady do kuchyne v rôznych štýloch.

Praktickým riešením je, ak obklad za kuchynskú linku, kuchynská zástena, je z keramického obkladu. Pri jej výbere treba brať do úvahy viac faktorov. Pri neutrálnej kuchynskej linke si môžeme dovoliť výraznejší obklad kuchynskej zásteny.

Atraktívne sú kuchynské obklady z veľkých formátov. Hitom je šesťuholníkový keramický obklad do kuchyne. Doprajte si aj odvážnejšie trendové obklady do kuchyne, ktoré viete časom skôr vymeniť ako celú kuchynskú linku.

Mohlo by Vás zaujímať

Súvisiace produkty / Kolekcie do kuchyne