ObkladyObklady do kuchyne

OBKLADY DO KUCHYNE

Kuchynské obklady / Zásteny do kuchyne

Obklad za kuchynskú linku. Nahliadnite do našej galérie a naplno si vychutnajte dizajnové kuchynské obklady so zaujímavými štruktúrami a tvarmi. Nájdete tu netradičné zásteny kuchynskej linky a originálne nápady, ako sa dajú využiť nové keramické obkladačky do modernej i štýlovej kuchyne.

Kuchyne & Obklady

Fotogaléria

Keramické obklady do kuchyne dodávame na objednávku. Vzorky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár, ktorý je pod galériou.

Kuchyňa & Obklad

Kuchynské zásteny

Moderné obklady do kuchyne. Obklad na stenu za kuchynskou linkou korešponduje so štýlom a farebným ladením celej kuchyne. Kuchyňa je v nových bytoch súčasťou obývacej izby, otvorenej časti denného priestoru.

Zjednotenie dizajnu. Ako kuchynský obklad sa môže pokojne vybrať dlažba použitá v kuchyni. V ponuke sú keramické obklady do kuchyne v rôznych štýloch a formátoch. Pri jej výbere treba brať do úvahy viac faktorov, kedy si môžeme dovoliť výraznejší obklad kuchynskej zásteny.

Praktické riešenie. Obloženie za kuchynskú linku, kuchynská zástena z keramického obkladu sa ľahko udržiava. Doprajte si trendové obklady do kuchyne. Vhodné sú kuchynské obklady z veľkých formátov. Hitom je šesťuholníkový keramický obklad do kuchyne.

.


Kontaktný formulár

Informácie / Cenová ponuka

Zaujali vás obklady do kuchyne z našej ponuky a potrebujete viac informácií?
Vyplňte formulár s číslom obrázka a po zadaní orientačného množstva obkladov vám pošleme cenovú ponuku.

Mohlo by Vás zaujímať

Súvisiace obklady a dlažby do kuchyne