Obklady do kuchyne
Sem vložte podnadpis

Obklady / Obklady do kuchyne

Obklady do kuchyne

Kuchynské obklady / Obklad za kuchynskú linku

Nahliadnite do našej galérie a naplno si vychutnajte dizajnové kuchynské obklady so zaujímavými štruktúrami a tvarmi. Nájdete tu netradičné zásteny kuchynskej linky a originálne nápady, ako sa dajú využiť nové keramické obklady do modernej i štýlovej kuchyne.

Inšpirácie

Keramické obklady do kuchyne / Obkladačky

Kuchyňa & Obklad

Kuchynské zásteny

Moderné obklady do kuchyne - obklad na stenu za kuchynskou linkou by mal korešpondovať so štýlom a farebným ladením celej kuchyne. Kuchyňa je v nových bytoch často súčasťou obývacej izby, otvorenej časti denného priestoru bytu.

Pre zjednotenie dizajnu sa ako kuchynský obklad môže pokojne vybrať dlažba použitá v kuchyni. V ponuke sú keramické obklady do kuchyne v rôznych štýloch.

Praktickým riešením je, ak obklad za kuchynskú linku, kuchynská zástena, je z keramického obkladu. Pri jej výbere treba brať do úvahy viac faktorov. Pri neutrálnej kuchynskej linke si môžeme dovoliť výraznejší obklad kuchynskej zásteny.

Atraktívne sú kuchynské obklady z veľkých formátov. Hitom je šesťuholníkový keramický obklad do kuchyne. Doprajte si aj odvážnejšie trendové obklady do kuchyne, ktoré viete časom skôr vymeniť ako celú kuchynskú linku.

Kuchynská zástena

Hexagon v štýle retro

Kontaktný formulár

Všetky obklady a dlažby prezentované na našej stránke máme v ponuke a vieme vám ich aj dodať. Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár.

Mohlo by Vás zaujímať

Súvisiace produkty / Kolekcie do kuchyne