Sem vložte podnadpis

Obklady do kuchyne

Kuchynské obklady / Obklad za kuchynskú linku

Moderné obklady do kuchyne - obklad na stenu za kuchynskou linkou by mal korešpondovať so štýlom a farebným ladením celej kuchyne. Kuchyňa je v nových bytoch často súčasťou obývacej izby, otvorenej časti denného priestoru bytu. 

Pre zjednotenie dizajnu sa ako kuchynský obklad môže pokojne vybrať dlažba použitá v kuchyni. V ponuke sú keramické obklady do kuchyne v rôznych štýloch. 

Nahliadnite do našej galérie a naplno si vychutnajte zaujímavé štruktúry kuchynských obkladov. Nájdete tu netradičné zásteny kuchynskej linky a originálne nápady, ako sa dajú využiť nové tvary keramických obkladov do modernej i štýlovej kuchyne. 

Fotogaléria

Keramické obklady do kuchyne / Obkladačky

Obklad za kuchynskú linku, kuchynská zástena z keramického obkladu je estetické a praktické riešenie. Pri jej výbere treba brať do úvahy viac faktorov. Pri neutrálnej kuchynskej linke si môžeme dovoliť výstrednejší obklad a optimistické farby kuchynskej zásteny.

Atraktívne sú kuchynské obklady z veľkých formátov. Hitom je šesťuholníkový keramický obklad do kuchyne. Doprajte si aj odvážnejšie trendové obklady do kuchyne, ktoré viete časom skôr vymeniť ako celú kuchynskú linku.


Katalógy na stiahnutie

Mohlo by Vás zaujímať

Súvisiace produkty / Kolekcie do kuchyne