Obklady / Obklady do kúpeľne

OBKLADY DO KÚPEĽNE

Kúpeľňové inšpiratívne obklady

Kúpeľňové obkladačky. Talianski producenti každý rok prinášajú na trh zaujímavé nové kolekcie. Ponuka kúpeľňových obkladov je široká. Na základe dispozície, rozlohy miestnosti a svetelných podmienok vyberáme vhodné obklady do kúpeľne. Kúpeľňa môže byť funkčná a elegantná zároveň.

KÚPEĽNE & OBKLADY

Fotogalérie

Obklady do kúpeľne dodávame na objednávku. Technické parametre a ceny poskytneme na vyžiadanie. V galériách nájdete inšpiratívne obklady pre sofistikované riešenia kúpeľní.


Kúpeľňové štúdio BENEVA. Talianske keramické obklady do kúpeľne v atraktívnom dizajne. Obľube sa tešia veľkoformátové rektifikované obklady do kúpeľne, hexagóny, mozaiky a klasické kachličky / obkladačky menších rozmerov vo vidieckom štýle.

Pár krokov k vysnívanej kúpeľni

Inšpirujte sa našimi 3D návrhmi

Vzorky. Sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA v Nitre. Väčšina z nich je prezentovaná na výstavných paneloch. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku.

Cenníky. Pre uvedené množstvo obkladu / dlažby vám obratom vypracujeme individuálnu cenovú ponuku. Môžete využiť formulár, ktorý nájdete pod každou fotogalériou.