Dlažby / Interiérová dlažba / Retro dlažba

Retro dlažba

Dlažba Patchwork / Tradičné dlažby

V tejto rubrike nájdete obľúbené dlažby v retro štýle, vintage, rustikálne, či secesné dlažby a obklady. V ponuke sú historické dekoratívne retro dlažby inšpirované dizajnom cementových dlažieb v štýle Patchwork, pripomínajúce marocké dlažby v klasickom rozmere 20x20 cm.

Vintage dlažby a obklady

Fotogaléria / Cementové dlažby

Prezentované retro dlažby máme v ponuke, dodávame ich na objednávku.
Vzorky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár, ktorý je pod galériou.

Dlažby Patchwork

Vintage dlažba

Retro dlažby sú gresové, odolné, vhodné i do obchodných priestorov. Môžu sa použiť ako obklad na stenu, do kúpeľne, kuchyne. Ideálne riešenie do interiérov v industriálnom štýle a pri rekonštrukciách domov, ktoré dýchajú históriou.

Retro dlažby Patchwork Black&White 20x20 - biela a čierna, s odtieňmi šedej. Univerzálne použitie dlažby aj do moderných priestorov, industriálneho štýlu interiéru. Sú vhodným doplnkom k obkladom a dlažbám i z iných kolekcií.

Patchwork Colors 20x20 - retro dizajn s výraznejšou farebnosťou, vplyv Art Deco. Dlažby sú rektifikované, v matnom prevedení. Široká ponuka vzorov umožňuje nespočetné variácie, sú veľmi efektné aj s dlažbou v dizajne dreva.

Patchwork Classic 20x20 - retro dlažby s nádychom histórie, dlažby inšpirované tradíciou, keď sa cementové dlažby vyrábali ručne s prírodnými pigmentmi, avšak vyrobené modernou technológiou pre dosiahnutie vysokej kvality.

.


Kontaktný formulár

Informácie / Cenová ponuka

Zaujala vás retro dlažba z našej galérie a potrebujete viac informácií?
Vyplňte formulár s číslom obrázka a na základe uvedeného množstva dlažby vám vypracujeme cenovú ponuku.

Súvisiace dlažby

Štýlové dlažby a obklady / Vyberte si!