Dlažby / Interiérová dlažba / Retro dlažba

RETRO DLAŽBA

Dlažba Patchwork / Tradičné dlažby

Dlažby v retro štýle. Vintage, rustikálne, či secesné dlažby a obklady. V ponuke sú historické dekoratívne retro dlažby inšpirované dizajnom cementových dlažieb v štýle Patchwork, pripomínajúce marocké dlažby v klasickom rozmere 20x20 cm.

VINTAGE DLAŽBY A OBKLADY

Fotogaléria / Cementové dlažby

Retro dlažby a obklady dodávame na objednávku. Vzorky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu.
Technické parametre a ceny poskytneme na vyžiadanie, formulár nájdete pod galériou.

Obrázky sú ilustračné, obklady a dlažby odporúčame objednávať na základe reálnych vzoriek.

DLAŽBY PATCHWORK

Vintage dlažba

Retro dlažby. Gresové, odolné, vhodné i do frekventovaných priestorov. Môžu sa použiť aj ako obklad na stenu, do kúpeľne, kuchyne. Ideálne riešenie do interiérov v industriálnom štýle a pri rekonštrukciách domov, ktoré dýchajú históriou.

Patchwork. Univerzálne použitie retro dlažby aj do moderných priestorov, industriálneho štýlu interiéru. Sú vhodným doplnkom k obkladom a dlažbám z iných kolekcií. Retro dizajn pod vplyvom Art Deco je s výraznejšou farebnosťou. Dlažby sú rektifikované, v matnom prevedení.

Inšpirované tradíciou. Cementové dlažby sa v minulosti vyrábali ručne s prírodnými pigmentmi. Retro dlažby sú dnes vyrobené modernou technológiou pre dosiahnutie vysokej kvality. Široká ponuka vzorov umožňuje nespočetné variácie, sú veľmi efektné aj s dlažbou v dizajne dreva.

.


Kontaktný formulár

Informácie / Cenová ponuka

Zaujala vás retro dlažba z našej ponuky a potrebujete viac informácií? Obratom vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku. Stačí vyplniť formulár s číslom obrázka.

Súvisiace dlažby

Štýlové dlažby a obklady / Vyberte si!