Luxusné kúpeľne
Sem vložte podnadpis

Kúpeľne / Luxusné kúpeľne 

Luxusné kúpeľne

Exkluzívne kúpeľne / Luxus & Elegancia

Čo je synonymom luxusu? Elegantná kúpeľňa sa neriadi duchom času, ale vysokými nárokmi! Luxusná kúpeľňa si žiada trblietavý lesk, výnimočnosť. Očakávame vznešenú atmosféru. Ideálna luxusná kúpeľňa v domácom prostredí pôsobí zároveň relaxačne.

Inšpirácie

Luxusná kúpeľňa v štýle glamour / Mramor

Elegantné kúpeľne

Mramorový dizajn a vysoký lesk

Kolekcie kúpeľňových obkladov sú v dizajne, ktorý vystihuje krásu najcennejších talianskych mramorov. Mramorová kúpeľňa s obkladom vo vysokom lesku vytvára atmosféru reprezentatívnej kúpeľne v štýle glamour. Dekorácie zvýrazňujú charakter luxusnej kúpeľne. 

Prestížne značky talianskych obkladov sú určené pre náročných klientov, ktorí preferujú luxusný dizajn kúpeľne. V ponuke máme výnimočné obklady do kúpeľne. Luxusné kúpeľne sú inšpirované štýlom, ktorý spája eleganciu, prepych a funkčnosť. 

Rektifikované obklady väčších rozmerov sú ideálnou voľbou pre exkluzívne kúpeľne. Realistické imitácie prírodného mramoru a kameňa s dôkladnou pozornosťou na detail spĺňajú estetické a funkčné požiadavky súčasného dizajnu pre obytné i obchodné priestory.

Mramorové kúpeľne

Obklady inšpirované onyxom

Kontaktný formulár

Všetky obklady a dlažby prezentované na našej stránke máme v ponuke a vieme vám ich aj dodať. Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár.

Mohlo by Vás zaujímať

Súvisiace kúpeľne / Vyberte si svoj štýl kúpeľne!