Sem vložte podnadpis

Luxusné kúpeľne

Exkluzívne kúpeľne / Luxus & Elegancia

Čo je synonymom luxusu? Elegantná kúpeľňa sa neriadi duchom času, ale vysokými nárokmi! Luxusná kúpeľňa si žiada trblietavý lesk, výnimočnosť. Očakávame vznešenú atmosféru. Ideálna luxusná kúpeľňa v domácom prostredí pôsobí zároveň relaxačne.

Inšpirácie

Luxusná kúpeľňa v štýle glamour / Mramor

Kolekcie kúpeľňových obkladov sú v dizajne, ktorý vystihuje krásu najcennejších talianskych mramorov. Luxusná mramorová kúpeľňa s obkladom vo vysokom lesku vytvára atmosféru reprezentatívnej kúpeľne v štýle glamour.

Pôsobivé dekorácie a mozaiky zvýrazňujú charakter luxusnej kúpeľne. Prestížne značky talianskych obkladov sú určené pre náročných klientov, ktorí preferujú luxusný dizajn kúpeľne. V ponuke máme výnimočné obklady do kúpeľne. 

Exkluzívne kúpeľne

Obklady inšpirované onyxom

Luxusné kúpeľne sú inšpirované štýlom, ktorý spája eleganciu, prepych a funkčnosť. Rektifikované obklady väčších rozmerov sú ideálnou voľbou pre exkluzívne kúpeľne. Obklady sú z bieleho črepu a k nim zodpovedajúce dlažby do kúpeľne gresové - z porcelánovej kameniny.

Realistické imitácie prírodných druhov mramoru a onyxu s dôkladnou pozornosťou na detail spĺňajú estetické a funkčné požiadavky súčasného dizajnu pre obytné i obchodné priestory.

Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA.

Mohlo by Vás zaujímať

Súvisiace kúpeľne / Vyberte si svoj štýl kúpeľne!