Sem vložte podnadpis

Luxusné kúpeľne

Exkluzívne kúpeľne / Luxus & Elegancia

Čo je synonymom luxusu? Elegantná kúpeľňa sa neriadi duchom času, ale vysokými nárokmi! Luxusná kúpeľňa si žiada trblietavý lesk, výnimočnosť. Očakávame vznešenú atmosféru. Kolekcie kúpeľňových obkladov sú v dizajne, ktorý vystihuje krásu najcennejších mramorov. 

Luxusná kúpeľňa s mramorovým obkladom vo vysokom lesku vytvára atmosféru reprezentatívnej kúpeľne v štýle glamour. Ideálna luxusná kúpeľňa v domácom prostredí pôsobí zároveň relaxačne. Štýl spája eleganciu, prepych a funkčnosť. 

Pôsobivé dekorácie a mozaiky zvýrazňujú charakter luxusnej kúpeľne. Prestížne značky talianskych obkladov sú určené pre náročných klientov, ktorí preferujú luxusný dizajn kúpeľne. V ponuke máme výnimočné obklady do kúpeľne.

Fotogaléria

Luxusná kúpeľňa v štýle glamour / Mramor

Luxusné kúpeľne sú inšpirované vzácnymi talianskymi mramormi. Pre exkluzívne kúpeľne sú ideálnou voľbou rektifikované obklady väčších rozmerov. Obklady sú väčšinou z bieleho črepu a k nim zodpovedajúce dlažby do kúpeľne z porcelánovej kameniny - gresové.

Realistické imitácie týchto prírodných druhov mramoru s dôkladnou pozornosťou na detail spĺňajú estetické a funkčné požiadavky súčasného dizajnu pre obytné i obchodné priestory. 

Vzorky a cenníky sú k dispozícii v našom kúpeľňovom štúdiu.

Mohlo by Vás zaujímať

Súvisiace kúpeľne / Vyberte si svoj štýl kúpeľne!