Sem vložte podnadpis

Kúpeľne / Luxusné kúpeľne 

Luxusné kúpeľne

Exkluzívne kúpeľne / Luxus & Elegancia

Čo je synonymom luxusu? Elegantná kúpeľňa sa neriadi duchom času, ale vysokými nárokmi! Luxusná kúpeľňa si žiada trblietavý lesk, výnimočnosť. Očakávame vznešenú atmosféru.
Ideálna luxusná kúpeľňa v domácom prostredí pôsobí zároveň relaxačne.

Inšpirácie

Luxusná kúpeľňa v štýle glamour / Mramor

Prezentované luxusné obklady a dlažby máme v ponuke a dodávame ich na objednávku.
Vzorky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár, ktorý je pod galériou.

Elegantné kúpeľne

Mramorový dizajn a vysoký lesk

Kolekcie kúpeľňových obkladov sú v dizajne, ktorý vystihuje krásu najcennejších talianskych mramorov. Mramorová kúpeľňa s obkladom vo vysokom lesku vytvára atmosféru reprezentatívnej kúpeľne v štýle glamour. Dekorácie zvýrazňujú charakter luxusnej kúpeľne.

Prestížne značky talianskych obkladov sú určené pre náročných klientov, ktorí preferujú luxusný dizajn kúpeľne. V ponuke máme výnimočné obklady do kúpeľne. Luxusné kúpeľne sú inšpirované štýlom, ktorý spája eleganciu, prepych a funkčnosť.

Rektifikované obklady väčších rozmerov sú ideálnou voľbou pre exkluzívne kúpeľne. Verné imitácie prírodného mramoru a kameňa s dôkladnou pozornosťou na detail spĺňajú estetické a funkčné požiadavky súčasného dizajnu pre obytné i obchodné priestory.

.


Kontaktný formulár

Informácie / Cenová ponuka

Zaujala vás luxusná kúpeľňa z našej ponuky a potrebujete viac informácií k obkladom?
Vyplňte formulár s číslom obrázka a na základe uvedeného množstva obkladov vám vypracujeme cenovú ponuku.

Súvisiace kúpeľne

Vyberte si svoj štýl kúpeľne!