Kúpeľne / Luxusné kúpeľne

LUXUSNÉ KÚPEĽNE

Exkluzívne kúpeľne / Luxus & Elegancia

Čo je synonymom luxusu? Elegantná kúpeľňa sa neriadi duchom času, ale vysokými nárokmi! Luxusná kúpeľňa si žiada trblietavý lesk, výnimočnosť. Očakávame vznešenú atmosféru, mramorové obklady v dokonalom dizajne. Ideálna luxusná kúpeľňa v domácom prostredí pôsobí zároveň relaxačne.

ELEGANTNÉ OBKLADY

Fotogaléria / Luxus v štýle glamour 

Luxusné obklady dodávame na objednávku. Vzorky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu. Technické parametre a ceny poskytneme na vyžiadanie, formulár nájdete pod galériou.

Obrázky sú ilustračné, obklady a dlažby odporúčame objednávať na základe reálnych vzoriek.

MRAMOROVÉ KÚPEĽNE

Luxusný dizajn a vysoký lesk

Mramorová kúpeľňa. Kolekcie kúpeľňových obkladov sú v dizajne, ktorý vystihuje krásu najcennejších talianskych mramorov. Obklady vo vysokom lesku vytvárajú atmosféru reprezentatívnej kúpeľne v štýle glamour. Dekorácie zvýrazňujú charakter luxusnej kúpeľne.

Prestížne značky. Talianske obklady sú určené pre náročných klientov, ktorí preferujú výnimočný dizajn. V ponuke máme luxusné obklady inšpirované štýlom, ktorý spája eleganciu, prepych a funkčnosť.

Veľké rozmery obkladov. Rektifikované obklady väčších rozmerov sú ideálnou voľbou pre exkluzívne kúpeľne. Verné imitácie prírodného mramoru a kameňa s dôkladnou pozornosťou na detail spĺňajú náročné požiadavky súčasného dizajnu pre obytné i obchodné priestory.

.


Kontaktný formulár

Informácie / Cenová ponuka

Zaujala vás luxusná kúpeľňa z našej ponuky a potrebujete viac informácií k obkladom? Obratom vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku. Stačí vyplniť formulár s číslom obrázka.

Súvisiace obklady a dlažby

Vyberte si svoj štýl kúpeľne!