Sem vložte podnadpis

Kúpeľne

Kúpeľňa vašich snov / Obklady do kúpeľne 


Módne trendy majú vplyv aj na dizajn kúpeľne. Objavte originálne nápady a riešenia kúpeľní. Inšpirujte sa výnimočnými obkladmi do kúpeľne. Všetky obklady a dlažby prezentované vo fotogalériách máme v ponuke, ktorú prispôsobujeme požiadavkám náročných klientov.

Kúpeľne 2020

Vyberte si kúpeľňu, ktorú budete milovať!

Aké sú kúpeľne pre rok 2020? Nové kúpeľne sú elegantné, farebné, veselé, s optimistickou atmosférou. Mramorové obklady sú ešte v dokonalejšej imitácii. Vyberáme najlepšie značky, ktoré sa odlišujú od iných svojou excelentnosťou pre dizajn, kvalitu a inováciu.

Do ponuky sme vybrali kúpeľne rôznych štýlov. S naším sortimentom kúpeľňových obkladov zariadite moderné, luxusné, dizajnové, minimalistické, štýlové i vidiecke kúpeľne. V prvom rade dbáme na to, aby boli obklady kvalitné!

Ktoré kúpeľne sú najkrajšie? To je subjektívne a do určitej miery sme ovplyvnení aj tým, ako vnímame trendy v kúpeľňovom dizajne. Ak preferujete industriálne kúpeľne, v škandinávskom, či retro štýle, ste na správnej adrese.

.


Pekné kúpeľne ladené v čistom, minimalistickom duchu využívajú najmä bielu, sivú a jej odtiene. Dlažby v dizajne dreva sú v kúpeľni útulné a industriálne prvky podčiarkujú atmosféru unikátnej kúpeľne. Wellness kúpeľne pôsobia relaxačne, ak máme k dispozícii dosť priestoru.

Kúpeľne sú oázou i odrazom životného štýlu, zaslúžia si významnú pozornosť. Slúžia aj pre upokojenie tela, ducha a mysle človeka. Talianske kúpeľne vás môžu v mnohom inšpirovať, najmä ak uvažujete nad tým, aké vzory a detaily by mali vašu kúpeľňu zdobiť.

Krásne kúpeľne, v ktorých sa chcete cítiť aj o pár rokov príjemne, musia byť komfortné. Pre správny výber kúpeľne sú najdôležitejšie obklady a ich štýl, ktorý zodpovedá vášmu vkusu a harmonizuje s celým interiérom.

.


Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku a vyplňte formulár. Budeme vás čo najskôr kontaktovať.