Nové obklady do kúpeľne

Kúpeľne

Kúpeľňa s atmosférou / Obklady

Módne trendy ovplyvňujú výber kúpeľne. Objavte originálne nápady a riešenia kúpeľní. Inšpirujte sa výnimočnými obkladmi do kúpeľne. V ponuke máme všetky obklady a dlažby prezentované vo fotogalériách, ktoré prispôsobujeme požiadavkám náročných klientov.

Najkrajšie kúpeľne

Vyberte si kúpeľňu, ktorú budete milovať!

Kúpeľne 2021

Nové trendy

Nové kúpeľne sú elegantné, farebné, veselé, s optimistickou atmosférou. Mramorové obklady sú ešte v dokonalejšej imitácii. Vyberáme najlepšie značky, ktoré sa odlišujú od iných svojou excelentnosťou pre dizajn, kvalitu a inováciu. Do ponuky sme vybrali kúpeľne rôznych štýlov. 

S naším sortimentom kúpeľňových obkladov zariadite moderné, luxusné, dizajnové, minimalistické, štýlové i vidiecke kúpeľne. V prvom rade dbáme na to, aby boli obklady kvalitné! Ak preferujete industriálne kúpeľne, v škandinávskom, či retro štýle, ste na správnej adrese.

.


Talianske kúpeľne

Elegancia & Štýl 

Pekné kúpeľne ladené v čistom minimalistickom duchu využívajú najmä bielu, sivú a jej odtiene. Obklady v dizajne dreva  vnášajú do kúpeľne pocit útulného domova. Industriálne prvky podčiarkujú atmosféru unikátnej kúpeľne. Kúpeľne v prírodných farbách pôsobia relaxačne, vytvárajú domáce wellness .

Kúpeľne sú oázou i odrazom životného štýlu, zaslúžia si významnú pozornosť. Slúžia aj pre upokojenie tela, ducha a mysle človeka. Talianske kúpeľne vás môžu v mnohom inšpirovať, najmä ak uvažujete nad tým, aké vzory a detaily by mali vašu kúpeľňu zdobiť.

Kúpeľne, v ktorých sa chcete cítiť aj o pár rokov príjemne, musia byť komfortné. Pre správny výber kúpeľne sú najdôležitejšie obklady a ich štýl, ktorý zodpovedá vášmu vkusu a harmonizuje s celým interiérom.

.


Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku a vyplňte formulár. Budeme vás čo najskôr kontaktovať.