Nové obklady do kúpeľne

Kúpeľne

Kúpeľňa s atmosférou / Keramické obklady

Doprajte si osobitý štýl, veľkú porciu elegancie a dizajnu. Objavte originálne nápady a riešenia kúpeľní. Inšpirujte sa výnimočnými obkladmi do kúpeľne. V ponuke máme všetky obklady a dlažby prezentované vo fotogalériách. Moderné a inovatívne kúpeľne, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Kúpeľne na mieru

Vyberte si kúpeľňu, ktorú budete milovať!

Kúpeľne 2021

Nové trendy

Nové kúpeľne sú sofistikované, farebné i s wellness atmosférou. Kúpeľňové obklady sú v dokonalej imitácii kameňa, mramoru, v dizajne terrazza. Vyberáme najlepšie značky, ktoré sa odlišujú od iných svojou excelentnosťou pre dizajn, kvalitu a inováciu. Do ponuky sme vybrali kúpeľne rôznych štýlov.

S naším sortimentom kúpeľňových obkladov zariadite moderné, luxusné, dizajnové, minimalistické, štýlové i vidiecke kúpeľne. V prvom rade dbáme na to, aby boli obklady kvalitné! Ak preferujete industriálne kúpeľne, v škandinávskom, či retro štýle, ste na správnej adrese. 

Talianske kúpeľne

Elegancia & Štýl 

Pekné kúpeľne ladené v čistom minimalistickom duchu využívajú najmä bielu, sivú a jej odtiene. Obklady v dizajne dreva vnášajú do kúpeľne pocit útulného domova. Industriálne prvky podčiarkujú atmosféru unikátnej kúpeľne. Kúpeľne v prírodných farbách pôsobia relaxačne, vytvárajú domáce wellness .

Kúpeľne sú oázou i odrazom životného štýlu, zaslúžia si významnú pozornosť. Slúžia aj pre upokojenie tela, ducha a mysle človeka. Talianske kúpeľne vás môžu v mnohom inšpirovať, najmä ak uvažujete nad tým, aké vzory a detaily by mali vašu kúpeľňu zdobiť.

Kúpeľne, v ktorých sa chcete cítiť aj o pár rokov príjemne, musia byť komfortné. Pre správny výber kúpeľne sú najdôležitejšie obklady a ich štýl, ktorý zodpovedá vášmu vkusu a harmonizuje s celým interiérom.

.


Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku a vyplňte formulár. Budeme vás čo najskôr kontaktovať.