Sem vložte podnadpis

Kúpeľne

Kúpeľňa vašich snov / Pekné kúpeľne

Krásne kúpeľne, v ktorých sa budete cítiť aj o pár rokov príjemne, sú nadčasové, elegantné a komfortné. Ako sa orientovať v súčasnej ponuke? Pre správny výber kúpeľne sú veľmi dôležité obklady a ich štýl, ktorý zodpovedá vášmu vkusu a zapadá do koncepcie interiéru. 

V jednotlivých sekciách ponúkame veľa podnetných nápadov, inšpirácie pre riešenie vašej novej kúpeľne. S našim sortimentom kúpeľňových obkladov vieme zariadiť moderné, luxusné, dizajnové i klasické vidiecke kúpeľne. Módne trendy majú vplyv aj na dizajn kúpeľne.

Vybrali sme pre vás tie najkrajšie kúpeľne. Obklady a dlažby prezentované vo fotogalériách sú z našej ponuky. Inšpirujte sa dizajnovými tipmi do kúpeľne, ktoré vytvoria príjemné prostredie. Vyberte si kúpeľňu, ktorú budete milovať! 

Fotogalérie kúpeľní

Inšpiratívne kúpeľne / Štýly kúpeľní

Ako vyberať obklady do kúpeľne?

TOP kúpeľne / Kúpeľne 2019

Kúpeľne sú oázou, odrazom životného štýlu, zaslúžia si významnú pozornosť. Slúžia aj pre upokojenie tela, ducha a mysle človeka. Talianske kúpeľne vás môžu v mnohom inšpirovať, najmä ak uvažujete nad tým, aké vzory a detaily by mali vašu kúpeľňu zdobiť. 

 Kúpeľne 2019 sú nadčasové, trendom sú prírodné farby, mramorové vzory, pastelové farby a prepracované 3D obklady. Veľmi vďačnou a častou voľbou sú biele a smotanové kúpeľne v kombinácii s drevom. Kúpeľňa s geometrickým dekorom i jemným kvetinovým motívom.

Ktoré kúpeľne sú najkrajšie? To je subjektívne a do určitej miery sme ovplyvnení aj tým, ako vnímame trendy v kúpeľňovom dizajne. Ak preferujete kúpeľne v industriálnom, škandinávskom, či retro štýle, ste na správnej adrese. 

Pekné kúpeľne ladené v čistom, minimalistickom duchu využívajú najmä bielu, sivú a jej odtiene. Dlažby v dizajne dreva sú v kúpeľni útulné a industriálne prvky podčiarkujú atmosféru unikátnej kúpeľne. Wellness kúpeľne pôsobia relaxačne, ak máme k dispozícii dosť priestoru. 

Ponuku obkladov do kúpeľne prispôsobujeme požiadavkám náročných klientov. Ak máte odvahu a chuť, môžu sa štýly v kúpeľni vkusne skombinovať, vyberiete si z nich, čo sa vám páči a máte svoj štýl, eklekticizmus. Určite dbajte na to, aby boli obklady kvalitné.

Vzorky a cenníky sú k dispozícii v našom kúpeľňovom štúdiu.

Kúpeľňa roku

Kolekcia obkladov Linear / Vizualizácie

Kúpeľne s wellness atmosférou