KÚPEĽNE

Keramické obklady a dlažby

Kúpeľne s atmosférou. Doprajte si osobitý štýl, veľkú porciu elegancie a dizajnu. Objavte originálne nápady a riešenia kúpeľní. Inšpirujte sa výnimočnými obkladmi do kúpeľne. V ponuke máme všetky obklady a dlažby prezentované vo fotogalériách. Moderné a inovatívne kúpeľne, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Objavte svet kúpeľní

Fotogalérie / Kúpeľne vo všetkých štýloch

Nájdite svoju kúpeľňu! S naším sortimentom kúpeľňových obkladov zariadite moderné, luxusné, dizajnové, minimalistické, štýlové i vidiecke kúpeľne. V prvom rade dbáme o to, aby boli obklady kvalitné. Ak preferujete nadčasový dizajn, industriálne kúpeľne, škandinávsky, či retro štýl, ste na správnej adrese.  


Kúpeľne / Inšpirácie 

Trendy / Kúpeľňové obklady 2022

Nové kolekcie obkladov do kúpeľne. Kúpeľne sú sofistikované, farebné i s wellness atmosférou. Kúpeľňové obklady sú v dokonalej imitácii kameňa, mramoru terrazza. Vyberáme najlepšie značky, ktoré sa odlišujú od iných svojou excelentnosťou pre dizajn, kvalitu a inováciu. V ponuke máme kúpeľne rôznych štýlov.


Talianske kúpeľne

Elegancia & Komfort

Pekné kúpeľne. Sú ladené v čistom minimalistickom duchu využívajú najmä bielu, sivú a jej odtiene. Obklady v dizajne dreva vnášajú do kúpeľne pocit útulného domova. Industriálne prvky podčiarkujú atmosféru unikátnej kúpeľne. Kúpeľne v prírodných farbách pôsobia relaxačne, vytvárajú domáce wellness.

Wellness kúpeľne. Sú oázou i odrazom životného štýlu, zaslúžia si významnú pozornosť. Slúžia aj pre upokojenie tela, ducha a mysle človeka. Talianske kúpeľne vás môžu v mnohom inšpirovať, najmä ak uvažujete nad tým, aké vzory a detaily by mali vašu kúpeľňu zdobiť.

Správny výber kúpeľne. Kúpeľne, v ktorých sa chcete cítiť aj o pár rokov príjemne, musia byť komfortné. Najdôležitejšie sú obklady s dlažbou a ich štýl, ktorý zodpovedá vášmu vkusu a harmonizuje s celým interiérom. Ten bude v kúpeľni zabudovaný dlhšie obdobie.

.


Vzorky a cenníky. Sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku a vyplňte formulár. Budeme vás čo najskôr kontaktovať.