KÚPEĽNE

Keramické obklady do kúpeľne

Plánovanie kúpeľne. Hľadáte výhodné riešenie pri zariaďovaní novej kúpeľne? Ak snívate o kúpeľni v novostavbe domu či bytu, alebo plánujete rekonštruovať vašu pôvodnú kúpeľňu, vyberte si kúpeľňové obklady v štúdiu BENEVA. Našou prednosťou je individuálny prístup ku každej zákazke. 

Kúpeľne na mieru. Vyberáme najlepšie značky, ktoré sa odlišujú od iných svojou excelentnosťou pre dizajn, kvalitu a inováciu. V ponuke máme kúpeľne všetkých štýlov. Kúpeľňové obklady v dokonalej imitácii mramoru, terrazza, s kvetinovým vzorom i obľúbené kombinácie.   

OBJAVTE SVET KÚPEĽNÍ

Fotogalérie / Kúpeľne vo všetkých štýloch

Vaša kúpeľňa. S našimi kúpeľňovými obkladmi zariadime moderné, luxusné, dizajnové, minimalistické, štýlové i vidiecke kúpeľne. Ak preferujete nadčasový dizajn, industriálne kúpeľne, škandinávsky, či retro štýl, ste na správnej adrese.  

Kúpeľne, obklady dodávame na objednávku. Technické parametre a ceny poskytneme na vyžiadanie.


KÚPEĽŇOVÉ TRENDY

Kúpeľne 2023 / Inšpirácie

Prémiové kúpeľne. Objavte originálne nápady a riešenia kúpeľní. Doprajte si osobitý štýl, veľkú porciu elegancie a dizajnu. Ponúkame moderné a inovatívne kúpeľne, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky. Inšpirujte sa výnimočnými obkladmi do kúpeľne. 

Veľkoformátové obklady. Pôsobia exkluzívne vďaka minimalizácii škár a v kombinácii s tehličkami sú kúpeľne štýlové a originálne. Tapetové dekory priestor kúpeľne opticky zjednocujú. Nové kúpeľne sú sofistikované, elegantné, s wellness atmosférou.

Prírodný štýl. Ak je navyše inšpirované históriou, je prirodzene krásny, očistný a preto nikdy neomrzí. Môžete si ho dopriať aj v kúpeľni. Stačí si vytvoriť vlastnú oázu pokoja kombináciou neutrálnych farieb, menšieho rozmeru obkladov a organických tvarov.


TALIANSKE KÚPEĽNE

Elegancia & Komfort

Pekné kúpeľne. Kúpeľne ladené v čistom minimalistickom duchu využívajú nielen bielu, sivú a jej odtiene. Obklady v dizajne dreva vnášajú do kúpeľne pocit útulného domova. Industriálne prvky podčiarkujú atmosféru unikátnej kúpeľne. Kúpeľne v prírodných farbách pôsobia relaxačne.

Wellness kúpeľne. Sú oázou i odrazom životného štýlu, zaslúžia si významnú pozornosť. Slúžia aj pre upokojenie tela, ducha a mysle človeka. Talianske kúpeľne vás môžu v mnohom inšpirovať, najmä ak uvažujete nad tým, aké vzory a detaily by mali vašu kúpeľňu zdobiť.

Správny výber kúpeľne. Kúpeľne, v ktorých sa chcete cítiť aj o pár rokov príjemne, musia byť komfortné. Pri výbere kúpeľne sú najdôležitejšie obklady s dlažbou, ktoré sú zabudované. Dbajte na ich štýl, ktorý zodpovedá vášmu vkusu a harmonizuje s celým interiérom.

.


Kvalitné kúpeľne. Máme pre vás rozsiahly sortiment obkladov do kúpeľní od osvedčených dodávateľov. V prvom rade dbáme o to, aby boli obklady kvalitné. Všetky obklady a dlažby prezentované vo fotogalériách sú v ponuke.

Vzorky. Sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA v Nitre. Väčšina z nich je prezentovaná na výstavných paneloch. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku.

Cenníky. Pre uvedené množstvo obkladu / dlažby vám obratom vypracujeme individuálnu cenovú ponuku. Môžete využiť formulár, ktorý nájdete pod každou fotogalériou.
Kúpeľne - kúpeľňové obklady, kachličky, obklady do kúpeľne, nové kúpeľne