Sem vložte podnadpis

Kúpeľne

Kúpeľňa vašich snov / Pekné kúpeľne 

V ponuke máme najkrajšie kúpeľne rôznych štýlov. S naším sortimentom kúpeľňových obkladov zariadime moderné, luxusné, dizajnové i vidiecke kúpeľne. V galériách nájdete veľa nápadov a inšpirácie pre riešenie novej kúpeľne. Vyberte si kúpeľňu, ktorú budete milovať!

Fotogalérie

Inšpiratívne kúpeľne / Štýly kúpeľní

Ktoré kúpeľne sú najkrajšie? To je subjektívne a do určitej miery sme ovplyvnení aj tým, ako vnímame trendy v kúpeľňovom dizajne. Módne trendy majú vplyv i na dizajn kúpeľne. Ak preferujete kúpeľne v industriálnom, škandinávskom, či retro štýle, ste na správnej adrese.

Inšpirujte sa dizajnovými tipmi do kúpeľne, ktoré vytvoria príjemné prostredie. Všetky obklady a dlažby prezentované vo fotogalériách sú z našej ponuky, ktorú prispôsobujeme požiadavkám náročných klientov. Dbáme na to, aby boli obklady kvalitné! 

Pekné kúpeľne ladené v čistom, minimalistickom duchu využívajú najmä bielu, sivú a jej odtiene. Dlažby v dizajne dreva sú v kúpeľni útulné a industriálne prvky podčiarkujú atmosféru unikátnej kúpeľne. Wellness kúpeľne pôsobia relaxačne, ak máme k dispozícii dosť priestoru.

Kúpeľne sú oázou i odrazom životného štýlu, zaslúžia si významnú pozornosť. Slúžia aj pre upokojenie tela, ducha a mysle človeka. Talianske kúpeľne vás môžu v mnohom inšpirovať, najmä ak uvažujete nad tým, aké vzory a detaily by mali vašu kúpeľňu zdobiť.

Krásne kúpeľne, v ktorých sa budete cítiť aj o pár rokov príjemne, sú komfortné. Pre správny výber kúpeľne sú veľmi dôležité obklady a ich štýl, ktorý zodpovedá vášmu vkusu a zapadá do koncepcie interiéru. Pomôžeme vám orientovať sa v súčasnej ponuke.

Aké budú kúpeľne pre rok 2020? Vyberáme najlepšie značky, ktoré sa odlišujú od iných svojou excelentnosťou pre dizajn, kvalitu a inováciu. Nové kúpeľne sú elegantné, farebné, veselé, s optimistickou atmosférou. Mramorové obklady sú v dokonalejšej imitácii. 

Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA.

Wellness kúpeľne

 Kúpeľne s atmosférou