KÚPEĽNE

Keramické obklady do kúpeľne

Plánovanie kúpeľne. Hľadáte výhodné riešenie pri zariaďovaní novej kúpeľne? Ak snívate o kúpeľni v novostavbe domu či bytu, alebo plánujete rekonštruovať vašu pôvodnú kúpeľňu, vyberte si kúpeľňové obklady v štúdiu BENEVA. Našou prednosťou je individuálny prístup ku každej zákazke. 

Kúpeľne na mieru. Vyberáme najlepšie značky, ktoré sa odlišujú od iných svojou excelentnosťou pre dizajn, kvalitu a inováciu. V ponuke máme kúpeľne všetkých štýlov. Kúpeľňové obklady v dokonalej imitácii mramoru, terrazza, s kvetinovým vzorom i obľúbené kombinácie.   

OBJAVTE SVET KÚPEĽNÍ

Fotogalérie / Kúpeľne vo všetkých štýloch

Nová kúpeľňa. S našimi kúpeľňovými obkladmi zariadime moderné, luxusné, dizajnové, minimalistické, štýlové, malé i vidiecke kúpeľne. Ak preferujete nadčasový dizajn, industriálne ladené kúpeľne, škandinávsky, tradičný, či retro štýl, ste na správnej adrese.  


KÚPEĽŇOVÉ TRENDY

Kúpeľne 2024 / Inšpirácie

Prírodný štýl. Je prirodzene krásny, očistný a preto nikdy neomrzí. Môžete si ho dopriať aj v kúpeľni. Stačí si vytvoriť vlastnú oázu pokoja kombináciou neutrálnych farieb, travertínovou štruktúrou v matom i lesklom povrchu.

Jedinečná kúpeľňa. Kúpeľne ladené v čistom minimalistickom duchu využívajú nielen bielu, sivú a jej odtiene. Obklady v dizajne dreva vnášajú do kúpeľne pocit útulného domova. Dekoratívne prvky podčiarkujú atmosféru unikátnej kúpeľne. Kúpeľne v prírodných farbách pôsobia relaxačne. 

Veľkoformátové obklady. Pôsobia exkluzívne vďaka minimalizácii škár a v kombinácii s malým rozmerom sú kúpeľne štýlové a originálne. Tapetové dekory priestor kúpeľne opticky zjednocujú. Nové kúpeľne sú sofistikované, elegantné, s wellness atmosférou.


VÝBER KÚPEĽNE

Elegancia & Komfort

Pekná kúpeľňa. Veľa ľudí sníva o novej peknej kúpeľni. Čím sa však vysnená kúpeľňa líši od tej bežnej? Pri plánovaní budúcej kúpeľne treba zvážiť viac faktorov. Požadovaný komfort vo vašej novej kúpeľni, počet členov v domácnosti, potreba prispôsobiť sa deťom, životný štýl, dizajn, ...

Súčasná kúpeľňa. Moderná, luxusná, vintage, ale v každom prípade má byť kúpeľňa praktická a funkčná s použitím kvalitných materiálov. Ponúkame individuálny prístup pri riešení vašej kúpeľne a v prípade záujmu ju navrhneme a vypracujeme 3D vizualizáciu.

Dizajn kúpeľne. Správnym štartom je dobre premyslený návrh kúpeľne pre ľahšie realizovanie vašich predstáv. Zariaďujete rodinnú kúpeľňu, hosťovskú, panelákovú? Dizajn plánovanej kúpeľne zverte profesionálom, kde máte podporu od prvotnej konzultácie až po výber obkladov i dovoz.

.


Kvalitné kúpeľne. Máme pre vás rozsiahly sortiment obkladov do kúpeľní od osvedčených dodávateľov. V prvom rade dbáme o to, aby boli obklady kvalitné. Všetky obklady a dlažby prezentované vo fotogalériách sú v ponuke na objednávku.

Vzorky. Sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA v Nitre. Prezentované sú na výstavných paneloch. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku.

Cenníky. Pre uvedené množstvo obkladu / dlažby vám obratom vypracujeme individuálnu cenovú ponuku. Môžete využiť formulár, ktorý nájdete pod každou fotogalériou.
Kúpeľne - kúpeľňové obklady, kachličky, obklady do kúpeľne, nové kúpeľne