Sem vložte podnadpis

Kúpeľne

Kúpeľne & Inšpirácie / Kúpeľne vašich snov 

Krásne kúpeľne, v ktorých sa budete cítiť aj o pár rokov príjemne, sú nadčasovo elegantné a komfortné. Pre správny výber kúpeľne sú veľmi dôležité obklady, ich farby, textúry a štýl. Ako sa orientovať v súčasnej ponuke? Naše kúpeľňové štúdio sleduje módne trendy, ktoré ovplyvňujú i dizajn kúpeľne. V jednotlivých sekciách ponúkame veľa podnetných nápadov, kde nájdete inšpirácie pre riešenie vašej novej kúpeľne. S našim sortimentom kúpeľňových obkladov vieme zariadiť moderné, luxusné, dizajnové kúpeľne i klasické vidiecke kúpeľne. Vybrali sme pre vás rozmanité pekné kúpeľne, v ktorých prezentované obklady a dlažby vám vieme dodať. Vzorky a ceny sú k dispozícii v našom kúpeľňovom štúdiu. Vyberte si kúpeľňu, ktorú budete milovať! 

Fotogaléria kúpeľní

Inšpiratívne kúpeľne / Štýly kúpeľní

Ako vyberať obklady do kúpeľne?

Kúpeľne sú oázou, odrazom životného štýlu, zaslúžia si významnú pozornosť. Slúžia aj pre upokojenie tela, ducha a mysle človeka. Talianske kúpeľne vás môžu v mnohom inšpirovať, najmä ak uvažujete nad tým, aké vzory a detaily by mali vašu kúpeľňu zdobiť. Veľmi vďačnou a častou voľbou sú biele kúpeľne v kombinácii s drevom, alebo smotanová kúpeľňa s dekorom v tapetovom dizajne, lineárnou i kvetinovou potlačou. Okrem toho sú trendom roku 2018 pre kúpeľne aj nadčasové mramorové vzory obkladov. Jemne reliéfne "čipkové" detaily sú určené pre odvážnejších. Určite sa riaďte svojím obľúbeným štýlom a dbajte na to, aby boli obklady kvalitné.

Ktoré kúpeľne sú najkrajšie? To je subjektívne a do určitej miery sme ovplyvnení aj tým, ako vnímame trendy v kúpeľňovom dizajne. Ak preferujete kúpeľne v industriálnom či škandinávskom štýle, ste na správnej adrese. Pekné kúpeľne ladené v čistom, minimalistickom duchu využívajú najmä bielu, sivú a jej odtiene. Dlažby v dizajne dreva pôsobia v kúpeľni útulne a jemné industriálne prvky podčiarkujú atmosféru unikátnej kúpeľne. Wellness kúpeľne pôsobia relaxačne a sú žiadané, pokiaľ máme k dispozícii dosť priestoru. Ponuku obkladov do kúpeľne prispôsobujeme požiadavkám náročných klientov. Ak máte odvahu a chuť, môžu sa štýly v kúpeľni vkusne skombinovať, vyberiete si z nich, čo sa vám páči a máte svoj štýl, eklekticizmus.

Novinky zo sveta kúpeľní

Kúpeľne & Obklady

Wellness kúpeľne

TOP kúpeľne / Kúpeľne 2018 / Pekné kúpeľne