O nás

Priamy dovozca / Kreativita & Flexibilita

Design & Kvalita

100% Made in Italy


Keramické obklady a dlažby dovážame priamo od najlepších talianskych výrobcov, ktorých si starostlivo vyberáme. Vsadili sme na špičkové kvalitné materiály, ktoré oslovia aj najnáročnejších klientov. Predaj dlažby a obkladov sa snažíme spájať s kreativitou a nadštandardným servisom. Máme zákazníkov z celého Slovenska i zo zahraničia.

Rodinná firma

Odbornosť  & Prax


Máme viac ako 20 ročnú prax v oblasti predaja obkladov a dlažby. Našou prednosťou je profesionalita, technické vzdelanie, individuálny prístup a flexibilita. Vieme sa postarať o najefektívnejšie riešenie vašej kúpeľne, bytu, o správny výber dlažby do celého domu. Dokážeme navrhnúť pekné a praktické kúpeľne, o čom vás presvedčia naše návrhy kúpeľní.

Nábytok a Bývanie

Výstava v Nitre


Každoročne prinášame nové trendy

v dizajne moderných keramických obkladov a dlažieb. Na medzinárodnom veľtrhu nábytku, bytových doplnkov, dizajnu a architektúry sme už 17. rok prezentovali zaujímavé novinky.


Výstavisko Agrokomplex

Nitra, marec 2021
pavilón G


Udalosti

Výstava Cersaie Bologna IT / September 2019

Inšpirujúce momenty z medzinárodnej výstavy keramických dlažieb a obkladov, ktorá sa konala koncom septembra v Boloni. Producenti z celého sveta prezentovali svoje novinky dizajnových obkladov, dlažieb i sanitárnej keramiky.

Výstava Nábytok a Bývania Nitra / Marec 2019

Náš tím

Ing. arch. Pavol Benca

Architekt

Návrhy a 3D vizualizácie kúpeľní

Ing. Mgr. Eva Bencová

Manažér

Cenové ponuky a marketing

Bc. Alena Myjavcová

Odborný predajca

Objednávky a zákaznícky servis

Ing. arch. Juraj Fabrici

Architekt

Návrhy a 3D vizualizácie kúpeľní

Ing. arch. Paula Fabrici

Architekt

Návrhy kúpeľní a marketing