O NÁS

Kreativita & Flexibilita

Design & Kvalita

100% Made in Italy


Keramické obklady a dlažby dovážame priamo od najlepších talianskych výrobcov, ktorých si starostlivo vyberáme. Vsadili sme na špičkové kvalitné materiály s atraktívnym dizajnom, ktoré oslovia aj najnáročnejších klientov. Predaj dlažby a obkladov sa spájame s kreativitou a nadštandardným servisom.

Rodinná firma

Odbornosť & Prax


Našou prednosťou je profesionalita, technické znalosti, individuálny prístup, flexibilita a viac ako 25 ročná prax v oblasti predaja obkladov a dlažby. Postaráme sa o najefektívnejšie riešenie vašej kúpeľne, o správny výber dlažby do celého domu. Navrhujeme moderné kúpeľne, ktorými sa môžete inšpirovať. 

Výstava v Nitre

Nábytok a Bývanie


Každoročne prinášame nové trendy v dizajne moderných keramických obkladov a dlažieb. Na medzinárodnom veľtrhu nábytku, bytových doplnkov, dizajnu a architektúry v Nitre - na výstavisku Agrokomplex - sme už 20. rok prezentovali posledné novinky obkladov a dlažieb.


UDALOSTI

Výstavy

Nábytok a Bývanie / Apríl 2024. Na nitrianskej jarnej výstave sme prezentovali najnovšie série keramických obkladov a dlažieb. Mramorový dizajn dlažieb s výraznou štruktúrou, veľkoformátové obklady 120x280 cm, rustikálne i moderné dlažby, 3D obklady, tehličky 5x20 a retro obklady 10x10.  Sopro Rakúsko / Február 2024. 
Školenie u výrobcu profesionálnej stavebnej chémie Sopro. Inovatívne produkty a produktové systémy v oblasti pokladania obkladov a dlažieb, (lepidlá, nivelačky, škárovačky, silikóny ...). Absolvovali sme prednášku, praktické ukážky ako napr. aplikovanie epoxidovej škárovačky, prezentáciu výroby, návštevu čokoládovne a na záver lyžovačku.Cersaie Bologna IT / September 2023.
 Inšpirácie a trendy z medzinárodného veľtrhu dlažieb a obkladov Cersaie, ktorý je najvýznamnejšou európskou udalosťou v oblasti keramiky. Z množstva noviniek sme v Boloni vybrali kolekcie plné farieb, výrazných štruktúr a vzorov. Na záver malý výlet do Toskánska.Nábytok a Bývanie / Apríl 2023. 
Výstava v Nitre má už na Slovensku dlhoročnú tradíciu. Tento rok sme na nej predstavili dizajnovú novinku v našom sortimente - značku Mutina. Originálne, sofistikované obklady a dlažby od svetových dizajnérov.Cersaie Bologna IT / September 2022.
 Dizajnové novinky z najväčšieho celosvetového veľtrhu keramických dlažieb a obkladov CERSAIE. Z viac ako 600 vystavovateľov sme sa zamerali na špičkový taliansky dizajn. Tešíme sa na novinky.Nábytok a Bývanie / Apríl 2022.
Na výstave sme predstavili nové kolekcie keramických obkladov a dlažieb. Dekory obkladov s kvetinovým motívom evokujú tapety, v popredí je sloboda v líniách a farbách pre tvorbu unikátneho priestoru.

Náš tím

Ing. arch. Pavol Benca

Architekt

Návrhy a 3D vizualizácie kúpeľní

Ing. Mgr. Eva Bencová

Manažér

Cenové ponuky a marketing

Bc. Alena Myjavcová

Odborný predajca

Objednávky a zákaznícky servis

Ing. arch. Paula Fabrici

Architekt

Návrhy kúpeľní a marketing

Ing. arch. Juraj Fabrici

Architekt

Návrhy a 3D vizualizácie kúpeľní