O NÁS

Kreativita & Flexibilita

Design & Kvalita

100% Made in Italy


Keramické obklady a dlažby dovážame priamo od najlepších talianskych výrobcov, ktorých si starostlivo vyberáme. Vsadili sme na špičkové kvalitné materiály s atraktívnym dizajnom, ktoré oslovia aj najnáročnejších klientov. Predaj dlažby a obkladov sa spájame s kreativitou a nadštandardným servisom.

Rodinná firma

Odbornosť & Prax


Našou prednosťou je profesionalita, technické znalosti, individuálny prístup, flexibilita a viac ako 20 ročná prax v oblasti predaja obkladov a dlažby. Postaráme sa o najefektívnejšie riešenie vašej kúpeľne, o správny výber dlažby do celého domu. Navrhujeme moderné kúpeľne, ktorými sa môžete inšpirovať. 

Výstava v Nitre

Nábytok a Bývanie


Každoročne prinášame nové trendy v dizajne moderných keramických obkladov a dlažieb. Na medzinárodnom veľtrhu nábytku, bytových doplnkov, dizajnu a architektúry v Nitre - na výstavisku Agrokomplex - sme už 17. rok prezentovali posledné novinky obkladov a dlažieb.

UDALOSTI

Výstava Cersaie Bologna IT / September 2021

Inšpirujúce momenty z medzinárodnej výstavy keramických dlažieb a obkladov, ktorá sa konala koncom septembra v Boloni. Producenti z celého sveta prezentovali svoje novinky dizajnových obkladov, dlažieb i sanitárnej keramiky.

Výstava Nábytok a Bývania Nitra / Marec 2019

Náš tím

Ing. arch. Pavol Benca

Architekt

Návrhy a 3D vizualizácie kúpeľní

Ing. Mgr. Eva Bencová

Manažér

Cenové ponuky a marketing

Bc. Alena Myjavcová

Odborný predajca

Objednávky a zákaznícky servis

Ing. arch. Juraj Fabrici

Architekt

Návrhy a 3D vizualizácie kúpeľní

Ing. arch. Paula Fabrici

Architekt

Návrhy kúpeľní a marketing