Sem vložte podnadpis

Štýlové obklady

 Tradičné kachličky / Retro kúpeľne

Vytvorte si pohodu, zdieľajte emócie určitej doby a prostredia. Dizajnéri sa radi inšpirujú tradičným talianskym štýlom. Výsledkom ich kreativity je efekt bežného opotrebovania obkladov a dlažby, z ktorej vyžaruje pocit večnej krásy, preto máme radi klasické obklady

Toskánsky štýl, alebo atmosféra Provence je nestarnúca klasika vo svete kúpeľní. Preferované sú menšie rozmery obkladov 10x10, 20x20, tehličky, hexagonálne obklady a kosoštvorce. 

Svoje zastúpenie už dlhodobo majú tradičné kúpeľne a kuchyne s vidieckou atmosférou, kachličky a obkladačky v naturálnom štýle, v prírodných farbách. Provensálsky štýl - to sú jemné pastelové farby a romantické kvetinové vzory. Vyberte si!

Fotogaléria

 Štýlové talianske obklady / Klasický obklad 

Obľubu si získali aj obklady do kúpeľne v škandinávskom štýle. Retro štýl v obkladoch je späť! Nielen v móde, životnom štýle ale aj v bývaní. Ak je kúpeľňa a dlažba do kuchyne v jednom štýle, pôsobí celý interiér bytu harmonicky a veľkoryso. 

Preferujete veselé farby, alebo vás očaril industriálny dizajn? Vidiecka kúpeľňa má svoje čaro a vždy si nájde svojich priaznivcov. Efektné sú aj kombinácie moderných prvkov s klasickými. 

Vzorky a cenníky sú k dispozícii v našom kúpeľňovom štúdiu.


Katalógy na stiahnutie 

Mohlo by Vás zaujímať

Súvisiace kolekcie obkladov a dlažby