Štýlové obklady
Sem vložte podnadpis

Kúpeľne / Štýlové obklady  

Štýlové obklady

Tradičné kachličky / Retro kúpeľne

Vytvorte si pohodu, zdieľajte emócie určitej doby a prostredia. Dizajnéri sa radi inšpirujú tradičným talianskym štýlom. Výsledkom ich kreativity je efekt bežného opotrebovania obkladov a dlažby, z ktorej vyžaruje pocit večnej krásy, preto máme radi vidiecke kúpeľne. Vyberte si!

Inšpirácie

 Štýlové talianske obklady / Klasické obklady

Štýlová kúpeľňa

Rustikálne kúpeľne

Toskánsky štýl, alebo atmosféra Provence je nestarnúca klasika vo svete kúpeľní. Preferované sú menšie rozmery obkladov 10x10, 20x20, tehličky, hexagonálne obklady a kosoštvorce. Máte radi veselé farby, alebo vás očaril industriálny dizajn?

Svoje zastúpenie stále majú tradičné kúpeľne s vidieckou atmosférou, kachličky a obkladačky v prírodných farbách. Provensálsky štýl, to sú jemné pastelové farby a romantické kvetinové vzory. Vidiecka kúpeľňa má svoje čaro a vždy si nájde svojich priaznivcov.

Obľubu si získali obklady do kúpeľne v škandinávskom štýle. Retro štýl v obkladoch je späť! Nielen v móde, ale aj v bývaní. Ak je kúpeľňa a dlažba do kuchyne v jednom štýle, pôsobí celý interiér bytu harmonicky a veľkoryso. Efektné sú kombinácie s modernými prvkami.

Retro kúpeľňa

Obklady a dlažby 20x20

Kontaktný formulár

Všetky obklady a dlažby prezentované na našej stránke máme v ponuke a vieme vám ich aj dodať. Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár.

Mohlo by Vás zaujímať

Súvisiace kolekcie obkladov a dlažby