Sem vložte podnadpis

Kúpeľne / Štýlové obklady  

Štýlové obklady

Tradičné kachličky / Retro kúpeľne


Vytvorte si pohodu, zdieľajte emócie určitej doby a prostredia. Dizajnéri sa radi inšpirujú tradičným talianskym štýlom. Výsledkom ich kreativity je efekt bežného opotrebovania obkladov a dlažby.
 Vyžaruje z nich pocit večnej krásy, preto máme radi vidiecke kúpeľne.

Inšpirácie

Štýlové talianske obklady / Klasické obklady


Prezentované štýlové obklady a dlažby máme v ponuke, dodávame ich na objednávku.
Vzorky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár, ktorý je pod galériou.

Štýlová kúpeľňa

Rustikálne kúpeľne


Toskánsky štýl
, alebo atmosféra Provence je nestarnúca klasika vo svete kúpeľní. Preferované sú menšie rozmery obkladov 10x10, 20x20, tehličky, hexagonálne obklady a kosoštvorce. Máte radi veselé farby, alebo vás očaril industriálny dizajn?

Svoje zastúpenie stále majú tradičné kúpeľne s vidieckou atmosférou, kachličky a obkladačky v prírodných farbách. Provensálsky štýl, to sú jemné pastelové farby a romantické kvetinové vzory. Vidiecka kúpeľňa má svoje čaro a vždy si nájde svojich priaznivcov.

Obľubu si získali obklady do kúpeľne v škandinávskom štýle. Retro štýl v obkladoch je späť! Nielen v móde, ale aj v bývaní. Ak je kúpeľňa a dlažba do kuchyne v jednom štýle, pôsobí celý interiér bytu harmonicky a veľkoryso. Efektné sú kombinácie s modernými prvkami.

.


Kontaktný formulár

Informácie / Cenová ponuka


Zaujala vás štýlová kúpeľňa z našej galérie a potrebujete viac informácií k obkladom?
Vyplňte formulár s číslom obrázka a na základe uvedeného množstva obkladov vám vypracujeme cenovú ponuku.

Mohlo by Vás zaujímať

Súvisiace kolekcie obkladov a dlažby