Sem vložte podnadpis

Kúpeľne / Štýlové obklady  

Štýlové obklady

Tradičné kachličky / Retro kúpeľne

Vytvorte si pohodu, zdieľajte emócie určitej doby a prostredia. Dizajnéri sa radi inšpirujú tradičným talianskym štýlom. Výsledkom ich kreativity je efekt bežného opotrebovania obkladov a dlažby, z ktorej vyžaruje pocit večnej krásy, preto máme radi vidiecke kúpeľne. Vyberte si!

Inšpirácie

Štýlové talianske obklady / Klasické obklady

Prezentované obklady a dlažby máme v ponuke a dodávame ich na objednávku. Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA.
V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár, ktorý je pod galériou.

Štýlová kúpeľňa

Rustikálne kúpeľne

Toskánsky štýl, alebo atmosféra Provence je nestarnúca klasika vo svete kúpeľní. Preferované sú menšie rozmery obkladov 10x10, 20x20, tehličky, hexagonálne obklady a kosoštvorce. Máte radi veselé farby, alebo vás očaril industriálny dizajn?

Svoje zastúpenie stále majú tradičné kúpeľne s vidieckou atmosférou, kachličky a obkladačky v prírodných farbách. Provensálsky štýl, to sú jemné pastelové farby a romantické kvetinové vzory. Vidiecka kúpeľňa má svoje čaro a vždy si nájde svojich priaznivcov.

Obľubu si získali obklady do kúpeľne v škandinávskom štýle. Retro štýl v obkladoch je späť! Nielen v móde, ale aj v bývaní. Ak je kúpeľňa a dlažba do kuchyne v jednom štýle, pôsobí celý interiér bytu harmonicky a veľkoryso. Efektné sú kombinácie s modernými prvkami.

.

Kontaktný formulár

Ceny / Informácie

Zaujala vás štýlová kúpeľňa z našej galérie a potrebujete viac informácií? Pošlite nám svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár.
Zadajte potrebné množstvo obkladov a vypracujeme vám cenovú ponuku.

Mohlo by Vás zaujímať

Súvisiace kolekcie obkladov a dlažby