Kúpeľne / Štýlové obklady  

ŠTÝLOVÉ OBKLADY

Tradičné kachličky / Retro obklady

Vidiecke kúpeľne. Vytvorte si pohodu, zdieľajte emócie určitej doby a prostredia. Dizajnéri sa radi inšpirujú tradičným talianskym štýlom. Výsledkom ich kreativity je efekt bežného opotrebovania obkladov a dlažby.
 Vyžaruje z nich pocit večnej krásy, preto máme radi vidiecke kúpeľne.

Vidiecka a retro kúpeľňa

Fotogalérie / Klasické obklady

Štýlové obklady a dlažby dodávame na objednávku. Vzorky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár, ktorý je pod galériou.

Obrázky sú ilustračné, obklady a dlažby odporúčame objednávať na základe reálnych vzoriek. 

Štýlová kúpeľňa

Rustikálne kúpeľne

Provensálsky štýl. Jemné pastelové farby a romantické kvetinové vzory. Svoje zastúpenie stále majú tradičné kúpeľne s vidieckou atmosférou, kachličky a obkladačky v prírodných farbách. Vidiecka kúpeľňa má svoje čaro a vždy si nájde svojich priaznivcov.

Toskánsky štýl. Nestarnúca klasika vo svete kúpeľní. Preferované sú menšie rozmery obkladov 10x10, 20x20, tehličky, hexagonálne obklady a kosoštvorce. Máte radi veselé farby, alebo vás očaril industriálny dizajn? 

Retro a škandinávsky štýl. Obľubu si získali obklady do kúpeľne v rôznych štýloch. Retro v obkladoch je späť! Nielen v móde, ale aj v bývaní. Ak je kúpeľňa a dlažba do kuchyne v jednom štýle, pôsobí celý interiér bytu harmonicky a veľkoryso. Efektné sú kombinácie s modernými prvkami.

.


Kontaktný formulár

Informácie / Cenová ponuka

Zaujala vás štýlová kúpeľňa z našej galérie a potrebujete viac informácií k obkladom?
Vyplňte formulár s číslom obrázka a po zadaní orientačného množstva obkladov vám pošleme cenovú ponuku.

Mohlo by Vás zaujímať

Súvisiace kolekcie obkladov a dlažby