Kúpeľne / Štýlové obklady

ŠTÝLOVÉ OBKLADY

Tradičné kachličky / Retro obklady

Vidiecke kúpeľne. Vytvorte si pohodu, zdieľajte emócie určitej doby a prostredia. Dizajnéri sa radi inšpirujú tradičným talianskym štýlom. Výsledkom ich kreativity je efekt bežného opotrebovania obkladov a dlažby. Vyžaruje z nich pocit večnej krásy, preto máme radi vidiecke kúpeľne.

VIDIECKA I RETRO KÚPEĽŇA

Fotogaléria / Klasické obklady

Štýlové obklady dodávame na objednávku. Vzorky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu. Technické parametre a ceny poskytneme na vyžiadanie, formulár nájdete pod galériou.

Obrázky sú ilustračné, obklady a dlažby odporúčame objednávať na základe reálnych vzoriek.

ŠTÝLOVÁ KÚPEĽŇA

Rustikálne kúpeľne

Provensálsky štýl. Jemné pastelové farby a romantické kvetinové vzory. Svoje zastúpenie stále majú tradičné kúpeľne s vidieckou atmosférou, kachličky a obkladačky v prírodných farbách. Vidiecka kúpeľňa má svoje čaro a vždy si nájde svojich priaznivcov.

Toskánsky štýl. Nestarnúca klasika vo svete kúpeľní. Preferované sú menšie rozmery obkladov 10x10, 15x15, 20x20, tehličky, hexagóny. Máte radi vzory, alebo vás očaril industriálny dizajn? 

Retro a škandinávsky štýl. Obľubu si získali obklady do kúpeľne v rôznych štýloch. Retro v obkladoch je späť! Nielen v móde, ale aj v bývaní. Ak je kúpeľňa a dlažba do kuchyne v jednom štýle, pôsobí celý interiér bytu harmonicky a veľkoryso. Efektné sú kombinácie s modernými prvkami.

.


Kontaktný formulár

Informácie / Cenová ponuka

Zaujala vás štýlová kúpeľňa z našej ponuky a potrebujete viac informácií k obkladom? Obratom vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku. Stačí vyplniť formulár s číslom obrázka.

Mohlo by Vás zaujímať

Súvisiace kolekcie obkladov a dlažby