Sem vložte podnadpis

Vizualizácia kúpeľne

Informácie k 3D návrhom / Projekt kúpeľne

V prípade záujmu o spracovanie vizualizácie kúpeľne tu nájdete všetky potrebné informácie. Naše architektonické návrhy kúpeľní, 3D vizualizácie kúpeľní, sú vo fotorealistickej kvalite, zohľadňujú všetky kritériá. Vaše požiadavky, funkčnosť a technické možnosti.

Návrh kúpeľne môžete konzultovať u nás, alebo z pohodlia vášho domova. Vaše pripomienky vybavíme aj na diaľku, mailom, alebo telefonicky. Využite naše služby!  

Naše návrhy

3D vizualizácie kúpeľní / Portfólio

Návrhy a 3D vizualizácie kúpeľne vyhotovia naši architekti podľa individuálnych nárokov a vkusu klienta s prihliadnutím na požadovaný rozpočet. Kúpeľňu vám ušijeme na mieru. Navrhujeme kúpeľne do rodinných domov, panelákových bytov, v každom štýle podľa zadania.

 Vo vizualizáciách sú použité obklady a dlažby z našej ponuky. Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom a popisom obrázka a vyplňte folmulár.

Ak vás naša tvorba zaujala, pozrite si naše portfólio vo fotogalériách.

Akú kúpeľňu si vybrať?

Dispozičné riešenie / Poradenstvo

Zadajte nám pôdorys, vaše požiadavky a získajte kvalitný návrh kúpeľne spracovaný architektom. Navrhujeme dispozičné riešenie kúpeľne, vhodné rozmiestnenie sanitárnej keramiky, vane, sprchy, kúpeľňového nábytku a doplnkov s ohľadom na technické detaily.

Návrh kúpeľne vám pomôže pri výbere obkladov a dlažby z našej širokej ponuky. Navyše k nemu získate "návod na použitie" - projekt kúpeľne, ktorý oceníte pri realizácii kúpeľne. Profesionálna vizualizácia kúpeľne vám uľahčí urobiť správne rozhodnutie.

Aké podklady potrebujeme?


Pôdorys kúpeľne, alebo skica s rozmermi podľa skutočného stavu.

Svetlá výška miestnosti, pohľady pri podkrovnej kúpeľni, nákres zošikmenia. 

Okná, dvere - zakreslenie otvorov, rozmery, vzdialenosti, materiály, farebnosť, múriky, niky.

Inštalácie - vyznačenie daných rozvodov vody a kanalizácie so vzdialenosťami od steny.

Obklady a dlažby - výber z nášho sortimentu.

Zariadenie kúpeľne - orientačne štýl, dizajn, farebnosť a požiadavky v súlade s technickými možnosťami.

Cena vizualizácie


Návrh a vizualizácia kúpeľne vo fotorealistickej kvalite stojí 240 €.

Čo je v cene zahrnuté?

Konzultácia, technické poradenstvo, návrh dispozičného riešenia, rozmiestnenie zariaďovacích predmetov. 

Vizualizácia jednej kúpeľne, cca 3-4 pohľady, 2 zmeny v rámci vybranej kolekcie obkladov. 

Celková cenová kalkulácia obkladov a dlažieb, ktorú vypracujeme po odsúhlasení vizualizácie. 

Termín - návrh kúpeľne s vizualizáciou spracujeme za 1 až 2 týždne, individuálna dohoda.

Kedy je návrh zadarmo?


Pri objednávke obkladov, dlažby a sanity v zmysle vypracovanej vizualizácie poskytujeme zľavu 240 €. Vizualizácia je v takomto prípade pre našich zákazníkov zadarmo

Ak si objednáte len obklady a dlažby na základe 3D návrhu kúpeľne, poskytujeme zľavu 190 €. 

Zľavy vieme uplatniť, ak sa zásadné stavebné rozmery miestnosti po začatí práce na 3D návrhu dodatočne nemenili a obložené sú minimálne tri steny v kúpeľni. Navyše k obkladom do kúpeľne získate kladačský plán.

Bonus - 3d návrh WC vám z tej istej kolekcie spracujeme zadarmo.

Projekt kúpeľne

Podklady pre obkladača / Škárorez

Pri investícii, akou je vybudovanie novej kúpeľne, sa vám určite oplatí dať si vypracovať profesionálny architektonický 3D návrh kúpeľne

V prípade záujmu o kúpu navrhnutých obkladov a dlažby, dodávame našim zákazníkom aj "kladačský plán" - škárorez pokládky, ktorý pomôže predísť zbytočným problémom pri obkladaní kúpeľne. Záleží nám, aby sa vám vysnívaná kúpeľňa páčila aj po jej zrealizovaní. 

Technická dokumentácia, projekt kúpeľne, je užitočným podkladom nielen pri stavebnej príprave kúpeľne, ale hlavne pomoc pri finálnej montáži pre inštalatérov a obkladača. 

Projekt kúpeľne - technické podklady pre montáž obkladov a špecifikácia materiálov sú súčasťou potvrdenej záväznej objednávky keramických obkladov a dlažby v zmysle odsúhlasenej vizualizácie, po úhrade zálohy za materiál.

Mám záujem o návrh kúpeľne

Kontaktujte nás »