Sem vložte podnadpis

Vizualizácia kúpeľne

3D návrhy / Informácie

Nechajte si navrhnúť svoju kúpeľňu profesionálom! Naše architektonické návrhy, 3D vizualizácie, sú vo fotorealistickej kvalite. Zohľadňujú technické a estetické kritériá. Pripravíme vám pohľad do budúcej kúpeľne. Vizualizácia kúpeľne vám uľahčí urobiť správne rozhodnutie.


Akú kúpeľňu si vybrať?

3D vizualizácie kúpeľní / Portfólio

Návrhy a 3D vizualizácie kúpeľne vyhotovia naši architekti podľa individuálnych nárokov a vkusu klienta s prihliadnutím na požadovaný rozpočet. Kúpeľňu vám ušijeme na mieru.
Navrhujeme kúpeľne do rodinných domov, panelákových bytov, v každom štýle podľa zadania.

Široká ponuka obkladov a dlažby umožňuje navrhnúť kúpeľňu v každom štýle. Navyše k 3D vizualizácii získate "návod na použitie" - projekt kúpeľne, ktorý oceníte pri realizácii kúpeľne.

Pozrite si naše portfólio, kde nájdete viac ako 300 vizualizácií v obidvoch fotogalériách.

Informácie k 3D návrhom

Technické podklady / Cena

Ak máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď, pošlite nám formulár, ktorý je v spodnej časti.

Podklady k návrhu

Pôdorys kúpeľne, alebo skica s rozmermi podľa skutočného stavu a svetlá výška miestnosti.

Pohľady a nákres zošikmenia pri podkrovnej kúpeľni.

Okná, dvere: farebnosť, zakreslené stavebné otvory, ich rozmery, výška parapetu, vzdialenosti od steny, múriky, niky - vstavané police.

Inštalácie: vyznačte rozvody vody a kanalizácie so vzdialenosťami od steny, ak sa majú v návrhu dodržať.

Obklady a dlažby: z nášho širokého sortimentu. S výberom pomôžeme.

Zariadenie: zadajte si preferovaný štýl, dizajn, farebnosť a vaše špeciálne požiadavky. Podklady a inšpirácie nám môžete poslať aj mailom.

Cena vizualizácie

Návrh a vizualizácia kúpeľne v prezentovanej kvalite stojí 240 €.

V cene je zahrnutá konzultácia, technické poradenstvo, dispozičné riešenie kúpeľne, architektonický návrh, 3D vizualizácia a celková cena za obklady a dlažby.

Konzultácia je možná aj na diaľku. Návrhy vám pošleme mailom.

Vizualizácia kúpeľne: cca 3-4 pohľady, 2 úpravy návrhu v rámci vybranej kolekcie obkladov.

Celkovú cenovú kalkuláciu obkladov a dlažieb vypracujeme po odsúhlasení vizualizácie.

Termín: vizualizáciu spracujeme obvykle do 1 týždňa. Termín ďalších úprav dohodneme individuálne.

Návrh zadarmo

Vizualizácia je k tovaru zakúpenému u nás ZADARMO - objednajte si obklady, dlažbu a sanitu podľa 3D vizualizácie a získajte zľavu 240 €. 

Ak si objednáte obklady a dlažbu podľa návrhu, získate avu až 190 €.

K objednaným obkladom a dlažbe dostanete od nás "kladačský" plán - projekt kúpeľne a ako bonus vám spracujeme 3d návrh WC z tej istej kolekcie ZADARMO.

Zľavy platia, ak sa v priebehu tvorby návrhu už stavebné rozmery kúpeľne dodatočne nemenia.

Pre uplatnenie zľavy nie ste limitovaní výškou objednávky. Stačí, ak sú v navrhnutej kúpeľni obložené min. 3 celé steny a dlažba.

.

Dispozičné riešenie

Technické poradenstvo

Zadajte nám pôdorys, vaše požiadavky a získajte kvalitný návrh kúpeľne spracovaný architektom. Navrhujeme dispozičné riešenie kúpeľne, vhodné rozmiestnenie sanitárnej keramiky, vane, sprchy, kúpeľňového nábytku a doplnkov s ohľadom na technické detaily.

Vizualizácia je grafický návrh priestorového usporiadania vašej kúpeľne. Slúži pre zosúladenie jednotlivých sanitárnych prvkov a voľbu vhodnej skladby obkladov, dekorov a mozaiky. Treba brať do úvahy, že skutočné farby materiálov môžu byť trochu iné, ako na vašom monitore. 

Výber obkladov odporúčame urobiť na základe reálnych vzoriek, ktoré máme k dispozícii. Návrh kúpeľne môžete konzultovať aj z pohodlia vášho domova. Vaše pripomienky vieme vybaviť na diaľku, mailom a telefonicky. Využite naše služby!  

.

Projekt kúpeľne

Podklady pre obkladača / Škárorez

Pri investícii, akou je vybudovanie novej kúpeľne, sa vám určite oplatí dať si vypracovať profesionálny architektonický 3D návrh kúpeľne

K zakúpeným obkladom a dlažbe získate "kladačský plán" - škárorez pokládky, ktorý pomôže predísť zbytočným problémom pri obkladaní kúpeľne. Záleží nám, aby sa vám vysnívaná kúpeľňa páčila aj po jej zrealizovaní. 

Technická dokumentácia, projekt kúpeľne, je užitočným podkladom pri stavebnej príprave kúpeľne, ale hlavne pomoc pri finálnej montáži pre inštalatérov a obkladača. 

Projekt kúpeľne, technické podklady pre montáž obkladov, dodávame po odsúhlasení 3D návrhu a potvrdení objednávky keramických obkladov a dlažby v zmysle vizualizácie. Po úhrade zálohy za materiál poskytneme spolu s kladačským plánom i výpočet množstva, ktorý je možné upraviť.

.

Objednajte si naše služby

Nechajte si navrhnúť novú kúpeľňu!  

Potrebujete viac informácií? Pošlite nám svoju požiadavku a vyplňte všetky potrebné údaje. Budeme vás čo najskôr kontaktovať.

Mohlo by Vás zaujímať

Návrhy kúpeľní & Inšpirácie