Sem vložte podnadpis

Vizualizácia kúpeľne

Podklady, cena / Dispozičné riešenie / Projekt kúpeľne

V prípade záujmu o spracovanie vizualizácie kúpeľne, tu nájdete všetky potrebné informácie. Naše architektonické návrhy kúpeľní, 3D vizualizácie kúpeľne, sú vo fotorealistickej kvalite, zohľadňujú všetky kritériá, vaše požiadavky a technické možnosti. Predovšetkým vám pomôžu správne sa rozhodnúť pri výbere obkladov a dlažby. Navyše k nim získate "návod na použitie" - projekt kúpeľne, ktorý oceníte pri realizácii kúpeľne. 

Ak sa vám naša tvorba páči, pozrite si celé portfólio. 

Akú kúpeľňu si vybrať?

Zadajte nám pôdorys, vaše požiadavky a získajte kvalitný návrh kúpeľne spracovaný architektom. Navrhujeme dispozičné riešenie kúpeľne - vhodné rozmiestnenie sanitárnej keramiky, vane, sprchy, kúpeľňového nábytku a architektonický 3D návrh kúpeľne, vizualizáciu vyhotovíme podľa individuálnych nárokov a vkusu klienta s prihliadnutím na požadovaný rozpočet. Kúpeľňu vám "ušijeme" na mieru. Navrhujeme kúpeľne v novostavbách, v panelákových bytoch, v rodinných domoch. Vizualizácia kúpeľne zohľadňuje funkčnosť a všetky detaily, čím vám uľahčíme urobiť správne rozhodnutie.

Aké podklady potrebujeme?

Pôdorys kúpeľne, alebo stačí skica s rozmermi podľa skutočnosti, svetlá výška miestnosti, pri podkrovnej kúpeľni aj pohľady, nákres zošikmenia. 

Zakreslenie okien, dverí, otvorov, prímurovky, ich rozmery, vzdialenosti a farba. 

Inštalácie - vyznačenie daných rozvodov vody a kanalizácie.

Obklady a dlažby - výber z nášho sortimentu.

Zariadenie kúpeľne - štýl, dizajn, farebnosť a pod.

Špeciálne požiadavky - v súlade s technickými možnosťami.

Čo stojí 3D návrh kúpeľne?

Návrh a vizualizácia kúpeľne vo fotorealistickej kvalite stojí 230 €.

Súčasťou ceny je konzultácia, technické poradenstvo, návrh dispozičného riešenia - rozmiestnenie zariaďovacích predmetov, vizualizácia jednej kúpeľne, cca 4 pohľady, dve zmeny v rámci vybranej kolekcie obkladov z nášho sortimentu a celková cenová kalkulácia obkladov a dlažieb, ktorú vypracujeme po odsúhlasení vizualizácie. 

Termín - návrh kúpeľne s vizualizáciou spracujeme podľa dohody, obvykle do 1 - 2 týždňov.

Kedy je návrh zadarmo?

Pri objednávke obkladov a dlažby v zmysle vypracovaného 3D návrhu kúpeľne poskytujeme zľavu 180 €, ak sa základné stavebné rozmery miestnosti dodatočne po spracovaní návrhu nemenili. 

Pri objednávke obkladov, dlažby a kúpeľňového zariadenia v zmysle vypracovanej vizualizácie, poskytujeme zľavu 230 €, vizualizácia je v takomto prípade pre našich zákazníkov ZADARMO

Návrh WC po objednaní obkladov do kúpeľne vypracujeme z tej istej kolekcie ZADARMO.

Projekt kúpeľne

Pri investícii, akou je vybudovanie novej kúpeľne, alebo rekonštrukcia, sa vám určite oplatí dať si vypracovať profesionálny architektonický 3D návrh kúpeľne. Technická dokumentácia, projekt kúpeľne, je užitočným podkladom nielen pri stavebnej príprave kúpeľne, ale hlavne pomoc pri finálnej montáži pre inštalatérov a obkladača. V prípade záujmu o kúpu navrhnutých obkladov a dlažby, dodávame našim zákazníkom aj "kladačský plán" - škárorez pokládky, ktorý pomôže predísť zbytočným problémom pri obkladaní kúpeľne. Záleží nám, aby sa vám vysnívaná kúpeľňa páčila aj po jej zrealizovaní. Projekt kúpeľne - technické podklady pre montáž obkladov a špecifikácia materiálov sú súčasťou potvrdenej záväznej objednávky keramických obkladov a dlažby v zmysle odsúhlasenej vizualizácie, po úhrade zálohy za materiál.

Máte záujem o návrh kúpeľne?

Kontaktujte nás »