Informácie k 3D návrhom

Vizualizácia kúpeľne

3D návrhy / Informácie

Nechajte si navrhnúť svoju kúpeľňu profesionálom! Naše architektonické návrhy, 3D vizualizácie, sú vo fotorealistickej kvalite. Zohľadňujú technické a estetické kritériá. Pripravíme vám pohľad do budúcej kúpeľne. Vizualizácia kúpeľne vám uľahčí urobiť správne rozhodnutie.

Informácie k 3D návrhom

Čo od nás môžete očakávať?

Pri návrhu kúpeľne kladieme dôraz na dizajn obkladov a dlažby z našej ponuky. S ich výberom vám radi pomôžeme. Odporúčame ho robiť na základe reálnych vzoriek, ktoré máme k dispozícii. Navrhujeme kompletné riešenie kúpeľne.

Návrh kúpeľne môžete konzultovať z pohodlia vášho domova. Vaše pripomienky vybavíme aj na diaľku, mailom a telefonicky. Využite naše služby!

PODKLADY

Pôdorys kúpeľne: reálne rozmery, svetlá výška miestnosti.

Pohľady a nákres zošikmenia pri podkrovnej kúpeľni.

Okná, dvere: farba, rozmery, výška parapetu, vzdialenosti od steny.

Inštalácie: rozvody vody a kanalizácie, vzdialenosti od steny. 

Zariadenie kúpeľne: preferovaný štýl a dizajn, farebnosť, inšpirácie.

CENA

Samotná vizualizácia stojí 240 €.
V cene získate:
- odborná konzultácia, technické poradenstvo,
- dispozičné riešenie kúpeľne, 
- architektonický návrh, 
- 3D vizualizácia kúpeľne vo fotorealistickej kvalite,
- 3 - 4 pohľady podľa potreby,
- dve úpravy návrhu v rámci vybranej kolekcie obkladov,
- celková kalkulácia obkladov a dlažby

ZĽAVY

K zakúpenému tovaru v zmysle 3D návrhu kúpeľne poskytujeme zľavy:
- 240 € k obkladu, dlažbe a sanite - 3D vizualizácia je vo finále ZADARMO
190 € k obkladom a dlažbe

BONUS

- kladačský plán / projekt kúpeľne k objednaným obkladom a dlažbe do kúpeľne je ZADARMO
- 3D návrh WC vám spracujeme ku kúpeľni z tej istej kolekcie obkladov

Vizualizácia kúpeľne je po úhrade a spracovaní vaša, pošleme vám ju mailom. Neplatíte zálohu, nie ste viazaní k žiadnej ďalšej objednávke. Avšak máte možnosť získať celý návrh zadarmo, alebo veľmi výhodne. Pre uplatnenie zľavy za návrh nie ste limitovaní výškou objednávky. Stačí, ak sú v navrhnutej kúpeľni obložené všetky steny a dlažba.

Termín spracovania je obvykle do 1 týždňa, prípadne dohodou. V priebehu tvorby návrhu základné stavebné rozmery kúpeľne dodatočne nemeníme. Celkovú cenovú kalkuláciu obkladov a dlažieb vypracujeme po odsúhlasení vizualizácie.

Ak máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď, pošlite nám formulár, ktorý je v spodnej časti.

Kúpeľňa na mieru

3D vizualizácie kúpeľní / Portfólio

Navrhujeme kúpeľne do rodinných domov, panelákových bytov, chalúp, rekreačných domov a apartmánov. Návrhy, 3D vizualizácie kúpeľne vyhotovia architekti podľa individuálnych nárokov a vkusu klienta s prihliadnutím na požadovaný rozpočet. Kúpeľňu vám navrhneme na mieru.

Široká ponuka obkladov a dlažby umožňuje navrhnúť kúpeľne v každom štýle. Navyše k obkladom získate v súlade s vizualizáciou aj projekt kúpeľne. Ten je užitočným "návodom na použitie" a poslúži pri realizácii kúpeľne.

Pozrite si naše portfólio. Vo fotogalériách nájdete 300 vizualizácií.

.


Dispozičné riešenie

Technické poradenstvo

Zadajte nám pôdorys, vaše požiadavky a získajte kvalitný návrh kúpeľne spracovaný architektom. Navrhujeme dispozičné riešenie kúpeľne, vhodné rozmiestnenie sanitárnej keramiky, vane, sprchy, kúpeľňového nábytku a doplnkov s ohľadom na technické detaily.

Vizualizácia je grafický návrh priestorového usporiadania vašej kúpeľne. Slúži pre zosúladenie jednotlivých sanitárnych prvkov a voľbu vhodnej skladby obkladov, dekorov a mozaiky. Treba brať do úvahy, že skutočné farby materiálov môžu byť trochu iné, ako na vašom monitore.

.


Projekt kúpeľne

Podklady pre obkladača / Škárorez

Pri investícii, akou je vybudovanie novej kúpeľne, sa vám určite oplatí dať si vypracovať profesionálny architektonický 3D návrh kúpeľne. K zakúpeným obkladom a dlažbe získate "kladačský plán" - škárorez pokládky, ktorý pomôže predísť zbytočným problémom pri obkladaní kúpeľne. Záleží nám, aby sa vám vysnívaná kúpeľňa páčila aj po jej zrealizovaní.

Technická dokumentácia, projekt kúpeľne, je užitočným podkladom pri stavebnej príprave kúpeľne, ale hlavne pomoc pri finálnej montáži pre inštalatérov a obkladača.

Projekt kúpeľne, technické podklady pre montáž obkladov, dodávame po odsúhlasení 3D návrhu a potvrdení objednávky keramických obkladov a dlažby v zmysle vizualizácie. Po úhrade zálohy za materiál poskytneme spolu s kladačským plánom i výpočet množstva, ktorý je možné upraviť.

.


Objednajte si naše služby

Nechajte si navrhnúť novú kúpeľňu!

Potrebujete viac informácií? Vyplňte formulár a pošlite nám svoju požiadavku. Budeme vás čo najskôr kontaktovať.

Mohlo by Vás zaujímať

Návrhy kúpeľní & Inšpirácie