Návrhy kúpeľní / Vizualizácia

VIZUALIZÁCIA KÚPEĽNE

Podmienky / Informácie

Profesionálny návrh. Nechajte si navrhnúť svoju kúpeľňu odborníkom! Naše architektonické návrhy, 3D vizualizácie, sú vo fotorealistickej kvalite. Zohľadňujú technické a estetické kritériá. Pripravíme vám pohľad do budúcej kúpeľne. Vizualizácia kúpeľne vám uľahčí urobiť správne rozhodnutie.

INFORMÁCIE K 3D NÁVRHOM

Čo od nás môžete očakávať?

Výber kolekcie obkladov. Navrhujeme kúpeľne zo širokej ponuky obkladov a dlažieb. S ich výberom vám radi pomôžeme. Odporúčame ho robiť na základe reálnych vzoriek, ktoré máme k dispozícii. Navrhujeme kompletné riešenie kúpeľne.

Online konzultácia. Návrh kúpeľne môžete konzultovať z pohodlia vášho domova. Vaše pripomienky vybavíme aj na diaľku, mailom a telefonicky. Využite naše služby!

PODKLADY

Pôdorys kúpeľne: reálne rozmery,
svetlá výška miestnosti.

Pohľady a pri podkrovnej kúpeľni nákres zošikmenia.

Okná, dvere: farba, rozmery, výška parapetu, vzdialenosti od steny.

Inštalácie: dané rozvody vody a kanalizácie, vzdialenosti od steny. 

Zariadenie kúpeľne: sanita, vaňa, sprcha, práčka, nábytok a pod.

Inšpirácie: preferovaný štýl, dizajn, farebnosť.

CENA

3D vizualizácia kúpeľne má hodnotu 240 .
V cene je zahrnutá:
- odborná konzultácia,
- technické poradenstvo,
- dispozičné riešenie kúpeľne, 
- architektonický návrh 1 miestnosti
- fotorealistická 3D vizualizácia kúpeľne,
- 3 - 4 pohľady / podľa potreby,
- dve úpravy návrhu v rámci vybranej kolekcie obkladov / nie zmena pôdorysu
- celková kalkulácia obkladov a dlažby

ZĽAVY

Pri kúpe tovaru v zmysle 3D návrhu kúpeľne poskytujeme zľavy:
- 240 k obkladom, dlažbe a sanite / vizualizácia je vo finále ZADARMO
- 200 k objednaným obkladom a dlažbe

BONUS  

Kladačský plán k 3D návrhu kúpeľne vám pri kúpe obkladov a dlažby spracujeme ZADARMO.

Návrh WC dodáme k vizualizácii kúpeľne ZADARMO, ak je z tej istej kolekcie obkladov.

Bez viazanosti. Vizualizácia kúpeľne je po úhrade a spracovaní vaša, pošleme vám ju mailom. Neplatíte zálohu, nie ste viazaní k žiadnej ďalšej objednávke. Avšak máte možnosť získať celý návrh zadarmo, alebo veľmi výhodne. Pre uplatnenie zľavy za návrh nie ste limitovaní výškou objednávky. Stačí, ak sú v navrhnutej kúpeľni obložené všetky steny a dlažba.

Termín a kalkulácia. Návrh kúpeľne spracujeme podľa potreby, obvykle do 1 týždňa. Základné stavebné rozmery kúpeľne dodatočne pri úpravách návrhu už nemeníme. Po odsúhlasení vizualizácie vypracujeme celkovú cenovú kalkuláciu obkladov a dlažieb - súhrnnú cenovú ponuku.

Pýtajte sa! Ak máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď, využite formulár na konci stránky, alebo nám zavolajte 0908 713 446, prípadne napíšte na beneva@beneva.sk

.


NOVÁ KÚPEĽŇA

3D vizualizácie kúpeľní / Portfólio

Kúpeľňa na mieru. Navrhujeme kúpeľne do rodinných domov, panelákových bytov, chalúp, rekreačných domov a apartmánov. Návrhy, 3D vizualizácie kúpeľne vyhotovia architekti podľa individuálnych nárokov a vkusu klienta s prihliadnutím na požadovaný rozpočet. Kúpeľňu vám navrhneme na mieru.

Návod na použitie. Bohatá ponuka obkladov a dlažby umožňuje navrhnúť kúpeľne v každom štýle. Navyše k zakúpeným obkladom získate v súlade s vizualizáciou aj projekt kúpeľne. Ten je užitočným "návodom na použitie" a poslúži pri realizácii kúpeľne.

Portfólio. Pozrite si naše práce. Vo fotogalériách nájdete 300 vizualizácií.

.


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE

Priestorové usporiadanie kúpeľne

Technické poradenstvo. Zadajte nám pôdorys, vaše požiadavky a získajte kvalitný návrh kúpeľne spracovaný architektom. Navrhujeme dispozičné riešenie kúpeľne, vhodné rozmiestnenie sanitárnej keramiky, vane, sprchy, batérií, kúpeľňového nábytku s ohľadom na technické detaily.

Grafický návrh. Vizualizácia slúži pre zosúladenie jednotlivých sanitárnych prvkov a voľbu vhodnej skladby obkladov, dekorov a mozaiky. Umožňuje meniť priestorové usporiadanie vašej kúpeľne. Treba brať do úvahy, že skutočné farby materiálov môžu byť trochu iné, ako na vašom monitore.

.


PROJEKT KÚPEĽNE

Podklady pre obkladača / Škárorez

Kladačský plán. Pri investícii, akou je vybudovanie novej kúpeľne, sa vám oplatí dať si vypracovať architektonický 3D návrh kúpeľne. K zakúpeným obkladom a dlažbe získate "kladačský plán" - škárorez pokládky, ktorý pomôže predísť zbytočným problémom pri obkladaní kúpeľne. Záleží nám, aby sa vám vysnívaná kúpeľňa páčila aj po jej zrealizovaní.

Technická dokumentácia. Projekt kúpeľne, je užitočným podkladom pri stavebnej príprave kúpeľne a pomoc pri finálnej montáži pre inštalatérov a obkladačov.

Výpočet spotreby. Po úhrade zálohy za materiál poskytneme spolu s kladačským plánom aj špecifikáciu obkladov a výpočet množstva, ktoré sa vie ešte podľa potreby upraviť.

.


Objednajte si naše služby

Nechajte si navrhnúť novú kúpeľňu!

Zaujali vás naše 3D vizualizácie kúpeľní a potrebujete viac informácií?
Pošlite nám svoju požiadavku. Stačí vyplniť formulár. Budeme vás čo najskôr kontaktovať.

Mohlo by Vás zaujímať

Návrhy kúpeľní & Inšpirácie