Sem vložte podnadpis

Kúpeľne / Dizajnové kúpeľne 

Dizajnové kúpeľne

Originálne riešenia kúpeľne / Efektný dizajn

Dynamické tvary, extravagantné dekorácie a výrazné farby charakterizujú jedinečné talianske dizajnové obklady do kúpeľne. Prekvapujú netradičnými vzormi. Kvetinový motív, geometrické alebo veľké vzory sú akcentom, ktorý pritiahne pozornosť. Dizajnová kúpeľňa je pre odvážnych.

Inšpirácie

Dizajnová kúpeľňa / 3D obklady v kúpeľni

Prezentované obklady a dlažby máme v ponuke a dodávame ich na objednávku. Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA.
V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár, ktorý je pod galériou.

Design & Kúpeľňa

Biele kúpeľne

Geometrické štruktúry vyniknú najmä pri jednofarebnom obklade. V posledných rokoch sa tešia svojej priazni prevažne biele kúpeľne. Efekt je docielený trojrozmerným keramickým povrchom. 3d obklady vystupujúce do priestoru majú príťažlivú dynamiku a hĺbku.

Kúpeľňa sa stáva miestom nielen na osobnú hygienu, ale upokojujúcim domácim wellness. Reliéfne obklady vnášajú do kúpeľne novú energiu v snahe o umelecký rozmer. Vnímame nový spôsob interpretácie keramických obkladov, ktoré sa ľahko kombinujú. Farby sú opäť v trende.

.

Kontaktný formulár

Ceny / Informácie

Zaujala vás dizajnová kúpeľňa z našej galérie a potrebujete viac informácií? Pošlite nám svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár.
Zadajte potrebné množstvo obkladov a vypracujeme vám cenovú ponuku.

Súvisiace kúpeľne

Súvisiace kúpeľne / Vyberte si svoj štýl kúpeľne