Kúpeľne / Dizajnové kúpeľne

DIZAJNOVÉ KÚPEĽNE

Originálne riešenia kúpeľne

Kúpeľne plné nápadov. Dynamické tvary, extravagantné dekorácie a výrazné farby charakterizujú jedinečné talianske dizajnové obklady do kúpeľne. Prekvapujú netradičnými vzormi. Kvetinový motív a geometrické dekory sú akcentom, ktorý pritiahne pozornosť. Dizajnová kúpeľňa je pre odvážnych.

Výnimočné obklady

Inšpirácie / Obklady v kúpeľni

Dizajnové obklady a dlažby dodávame na objednávku. Vzorky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár, ktorý je pod galériou.

Obrázky sú ilustračné, obklady a dlažby odporúčame objednávať na základe reálnych vzoriek. 

Dizajn & Kúpeľňa

Efektné vzory

3D obkladačky. Geometrické štruktúry vyniknú najmä pri jednofarebnom obklade. V posledných rokoch sa tešia svojej priazni rôzne štýly. Efektný je trojrozmerný keramický povrch. Reliéfne obklady vystupujúce do priestoru majú príťažlivú dynamiku a hĺbku.

Farby opäť v trende. Kúpeľňa sa stáva miestom nielen na osobnú hygienu, ale upokojujúcim domácim wellness. Farebné obklady vnášajú do kúpeľne novú energiu v snahe o umelecký rozmer. Vnímame nový spôsob interpretácie keramických obkladov, ktoré sa ľahko kombinujú.

.


Kontaktný formulár

Informácie / Cenová ponuka

Zaujala vás dizajnová kúpeľňa z našej galérie a potrebujete viac informácií k obkladom?
Vyplňte formulár s číslom obrázka a po zadaní orientačného množstva obkladov vám pošleme cenovú ponuku.

Súvisiace kúpeľne

Vyberte si svoj štýl kúpeľne!