Dizajnové kúpeľne
Sem vložte podnadpis

Kúpeľne / Dizajnové kúpeľne 

Dizajnové kúpeľne

Originálne riešenia kúpeľne / Efektný dizajn

Dynamické tvary, extravagantné dekorácie a výrazné farby charakterizujú jedinečné talianske dizajnové obklady do kúpeľne. Prekvapujú netradičnými vzormi. Kvetinový motív, geometrické alebo veľké vzory sú akcentom, ktorý pritiahne pozornosť. Dizajnová kúpeľňa je pre odvážnych.

Inšpirácie

Dizajnová kúpeľňa / 3D obklady v kúpeľni

Design & Kúpeľňa

Biele kúpeľne

Geometrické štruktúry vyniknú najmä pri jednofarebnom obklade. V posledných rokoch sa tešia svojej priazne prevažne biele kúpeľne. Efekt je docielený trojrozmerným keramickým povrchom. 3d obklady vystupujúce do priestoru majú príťažlivú dynamiku a hĺbku.

Kúpeľňa sa stáva miestom nielen na osobnú hygienu, ale upokojujúcim domácim wellness. Reliéfne obklady vnášajú do kúpeľne novú energiu v snahe o umelecký rozmer. Vnímame nový spôsob interpretácie keramických obkladov, ktoré sa ľahko kombinujú. Farby sú opäť v trende.

Dizajnová kúpeľňa

Mix rozmerov a vzorov

Kontaktný formulár

Všetky obklady a dlažby prezentované na našej stránke máme v ponuke a vieme vám ich aj dodať. Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár.

Mohlo by Vás zaujímať

Súvisiace kúpeľne / Vyberte si svoj štýl kúpeľne