Sem vložte podnadpis

Moderné kúpeľne

Komfortná kúpeľňa / Trendové obkladačky

Kvalitné keramické obklady, decentné detaily a farby sú základným predpokladom pre pôvabné moderné kúpeľne. Vyberáme harmonické kontrasty farieb alebo vzory tón v tóne s jemnou kresbou obkladu. Moderná kúpeľňa zodpovedá súčasným trendom, je praktická a komfortná.

Trendová kúpeľňa má atraktívny dizajn so zameraním na funkčné, pekné bývanie a technicky dokonalé materiály. V ponuke sú rektifikované obklady a dlažby do kúpeľne s možnosťou ukladania na minimálnu škáru. Kúpeľňové obkladačky majú dnes širokú škálu rozmerov.

Fotogaléria

Moderná kúpeľňa / Súčasné kúpeľne

Čo očakávame od modernej kúpeľne? V kúpeľni sa máme cítiť dobre a zároveň potrebujeme priestor na všetko potrebné. Vytvoriť peknú kúpeľňu je hotové umenie. Hlavne, ak máte k dispozícii menší rozmer kúpeľne. V takom prípade treba zápasiť s každým centimetrom. 

Máme skúsenosti s navrhovaním rôznych kúpeľní a pri dispozícii prihliadame aj na ergonómiu. 3D návrh kúpeľne vám pomôže vidieť možnosti riešenia ešte pred realizáciou. Malé kúpeľne opticky zväčšíme použitím svetlých farieb a lesklých obkladov, ktoré priestor presvetľujú.  

Tiež by vás mohlo zaujímať

Súvisiace kúpeľne / Vyberte si svoj štýl kúpeľne