Sem vložte podnadpis

Moderné kúpeľne

Komfortná kúpeľňa / Trendové obkladačky

Kvalitné keramické obklady, decentné detaily a farby sú základným predpokladom pre pôvabné moderné kúpeľne. Vyberáme harmonické kontrasty farieb alebo vzory tón v tóne s jemnou kresbou obkladu. Moderná kúpeľňa zodpovedá súčasným trendom, je praktická a komfortná.

Inšpirácie

Moderná kúpeľňa / Svieže dekorácie

Všetky obklady a dlažby prezentované na našej stránke máme v ponuke a vieme vám ich aj dodať. Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom a popisom obrázka a vyplňte formulár.

Komfortná kúpeľňa

Elegancia a nadčasovosť

Čo očakávame od modernej kúpeľne? V kúpeľni sa máme cítiť dobre a zároveň potrebujeme priestor na všetko potrebné. Svoju kúpeľňu zverte profesionálom, máme skúsenosti s navrhovaním moderných kúpeľní a pri dispozícii prihliadame aj na ergonómiu.

Moderná kúpeľňa má atraktívny dizajn so zameraním na funkčné, pekné bývanie a technicky dokonalé materiály. V ponuke sú rektifikované obklady a dlažby do kúpeľne s možnosťou ukladania na minimálnu škáru. Kúpeľňové obkladačky majú širokú škálu rozmerov. 

Mohlo by Vás zaujímať

Súvisiace kúpeľne / Vyberte si svoj štýl kúpeľne