Sem vložte podnadpis

Kúpeľne / Moderné kúpeľne

Moderné kúpeľne

Komfortná kúpeľňa / Trendové obkladačky

Kvalitné keramické obklady, decentné detaily sú základným predpokladom pre pôvabné moderné kúpeľne. Vyberáme harmonické kontrasty farieb alebo vzory tón v tóne s jemnou kresbou obkladu. Moderná kúpeľňa zodpovedá súčasným trendom, je praktická a komfortná.

Inšpirácie

Moderná kúpeľňa / Svieže dekorácie

Prezentované obklady a dlažby máme v ponuke a dodávame ich na objednávku. Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA.
V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár, ktorý je pod galériou.

Moderná kúpeľňa

Rektifikované obklady

Čo očakávame od modernej kúpeľne? V kúpeľni sa máme cítiť dobre a zároveň potrebujeme priestor na všetko potrebné. Svoju kúpeľňu zverte profesionálom, máme skúsenosti s navrhovaním moderných kúpeľní a pri dispozícii prihliadame aj na ergonómiu.

Moderná kúpeľňa má atraktívny dizajn so zameraním na funkčné, pekné bývanie a technicky dokonalé materiály. V ponuke sú rektifikované obklady a dlažby do kúpeľne s možnosťou ukladania na minimálnu škáru. Kúpeľňové obkladačky majú širokú škálu rozmerov. 

.

Kontaktný formulár

Ceny / Informácie

Zaujala vás moderná kúpeľňa z našej galérie a potrebujete viac informácií? Pošlite nám svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár.
Zadajte potrebné množstvo obkladov a vypracujeme vám cenovú ponuku.

Súvisiace kúpeľne

Súvisiace kúpeľne / Vyberte si svoj štýl kúpeľne