Kúpeľne / Minimalistické kúpeľne

MINIMALISTICKÉ KÚPEĽNE

Čisté línie obkladov / Mestské kúpeľne

Bez zbytočných ozdôb. Kúpeľňa zredukovaná s nárokom na detail. Prírodné materiály a ich imitácie, čisté biele, sivé obklady. Strohá materiálová kombinácia je doplnená výrazne kontrastným akcentom. Minimalistická kúpeľňa nie je chladná, pôsobí čisto, stáva sa oázou pokoja.

Puristická kúpeľňa

Fotogaléria / Betónový vzhľad obkladov

Minimalistické obklady dodávame na objednávku. Vzorky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár, ktorý je pod galériou.

Obrázky sú ilustračné, obklady a dlažby odporúčame objednávať na základe reálnych vzoriek. 

Minimalizmus v kúpeľni

Čisté línie

Jednoduchá krása. Dôraz na funkčné využitie vystihuje minimalistické kúpeľne. Spojenie príjemného s užitočným. Keramické obklady v betónovej optike majú zaujímavú štruktúru a hĺbku, sú inšpirované mestským prostredím. Pre docielenie veľkorysého efektu sa keramická dlažba často používa ako obklad do kúpeľne.

Puristická kúpeľňa. Napriek jednoduchým tvarom si nárokuje na čisté, vzdušné a veľké priestory, ktoré nás zbytočne nezaťažujú zbytočnými prvkami. Obklady v minimalistickom štýle sú vhodné do kúpeľní, na steny v interiéri, do obývačky, alebo ako obklad do kuchyne.

.


Kontaktný formulár

Informácie / Cenová ponuka

Zaujala vás minimalistická kúpeľňa z našej galérie a potrebujete viac informácií k obkladom?
Vyplňte formulár s číslom obrázka a po zadaní orientačného množstva obkladov vám pošleme cenovú ponuku.

Súvisiace kúpeľne

Inšpiratívne kúpeľne / Vyberte si svoj štýl!