Sem vložte podnadpis

Kúpeľne / Minimalistické kúpeľne 

Minimalistické kúpeľne

Čisté línie obkladov / Puristická kúpeľňa

Prírodné materiály a ich imitácie, čisté biele i sivé obklady bez zbytočných ozdôb. Strohá materiálová kombinácia je doplnená výrazne kontrastným akcentom. Kúpeľňa zredukovaná s nárokom na detail. Minimalistická kúpeľňa pôsobí čisto, stáva sa oázou pokoja.

Inšpirácie

Betónový vzhľad obkladov / Mestské kúpeľne

Prezentované obklady a dlažby máme v ponuke a dodávame ich na objednávku. Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA.
V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár, ktorý je pod galériou.

Minimalizmus v kúpeľni

Čisté línie

Jednoduchá krása a dôraz na funkčné využitie vystihuje minimalistické kúpeľne. Spojenie príjemného s užitočným. Keramické obklady v betónovej optike majú zaujímavú štruktúru a hĺbku, sú inšpirované dizajnom povrchov mestského prostredia.

Napriek jednoduchým tvarom si puristická kúpeľňa nárokuje na čisté, vzdušné a veľké priestory, ktoré nás zbytočne nezaťažujú zbytočnými prvkami. Obklady v minimalistickom štýle sú vhodné do kúpeľní, na steny v interiéri, do obývačky, alebo ako obklad do kuchyne.

Pre docielenie nerušivého veľkorysého efektu sa keramická dlažba v minimalistickom štýle často používa ako obklad do kúpeľne.

.

Kontaktný formulár

Ceny / Informácie

Zaujala vás minimalistická kúpeľňa z našej galérie a potrebujete viac informácií? Pošlite nám svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár. Zadajte potrebné množstvo obkladov a vypracujeme vám cenovú ponuku.

Súvisiace kúpeľne

Inšpiratívne kúpeľne / Vyberte si svoj štýl kúpeľne