Dlažby / Interiérová dlažba

INTERIÉROVÁ DLAŽBA

Dlažba do obývačky

Dlažba v interiéri. Má svoje prednosti, je nielen pekná a kvalitná, ale aj mimoriadne praktická. Interiér sa aj vďaka dlažbe stáva zaujímavou súhrou materiálov, kontrastných textúr a tvarov. Moderným riešením pre interiér domu je veľkoformátová rektifikovaná gresová dlažba.

DLAŽBY & INTERIÉR

Fotogalérie / Vzhľad dlažby

Interiérové dlažby dodávame na objednávku. Technické parametre a ceny poskytneme na vyžiadanie.


DLAŽBA DO INTERIÉRU

Gresová dlažba

Podlaha č. 1. Gresová dlažba do interiéru je kvôli jej vlastnostiam a parametrom najlepšou voľbou podlahy a hlavne bezkonkurenčným materiálom pri podlahovom vykurovaní pre jej vynikajúce tepelnotechnické parametre.

Portfólio. Dlažba v imitácii dreva, mramoru, kameňa, betónu, hliny, nové dizajny dlažieb so štruktúrou, metalickým odleskom. V interiéri si našla svoje miesto aj dlažba a obklady inšpirované dizajnom textilu, kobercov a tapety. Atraktívne sú veľké formáty 120x120, 60x120, 75x150, 75x75, 90x90, 80x160 cm.

Použitie. Keramické interiérové dlažby sú vhodné nielen do kúpeľne, ale sú významným dizajnovým prvkom interiéru domu, bytu a komerčných priestorov. Neodmysliteľné sú dlažby do kuchyne, chodby, haly a na schody. Pre obchodné a verejné priestory je gresová dlažba ideálna.

.


Vzorky. Sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA v Nitre. Väčšina z nich je prezentovaná na výstavných paneloch. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku.

Cenníky. Pre uvedené množstvo obkladu / dlažby vám obratom vypracujeme individuálnu cenovú ponuku. Môžete využiť formulár, ktorý nájdete pod každou fotogalériou.
Interiérová dlažba - dlažba do domu, dlažba do obývačky, interiér

Súvisiace produkty

Dlažby do exteriéru / Obklady do kúpeľne