Sem vložte podnadpis

Interiérová dlažba

Dlažba do obývačky / Dlažby v interiéri 

Interiérová dlažba má svoje prednosti, je nielen pekná a kvalitná, ale aj mimoriadne praktická. Interiér sa aj vďaka dlažbe stáva zaujímavou súhrou materiálov, kontrastných textúr a tvarov. Veľkoformátová rektifikovaná keramická dlažba je pre interiér domu moderným riešením.

Inšpirácie

Dlažba & Interiér / Nový dizajn dlažby

Gresová dlažba do interiéru je kvôli jej vlastnostiam a parametrom najlepšou voľbou podlahy a hlavne bezkonkurenčným materiálom pri podlahovom vykurovaní pre jej vynikajúce tepelnotechnické parametre.

V portfóliu je dlažba v imitáciách dreva, mramoru, kameňa, betónu, hliny, ale i nové dizajny dlažieb so zaujímavou štruktúrou, metalickým odleskom. V interiéri si našla svoje miesto aj dlažba a obklady inšpirované dizajnom textilu, kobercov a tapety.

Štandardom dlažby pre moderný interiér je rozmer 60x60 cm. Atraktívnou voľbou sú veľké formáty 60x120, 75x75, 90x90, 75x150, 120x120 cm.

Reprezentatívna dlažba  

Obchodné priestory

Neodmysliteľné sú dlažby do kuchyne, chodby, haly a na schody. Pre obchodné a verejné priestory je keramická dlažba podlahou číslo 1. Aká je luxusná interiérová dlažba do obývačky? Lesklá dlažba, s mramorovou štruktúrou, v dizajne prírodného kameňa a biela dlažba.

Keramické interiérové dlažby sú vhodné nielen do kúpeľne, ale sa stávajú významným dizajnovým prvkom interiéru domu, bytu a komerčných priestorov.

Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA. 

Mohlo by Vás zaujímať

Dlažby inšpirované prírodou