Moderná dlažba do obývačky

Dlažby / Interiérová dlažba

Interiérová dlažba

Dlažba do obývačky / Dlažby v interiéri

Interiérová dlažba má svoje prednosti, je nielen pekná a kvalitná, ale aj mimoriadne praktická. Interiér sa aj vďaka dlažbe stáva zaujímavou súhrou materiálov, kontrastných textúr a tvarov. Veľkoformátová rektifikovaná gresová dlažba je pre interiér domu moderným riešením.

Dlažby & Interiér

Fotogalérie / Vzhľad dlažby

Prezentované interiérové dlažby máme v ponuke a dodávame ich na objednávku.
Vzorky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár, ktorý je pod každou galériou.

Dlažba do interiéru

Gresová dlažba

Gresová dlažba do interiéru je kvôli jej vlastnostiam a parametrom najlepšou voľbou podlahy a hlavne bezkonkurenčným materiálom pri podlahovom vykurovaní pre jej vynikajúce tepelnotechnické parametre.

V portfóliu je dlažba v imitáciách dreva, mramoru, kameňa, betónu, hliny, ale i nové dizajny dlažieb so zaujímavou štruktúrou, metalickým odleskom. V interiéri si našla svoje miesto aj dlažba a obklady inšpirované dizajnom textilu, kobercov a tapety.

Atraktívnou voľbou sú veľké formáty 60x120, 75x75, 90x90, 75x150, 80x160, 120x120 cm. Keramické interiérové dlažby sú vhodné nielen do kúpeľne, ale sa stávajú významným dizajnovým prvkom interiéru domu, bytu a komerčných priestorov.

Neodmysliteľné sú dlažby do kuchyne, chodby, haly a na schody. Pre obchodné a verejné priestory je keramická dlažba podlahou číslo 1. Aká je luxusná interiérová dlažba do obývačky? Lesklá dlažba s mramorovou štruktúrou, alebo v dizajne prírodného kameňa.

.


Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku a vyplňte formulár. Budeme vás čo najskôr kontaktovať.

 

Súvisiace produkty

Dlažby do exteriéru / Obklady do kúpeľne