Interiérová dlažba
Sem vložte podnadpis

Dlažby / Interiérová dlažba  

Interiérová dlažba

Dlažba do obývačky / Dlažby v interiéri

Interiérová dlažba má svoje prednosti, je nielen pekná a kvalitná, ale aj mimoriadne praktická. Interiér sa aj vďaka dlažbe stáva zaujímavou súhrou materiálov, kontrastných textúr a tvarov. Veľkoformátová rektifikovaná keramická dlažba je pre interiér domu moderným riešením.

Inšpirácie

Dlažba & Interiér / Nový dizajn dlažby

Dlažba do interiéru

Gresová dlažba

Gresová dlažba do interiéru je kvôli jej vlastnostiam a parametrom najlepšou voľbou podlahy a hlavne bezkonkurenčným materiálom pri podlahovom vykurovaní pre jej vynikajúce tepelnotechnické parametre.

V portfóliu je dlažba v imitáciách dreva, mramoru, kameňa, betónu, hliny, ale i nové dizajny dlažieb so zaujímavou štruktúrou, metalickým odleskom. V interiéri si našla svoje miesto aj dlažba a obklady inšpirované dizajnom textilu, kobercov a tapety.

Atraktívnou voľbou sú veľké formáty 60x60, 60x120, 75x75, 90x90, 75x150, 120x120 cm. Keramické interiérové dlažby sú vhodné nielen do kúpeľne, ale sa stávajú významným dizajnovým prvkom interiéru domu, bytu a komerčných priestorov. 

Neodmysliteľné sú dlažby do kuchyne, chodby, haly a na schody. Pre obchodné a verejné priestory je keramická dlažba podlahou číslo 1. Aká je luxusná interiérová dlažba do obývačky? Lesklá dlažba s mramorovou štruktúrou, alebo v dizajne prírodného kameňa.

Reprezentatívna dlažba  

Obchodné priestory

Kontaktný formulár

Všetky dlažby a obklady prezentované na našej stránke máme v ponuke a vieme vám ich aj dodať. Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár.

Mohlo by Vás zaujímať

Dlažby inšpirované prírodou