Dlažba do kuchyne
Sem vložte podnadpis

Dlažby / Dlažba do kuchyne

Dlažba do kuchyne

Kuchynské dlažby / Keramická dlažba

Keramické dlažby v kuchyni sú overené históriou. K ich nesporným výhodám patrí odolnosť proti mechanickému poškodeniu a vode. Dlažby do kuchyne sú preto racionálnou voľbou pri výbere podlahy. Plusom je ich jednoduchá údržba, nároky na hygienu a stálofarebnosť.

Inšpirácie

Dlažby do kuchyne / Kuchyňa & Jedáleň

Dlažba & Kuchyňa

Odolná podlaha

Výberu dlažby do kuchyne by sme mali venovať zvýšenú pozornosť, lebo kuchyňa patrí medzi najfrekventovanejšie priestory z celej domácnosti. Veľkým pozitívom je odolnosť a údržba dlažby, nevybledne ani pôsobením slnka.

Keramické dlažby si vďaka svojim vlastnostiam nájdu uplatnenie v každej kuchyni. V kuchyni sú trendové dlažby v imitácii dreva, kameňa, betónu, tehly, kobercové dlažby. Aktuálne sú aj malé rozmery dlažby v retro dizajne a obľúbený je klasický taliansky dizajn dlažby.

Moderná je i veľkoformátová rektifikovaná dlažba do kuchyne, ktorá voľne prechádza v jednom dizajne otvoreného priestoru jedálne a obývačky. Luxusná dlažba do kuchyne môže byť lesklá, matná, pololesklá. Výber povrchovej úpravy dlažby závisí aj od materiálov použitých v kuchyni.

Kuchyňa

Veľkorozmerná dlažba

Kontaktný formulár

Všetky dlažby a obklady prezentované na našej stránke máme v ponuke a vieme vám ich aj dodať. Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár.

Mohlo by Vás zaujímať

Dlažby vhodné do kuchyne / Vyberte si svoj štýl!