Dlažby / Interiérová dlažba / Dlažba do kuchyne

DLAŽBA DO KUCHYNE

Kuchynské dlažby / Keramická dlažba

Overená históriou. Keramické dlažby sa najviac používajú v kuchyni. K ich nesporným výhodám patrí odolnosť proti mechanickému poškodeniu a vode. Dlažba do kuchyne je preto racionálnou voľbou pri výbere podlahy. Plusom je jednoduchá údržba, nároky na hygienu a stálofarebnosť.

KUCHYŇA & DLAŽBA 

Fotogaléria / Dlažby do kuchyne a jedálne

Dlažby do kuchyne dodávame na objednávku. Vzorky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu.
Technické parametre a ceny poskytneme na vyžiadanie, formulár nájdete pod galériou.

Obrázky sú ilustračné, obklady a dlažby odporúčame objednávať na základe reálnych vzoriek.

DLAŽBY DO KUCHYNE

Odolná podlaha

Výber dlažby do kuchyne. Zaslúžia si zvýšenú pozornosť, lebo kuchyňa patrí medzi najfrekventovanejšie priestory z celej domácnosti. Veľkým pozitívom je odolnosť a údržba dlažby. Nevybledne pôsobením slnka. 

Keramické dlažby. Vďaka svojim vlastnostiam si nájdu uplatnenie v každej kuchyni. V kuchyni sú trendové dlažby v imitácii dreva, kameňa, betónu, tehly, kobercové dlažby. Obľúbený je klasický taliansky dizajn dlažby, aktuálne sú i malé rozmery dlažby v retro štýle.

Spojenie s obývačkou. Moderná veľkoformátová rektifikovaná dlažba do kuchyne voľne prechádza v jednom dizajne otvoreného priestoru jedálne a obývačky. Luxusná dlažba do kuchyne môže byť lesklá, matná, s hladkým povrchom. Výber dlažby závisí aj od ďalších materiálov použitých v kuchyni.

.


Kontaktný formulár

Informácie / Cenová ponuka

Zaujala vás dlažba do kuchyne z našej ponuky a potrebujete viac informácií? Obratom vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku. Stačí vyplniť formulár s číslom obrázka.

Súvisiace dlažby

Dlažby vhodné do kuchyne / Vyberte si svoj štýl!