Odolné dlažby do kuchyne

Dlažby / Interiérová dlažba / Dlažba do kuchyne

Dlažba do kuchyne

Kuchynské dlažby / Keramická dlažba

Keramické dlažby v kuchyni sú overené históriou. K ich nesporným výhodám patrí odolnosť proti mechanickému poškodeniu a vode. Dlažba do kuchyne je preto racionálnou voľbou pri výbere podlahy. Plusom je jednoduchá údržba, nároky na hygienu a stálofarebnosť.

Kuchyňa & Dlažba 

Fotogaléria / Dlažby do kuchyne a jedálne

Prezentované dlažby do kuchyne máme v ponuke, dodávame ich na objednávku.
Vzorky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár, ktorý je pod galériou.

Obrázky sú ilustračné, obklady a dlažby odporúčame objednávať na základe reálnych vzoriek. 

Dlažba & Kuchyňa

Odolná podlaha

Výberu dlažby do kuchyne by sme mali venovať zvýšenú pozornosť, lebo kuchyňa patrí medzi najfrekventovanejšie priestory z celej domácnosti. Veľkým pozitívom je odolnosť a údržba dlažby, nevybledne ani pôsobením slnka.

Keramické dlažby si vďaka svojim vlastnostiam nájdu uplatnenie v každej kuchyni. V kuchyni sú trendové dlažby v imitácii dreva, kameňa, betónu, tehly, kobercové dlažby. Obľúbený je klasický taliansky dizajn dlažby, aktuálne sú i malé rozmery dlažby v retro štýle.

Moderná je veľkoformátová rektifikovaná dlažba do kuchyne, ktorá voľne prechádza v jednom dizajne otvoreného priestoru jedálne a obývačky. Luxusná dlažba do kuchyne môže byť lesklá, matná, pololesklá. Výber povrchovej úpravy dlažby závisí aj od materiálov použitých v kuchyni.

.


Kontaktný formulár

Informácie / Cenová ponuka

Zaujala vás dlažba do kuchyne z našej ponuky a potrebujete viac informácií?
Vyplňte formulár s číslom obrázka a na základe uvedeného množstva dlažby vám vypracujeme cenovú ponuku.

Súvisiace dlažby

Dlažby vhodné do kuchyne / Vyberte si svoj štýl!