Sem vložte podnadpis

Dlažby / Interiérová dlažba / Dlažba do kuchyne

Dlažba do kuchyne

Kuchynské dlažby / Keramická dlažba

Keramické dlažby v kuchyni sú overené históriou. K ich nesporným výhodám patrí odolnosť proti mechanickému poškodeniu a vode. Dlažba do kuchyne je preto racionálnou voľbou pri výbere podlahy. Plusom je jednoduchá údržba, nároky na hygienu a stálofarebnosť.

Inšpirácie

Dlažby do kuchyne / Kuchyňa & Jedáleň

Prezentované dlažby do kuchyne máme v ponuke, dodávame ich na objednávku. Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA.
V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár, ktorý je pod galériou.

Dlažba & Kuchyňa

Odolná podlaha

Výberu dlažby do kuchyne by sme mali venovať zvýšenú pozornosť, lebo kuchyňa patrí medzi najfrekventovanejšie priestory z celej domácnosti. Veľkým pozitívom je odolnosť a údržba dlažby, nevybledne ani pôsobením slnka.

Keramické dlažby si vďaka svojim vlastnostiam nájdu uplatnenie v každej kuchyni. V kuchyni sú trendové dlažby v imitácii dreva, kameňa, betónu, tehly, kobercové dlažby. Obľúbený je klasický taliansky dizajn dlažby, aktuálne sú i malé rozmery dlažby v retro štýle.

Moderná je i veľkoformátová rektifikovaná dlažba do kuchyne, ktorá voľne prechádza v jednom dizajne otvoreného priestoru jedálne a obývačky. Luxusná dlažba do kuchyne môže byť lesklá, matná, pololesklá. Výber povrchovej úpravy dlažby závisí aj od materiálov použitých v kuchyni.

.

Kontaktný formulár

Ceny / Informácie

Zaujala vás dlažba do kuchyne z našej galérie a potrebujete viac informácií? Pošlite nám svoju požiadavku s číslom obrázka a vyplňte formulár.
Zadajte potrebné množstvo dlažby a vypracujeme vám cenovú ponuku.

Súvisiace dlažby

Dlažby vhodné do kuchyne / Vyberte si svoj štýl!