Sem vložte podnadpis

Dlažba do kuchyne

Kuchynské dlažby / Keramická dlažba

Výberu dlažby do kuchyne by sme mali venovať zvýšenú pozornosť, lebo kuchyňa patrí medzi najfrekventovanejšie priestory z celej domácnosti. Keramické dlažby v kuchyni sú overené históriou, stále je obľúbený klasický taliansky dizajn dlažby.

K ich nesporným výhodám patrí odolnosť proti mechanickému poškodeniu a vode. Dlaždice do kuchyne sú preto racionálnou voľbou pri výbere podlahy. Plusom je jednoduchá údržba, nároky na hygienu, znesie aj pôsobenie farebných potravín a v pohode sa čistí.

Veľkým pozitívom je stálofarebnosť dlažby, nevybledne ani pôsobením slnka. Keramické dlažby si vďaka svojim vlastnostiam nájdu uplatnenie v každej kuchyni. 

Fotogaléria

 Dlažby do kuchyne / Kuchyňa & Jedáleň

Moderná je veľkoformátová rektifikovaná dlažba do kuchyne, ktorá voľne prechádza v jednom dizajne otvoreného priestoru jedálne a obývačky. Luxusná dlažba do kuchyne môže byť lesklá, matná, pololesklá. Výber povrchovej úpravy dlažby závisí od materiálov použitých v kuchyni.

V kuchyni sú trendové dlažby v imitácii dreva, kameňa, betónu, tehly, "kobercové" dlažby a aktuálne sú aj malé rozmery dlažby v retro dizajne.

Vzorky a cenníky sú k dispozícii v našom kúpeľňovom štúdiu.  


Katalógy na stiahnutie

Mohlo by Vás zaujímať

Dlažby vhodné do kuchyne / Vyberte si svoj štýl!