Sem vložte podnadpis

Štýlové obklady

Tradičné kachličky / Retro kúpeľne

Vytvorte si pohodu, zdieľajte emócie určitej doby a prostredia. Dizajnéri sa radi inšpirujú tradičným talianskym štýlom. Výsledkom ich kreativity je efekt bežného opotrebovania obkladov a dlažby, z ktorej vyžaruje pocit večnej krásy, preto máme radi klasické obklady. Vyberte si!

Inšpirácie

 Štýlové talianske obklady / Klasický obklad 

Toskánsky štýl, alebo atmosféra Provence je nestarnúca klasika vo svete kúpeľní. Preferované sú menšie rozmery obkladov 10x10, 20x20, tehličky, hexagonálne obklady a kosoštvorce. Máte radi veselé farby, alebo vás očaril industriálny dizajn?

Svoje zastúpenie stále majú tradičné kúpeľne s vidieckou atmosférou, kachličky a obkladačky v naturálnom štýle, v prírodných farbách. Provensálsky štýl - to sú jemné pastelové farby a romantické kvetinové vzory. Vidiecka kúpeľňa má svoje čaro a vždy si nájde svojich priaznivcov. 

Retro kúpeľňa

Obklady a dlažby 20x20

Obľubu si získali obklady do kúpeľne v škandinávskom štýle. Retro štýl v obkladoch je späť! Nielen v móde, životnom štýle ale aj v bývaní. Ak je kúpeľňa a dlažba do kuchyne v jednom štýle, pôsobí celý interiér bytu harmonicky a veľkoryso. Efektné sú aj kombinácie s modernými prvkami.

Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA.   

Mohlo by Vás zaujímať

Súvisiace kolekcie obkladov a dlažby