Sem vložte podnadpis

Retro dlažba

Dlažba Patchwork / Tradičné dlažby

V tejto rubrike nájdete obľúbené dlažby v retro štýle, vintage, rustikálne, či secesné dlažby a obklady. V ponuke sú historické dekoratívne retro dlažby inšpirované dizajnom cementových dlažieb v štýle Patchwork, pripomínajúce marocké dlažby v klasickom rozmere 20x20 cm.

Inšpirácie

Retro dlažby a obklady / Cementové dlažby

Retro dlažby sú gresové, odolné, vhodné i do frekventovaných prevádzok. Môžu sa použiť aj ako obklad na stenu, do kúpeľne i kuchyne. Ideálne riešenie do retro interiérov v industriálnom štýle a pri rekonšrukciách domov, ktoré dýchajú históriou.

Retro dlažby Patchwork Black&White 20x20 - biela a čierna, s odtieňmi šedej. Univerzálne použitie dlažby aj do moderných priestorov, industriálneho štýlu interiéru. Sú vhodným doplnkom k obkladom a dlažbám i z iných kolekcií.

Retro dlažba

Colors Mix 20x20 cm

Patchwork Colors 20x20 - retro dizajn s výraznejšou farebnosťou, vplyv Art Deco. Dlažby sú rektifikované, v matnom prevedení. Široká ponuka vzorov umožňuje nespočetné variácie, sú veľmi efektné aj s dlažbou v dizajne dreva.

Patchwork Classic 20x20 - retro dlažby s nádychom histórie, dlažby inšpirované tradíciou, kedy sa cementové dlažby vyrábali ručne s prírodnými pigmentmi, avšak vyrobené modernou technológiou pre dosiahnutie vysokej kvality a trvanlivosti.

Vzorky a cenníky sú k dispozícii v kúpeľňovom štúdiu BENEVA.   

Mohlo by Vás zaujímať

Súvisiace dlažby a obklady / Vyberte si!