Obklady / Dlažby / Kúpeľne

Kúpeľňové štúdio

Kreatívne riešenia / Nové trendy

Zameriavame sa na keramické dlažby a obklady pre náročných, ktoré dovážame priamo od renomovaných talianskych výrobcov. Súčasťou predaja je odborná garancia, individuálny prístup a servis. Naše kúpeľňové štúdio sa špecializuje na dizajnové obklady a dlažby.

Sledujeme módne trendy a vytvárame "oblečenie" pre moderné a luxusné kúpeľne. Architekti vám vypracujú profesionálny návrh kúpeľne, realistickú 3D vizualizáciu. Ponúkame šikovné riešenia kúpeľní plné sviežeho dizajnu. Tvoríme kúpeľne pre relax.

Objavte nové kolekcie obkladov a dlažby, ktoré dodajú vášmu priestoru atmosféru elegancie a vytvoria vám príjemný domov. Doprajte si výnimočné keramické obklady a dlažby. 

Sortiment a služby

Dizajnové obklady a dlažby / Návrh kúpeľne

Kúpeľne: moderné obklady do kúpeľne v každom štýle, inšpiratívne zariadenie kúpeľne.
Návrhy kúpeľní: profesionálne návrhy, realistické 3D vizualizácie, portfólio našich prác.
Dlažby: keramické podlahy pre interiér a exteriér. Kvalitné riešenia do domu, bytu, na terasy. 

Vedeli ste, že keramika je bezpečný materiál, neobsahuje plast a je úplne recyklovateľná? Ale predovšetkým, keramika je krásna, pretože je autentická, schopná dať štýl a hodnotu prostrediu.

Novinky a udalosti

Aktuality

Vitajte na našej stránke!

Dizajn & Kvalita / 1000+ inšpirácií

U nás nájdete zaujímavé kolekcie keramických obkladov a dlažby jedinečné pre svoj dizajn, ktorý je výsledkom práce popredných návrhárov. Naše kúpeľňové štúdio ponúka moderné, originálne talianske obklady a dlažby do interiéru, exteriéru a kvalitné vybavenie do kúpeľne.

Na stránke máme viac ako 1000 inšpiratívnych obrázkov. Luxusné kúpeľňové obklady, pôsobivé mozaiky, extravagantné dekorácie, geometrické tvary, veľkoformátové obklady a dlažby, špeciálne tvarovky, 2 cm dlažby a bazénové lemy. 

Novinky zo sveta obkladov a dlažieb dokonale imitujú kameň, mramor, drevo, textil, kovové efekty. Pre inšpiráciu odporúčame aj naše návrhy kúpeľní. Našimi referenciami sú spokojní zákazníci, ktorí sa k nám po rokoch vracajú.

Navštívte kúpeľňové štúdio BENEVA v Nitre!

.

Všetky obklady a dlažby, ktoré prezentujeme na našej stránke, máme v ponuke a vieme vám ich dodať. Pôsobíme v rámci celého Slovenska. V prípade záujmu o viac informácií nám pošlite svoju požiadavku a vyplňte formulár. Čo najskôr vás budeme kontaktovať.