Sem vložte podnadpis

Obklady a dlažby

Značky / Dlažby a obklady

Talianske keramické obklady a dlažby dovážame priamo od renomovaných výrobcov. Vyberáme najkrajšie kolekcie a prezentujeme i posledné dizajnové novinky.

Naše kúpeľňové štúdio má v ponuke celý sortiment obkladov a dlažby uvedených producentov: značky Marca Corona, Supergres, Sant'Agostino, Fioranese, Coem, EdimaxAstor. 


Marca Corona

Tradícia od 1741 / Nadčasové dlažby a obklady

Marca Corona vyrába obklady a dlažby už od roku 1741. Je to značka s najdlhšou tradíciou výroby keramiky vo svete. Charakteristické sú inovatívne technológie a originálne estetické riešenia pre exteriér a interiér. 

Marca Corona je univerzálny výrobca, má v sortimente obklady a dlažby pre všetky použitia. Tradičné kuchynské obklady 10x10, exkluzívne dizajnové kolekcie interiérovej dlažby, veľkoformátové dlažby 120x240, terasové a záhradné dlažby so všetkými tvarovkami.


Supergres

Moderné obklady a dlažby / Luxusné kúpeľne

Ceramiche Supergres sleduje najnovšie trendy v interiérovom dizajne, vyrába moderné keramické obklady a dlažby. Kvalitné dlažby pre domácnosti, obchody, trendové obklady do kúpeľne, kuchyne, luxusné obklady vo vysokom lesku v mramorovom dizajne. 

Pekné dlažby v imitácii dreva, kameňa a mramoru. Dlažby v jednom dizajne umožňujú prepojiť vnútorné priestory domu s terasou a záhradou, kde sú ideálne dlažby v 2 cm hrúbke.


Sant'Agostino

Dizajnové vychytávky / Retro dlažby a obklady

Ceramiche Sant'Agostino svojim jedinečným dizajnom splní všetky predstavy aj najnáročnejších zákazníkov. Meno známeho dizajnéra Philippe Starck je garanciou kvality a vysokej úrovne tejto značky.

Ak hľadáte v určitom segmente najprepracovanejší vzor dlažby, lebo sa vám iné nepáčia, tak tu ju istotne nájdete. Sant'Agostino má v ponuke krásne obklady s 3D povrchom, efektné retro dlažby a obklady, dokonalé kobercové dlažby i historicky pôsobiace vhodné do štýlových priestorov.