Sem vložte podnadpis

Obklady a dlažby

Sortiment / Talianske značky dlažby a obklady

Talianske keramické obklady a dlažby dovážame priamo od renomovaných výrobcov. Prezentujeme ich aktuálny výrobný program i posledné novinky od svetových dizajnérov. Naše kúpeľňové štúdio má v ponuke celý sortiment obkladov a dlažby uvedených producentov: značky Marca Corona, Supergres, Sant'Agostino, Fioranese, Coem, Edimax, Astor a Viva. 


Marca Corona

Tradícia od 1741 / Nadčasové dlažby a obklady

Marca Corona vyrába obklady a dlažby už od roku 1741, je to značka s najdlhšou tradíciou výroby keramiky vo svete. Charakteristické sú inovatívne technológie a originálne estetické riešenia pre exteriér a interiér. Marca Corona je univerzálny výrobca, má v sortimente obklady a dlažby pre všetky použitia. Tradičné kuchynské obklady 10x10, exkluzívne dizajnové kolekcie interiérovej dlažby, veľkoformátové dlažby 120x240, terasová a záhradná dlažba so všetkými tvarovkami.


Supergres

Moderné obklady a dlažby / Luxusné kúpeľne

Ceramiche Supergres sleduje najnovšie trendy v interiérovom dizajne, vyrába keramické obklady a dlažby ako komplexný program. Kvalitné dlažby pre domácnosti, obchody a kancelárie, moderné obklady do kúpeľne a kuchyne, luxusné obklady v mramorovom dizajne, vo vysokom lesku. Pekné dlažby v imitácii dreva, kameňa a mramoru. Dlažby v jednom dizajne umožňujú prepojiť vnútorné priestory domu s terasou a záhradou, kde sú ideálne dlažby v 2 cm hrúbke. 


Sant'Agostino

Dizajnové vychytávky / Retro dlažby a obklady

Sant'Agostino svojim jedinečným dizajnom splní všetky predstavy aj najnáročnejších zákazníkov. Meno známeho dizajnéra Philippe Starck je garanciou kvality a vysokej úrovne tejto značky. Ak hľadáte v určitom segmente najprepracovanejší vzor dlažby, lebo sa vám iné nepáčia, tak tu ju istotne nájdete. Sant'Agostino má v ponuke krásne obklady s 3D povrchom, efektné retro dlažby a obklady, dokonalé "kobercové" dlažby i historicky pôsobiace vhodné do štýlových priestorov.