OBKLADY A DLAŽBY

Značky / Dlažby a obklady

Keramické obklady a dlažby dovážame priamo od talianskych renomovaných výrobcov. Vyberáme najkrajšie kolekcie a prezentujeme posledné dizajnové novinky.

Naše kúpeľňové štúdio má v ponuke celý sortiment obkladov a dlažby - značky: Marca Corona, Sant'Agostino, Fioranese, Coem, Supergres, Tagina, Mutina, Mirage, Fap, Alfalux, Ricchetti, Castelvetro.

Marca Corona

Tradícia od 1741 / Nadčasové dlažby a obklady

Marca Corona vyrába obklady a dlažby už od roku 1741. Je to značka s najdlhšou tradíciou výroby keramiky vo svete. Charakteristické sú inovatívne technológie a originálne estetické riešenia pre exteriér a interiér. 

Ceramiche Marca Corona je univerzálny výrobca, má v sortimente obklady a dlažby pre všetky použitia. Tradičné kuchynské obklady 10x10, exkluzívne dizajnové kolekcie interiérovej dlažby, veľkoformátové dlažby 120x270, terasové a záhradné dlažby so všetkými tvarovkami.

Supergres

Moderné obklady a dlažby / Luxusné kúpeľne

Ceramiche Supergres sleduje najnovšie trendy v interiérovom dizajne, vyrába moderné keramické obklady a dlažby. Kvalitné dlažby pre domácnosti, obchody, trendové obklady do kúpeľne, kuchyne, luxusné obklady vo vysokom lesku v mramorovom dizajne. 

Kvalitné dlažby v imitácii dreva, kameňa a mramoru. Dlažby v jednom dizajne umožňujú prepojiť vnútorné priestory domu s terasou a záhradou, kde sú ideálne dlažby v 2 cm hrúbke.

Sant'Agostino

Dizajnové vychytávky / Retro dlažby a obklady

Ceramiche Sant'Agostino svojim jedinečným dizajnom splní všetky predstavy aj najnáročnejších zákazníkov. Meno dizajnéra Philippe Starck je garanciou kvality a vysokej úrovne značky.

Ak hľadáte v určitom segmente najprepracovanejší vzor dlažby, lebo sa vám iné nepáčia, tak tu ju istotne nájdete. Sant'Agostino má v ponuke krásne obklady s 3D povrchom, efektné retro dlažby a obklady, dokonalé kobercové dlažby i historicky pôsobiace vhodné do štýlových priestorov.