Sem vložte podnadpis

Luxusné kúpeľne

Exkluzívne kúpeľne / Vznešená atmosféra / Luxus & Elegancia

Čo je synonymom luxusu? Elegantná kúpeľňa, ktorá sa neriadi duchom času, ale vysokými nárokmi! Luxusná kúpeľňa - trblietavý lesk, výnimočnosť. Kolekcie kúpeľňových obkladov v dizajne, ktorý vystihuje krásu najcennejších mramorov. Luxusná kúpeľňa s mramorovým obkladom vo vysokom lesku vytvára atmosféru reprezentatívnej kúpeľne v štýle glamour. Ideálna luxusná kúpeľňa v domácom prostredí pôsobí zároveň relaxačne. Štýl spája eleganciu, prepych a funkčnosť. Pôsobivé dekorácie a mozaiky zvýrazňujú charakter luxusnej kúpeľne. Prestížne značky - talianske obklady pre náročných klientov, ktorí preferujú luxusný dizajn kúpeľne. V ponuke máme výnimočné veľkoformátové rektifikované obklady do kúpeľne.

Nové trendy 2018 - luxusná kolekcia Purity of Marble je inšpirovaná talianskymi mramormi, ktoré sú obzvlášť vzácne. Pre exkluzívne kúpeľne sú ideálne rektifikované obklady v rozmere 30,5 x 91,5 cm. Obklady sú z bieleho črepu a k nim zodpovedajúce dlažby do kúpeľne sú z porcelánovej kameniny /gresové/. Úžasné realistické imitácie týchto prírodných druhov mramoru s dôkladnou pozornosťou na detail spĺňajú estetické a funkčné požiadavky súčasného dizajnu pre obytné a obchodné priestory. 

Fotogaléria / Luxusná kúpeľňa v štýle glamour / TOP kúpeľne

Luxusná kúpeľňa: exkluzívne kúpeľne, lesklá kúpeľňa, kúpeľne. Najkrajšie luxusné kúpeľne, Luxusné kúpeľne v štýle glamour, luxusna kupelna, exkluzívna kúpeľňa.