Sem vložte podnadpis

Interiérová dlažba

Dlažba do obývačky / Lesklá dlažba / Dlažba & Interiér 

Interiérová dlažba má svoje prednosti, je nielen pekná a kvalitná, ale aj mimoriadne praktická. Interiér sa aj vďaka dlažbe stáva zaujímavý súhrou materiálov, kontrastných textúr, tvarov a rozmerov. Veľkoformátová rektifikovaná keramická dlažba je pre interiér celého domu trendovým a moderným riešením. Neodmysliteľné sú dlažby do kuchyne, chodby, haly a na schody. Pre obchodné a verejné priestory je keramická dlažba podlahou číslo 1. Aká je luxusná interiérová dlažba do obývačky? Niekomu vyhovuje lesklá dlažba, s mramorovou štruktúrou, v dizajne prírodného kameňa alebo elegantná biela dlažba. Štandardom dlažby pre moderný interiér je rozmer 60x60 cm. V prípade možnosti je atraktívnou voľbou veľký formát 80x80, 90x90, 75x150, alebo 120x120 cm.

Gresová dlažba do interiéru je kvôli jej vlastnostiam a parametrom najlepšou voľbou podlahy a hlavne bezkonkurenčným materiálom pri podlahovom vykurovaní pre jej tepelnotechnické parametre. V portfóliu je dlažba v imitácii dreva, mramoru, kameňa, betónu, hliny, ale i nové dizajny dlažieb so zaujímavou štruktúrou, alebo s metalickým odleskom. V interiéri si našla svoje miesto aj dlažba a obklady inšpirované dizajnom textilu, kobercov a tapety. Keramické interiérové dlažby sú vhodné nielen do kúpeľne, ale sa stávajú významným dizajnovým prvkom interiéru domu, bytu a komerčných priestorov.

Fotogaléria / Dlažby interiér, dlažby na schody

dlažba do interiéru, dlažby interiérové, dlažba interiér, dlažba do obývačky, dlažby do interiéru, dlažba na schody, interierove dlazby, dlazba interier, dlažba interier 

Moderná dlažba v interiéri

Dlažba do obývačky, jedálne, chodby, do kuchyne »

Môžeme Vám poradiť?

Vyplňte prosím nasledujúci formulár a budeme vás kontaktovať.