Sem vložte podnadpis

Vizualizácia kúpeľne

3D vizualizácie kúpeľní / Dispozičné riešenie / Projekt kúpeľne

Naše architektonické návrhy kúpeľní - 3D vizualizácie sú vo fotorealistickej kvalite, zohľadňujú všetky kritériá, vaše požiadavky a technické možnosti. Predovšetkým vám pomôžu správne sa rozhodnúť pri výbere obkladov. Navyše k nim získate "návod na použitie" - projekt kúpeľne, ktorý oceníte pri realizácii kúpeľne.

Ak sa vám naša tvorba páči, pozrite si celé portfólio. 

Akú kúpeľňu si vybrať?

Zadajte nám pôdorys, vaše požiadavky a získajte kvalitný návrh kúpeľne spracovaný architektom. Navrhujeme dispozičné riešenie kúpeľne - vhodné rozmiestnenie sanitárnej keramiky, vane, sprchy, kúpeľňového nábytku a architektonický 3D návrh kúpeľne, vizualizáciu vyhotovíme podľa individuálnych nárokov a vkusu klienta s prihliadnutím na požadovaný rozpočet. Kúpeľňu vám "ušijeme" na mieru. Navrhujeme kúpeľne v novostavbách, v panelákových bytoch, v rodinných domoch. Vizualizácia kúpeľne zohľadňuje funkčnosť a všetky detaily, čím vám uľahčíme urobiť správne rozhodnutie.

Aké podklady potrebujeme

Stačí nám skica, alebo pôdorys kúpeľne s rozmermi podľa skutočnosti, svetlá výška miestnosti, pri podkrovnej kúpeľni aj pohľady. 

Zakreslenie okien, dverí, otvorov, prímuroviek, ich rozmery, vzdialenosti a farebné prevedenie. 

Vyznačenie daných inštalácií  -rozvody vody a kanalizácie.

Výber obkladu a dlažby z nášho sortimentu, v prípade záujmu zadanie sanity a zariadenia kúpeľne.

 Špeciálne požiadavky v súlade s technickými možnosťami.

Čo stojí 3D návrh kúpeľne

Cena návrhu a vizualizácie vo fotorealistickej kvalite je 230 €. Zahŕňa konzultáciu, technické poradenstvo, návrh dispozičného riešenia - rozmiestnenie zariaďovacích predmetov, vizualizáciu jednej kúpeľne, cca 3 - 4 pohľady, dve zmeny v rámci vybranej kolekcie obkladov z nášho sortimentu a celkovú cenovú kalkuláciu obkladov a dlažieb, ktorú vypracujeme po odsúhlasení vizualizácie. 

Návrh kúpeľne s vizualizáciou spracujeme do 1 - 2 týždňov. Termín vieme dohodnúť aj individuálne.

Kedy je návrh zadarmo

V prípade objednávky obkladov a dlažby v zmysle vypracovaného 3D návrhu kúpeľne poskytujeme zľavu 180 €, ak sa základné stavebné rozmery miestnosti dodatočne nemenili. 

Pri objednávke obkladov, dlažby a kúpeľňového zariadenia v zmysle vypracovanej vizualizácie kúpeľne poskytujeme zľavu 230 €, vizualizácia je v takomto prípade pre našich zákazníkov ZADARMO. Návrh WC po objednaní obkladov do kúpeľne vypracujeme z tej istej kolekcie ZADARMO.

Projekt kúpeľne

Pri investícii, akou je vybudovanie novej kúpeľne, alebo rekonštrukcia, sa vám určite oplatí dať si vypracovať profesionálny architektonický 3D návrh kúpeľne. Technická dokumentácia, projekt kúpeľne, je užitočným podkladom nielen pri stavebnej príprave kúpeľne, ale hlavne pomoc pri finálnej montáži pre inštalatérov a obkladača. V prípade záujmu o kúpu navrhnutých obkladov a dlažby, dodávame našim zákazníkom aj "kladačský plán" - škárorez pokládky, ktorý pomôže predísť zbytočným problémom pri obkladaní kúpeľne. Záleží nám, aby sa vám vysnívaná kúpeľňa páčila aj po jej zrealizovaní. Projekt kúpeľne - technické podklady pre montáž obkladov a špecifikácia materiálov sú súčasťou potvrdenej záväznej objednávky keramických obkladov a dlažby v zmysle odsúhlasenej vizualizácie, po úhrade zálohy za materiál.

Chcem návrh kúpeľne

Vyplňte prosím nasledujúci formulár a budeme vás kontaktovať.