O nás

Priamy dovozca / Kreativita & Flexibilita / Nové trendy 2018

Kúpeľňové štúdio, Dlažba, Obklady, Kúpeľňa, Obkladačky, Kúpeľne štúdio, Kupelne, Kupelnove studio, Dlažby, Dlazba,

Design & Kvalita

100% Made in Italy

Keramické obklady a dlažby dovážame priamo od najlepších renomovaných talianskych výrobcov. Vsadili sme na špičkové kvalitné materiály, ktoré oslovia aj najnáročnejších klientov. Predaj dlažby a obkladov spájame v našom kúpeľňovom štúdiu s kreativitou a nadštandardným servisom, máme zákazníkov z celého Slovenska i zo zahraničia.

Rodinná firma

21 ročná skúsenosť

Našou veľkou prednosťou je profesionalita, individuálny prístup, flexibilita a prax v oblasti predaja obkladov a dlažby v kúpeľňovom štúdiu. Vieme sa postarať o najefektívnejšie riešenie vašej kúpeľne, bytu, o správny výber dlažby do celého domu. Dokážeme navrhnúť kúpeľne, ktoré vás budú reprezentovať, o čom vás presvedčia naše 3D návrhy.

Nábytok a bývanie

Výstava v Nitre

Na medzinárodnom veľtrhu nábytku, bytových doplnkov, dizajnu a architektúry každoročne prezentujeme novinky a prinášame nové trendy v dizajne keramických obkladov a dlažieb inšpirované tradíciou, v modernom prevedení. 

13 - 18 Marec 2018
Nábytok a bývanie v Nitre
pavilón G 


CERSAIE 2017

Taliansko / Fotoreportáž / Nové trendy

Prinášame Vám inšpirujúce momenty z medzinárodnej výstavy keramických dlažieb a obkladov, ktorá sa konala koncom septembra v Boloni. Producenti z celého sveta tu prezentovali svoje novinky dizajnových obkladov, dlažieb i sanitárnej keramiky. Pozrite si, čo nás zaujalo.

Výstava Nábytok a bývanie v Nitre

Fotoreportáž / Prezentácia noviniek / Marec 2017

Náš tím

Pavol Benca

Architekt

Návrhy a 3D vizualizácie kúpeľní

Eva Bencová

Manažérka

Cenové ponuky a marketing

Darina Vlčková

Odborný predajca

Objednávky a zákaznícky servis

Juraj Fabrici

Architekt

Návrhy a 3D vizualizácie kúpeľní