Sem vložte podnadpis

Moderné kúpeľne

Komfortná kúpeľňa / Trendové talianske obkladačky / Moderné obklady

Kvalitné keramické obklady, decentné detaily a farby sú základným predpokladom pre pôvabné moderné kúpeľne. Možnosti sú široké, treba si len správne vybrať. Harmonické kontrasty farieb alebo vzory tón v tóne s jemnou kresbou obkladu. Moderná kúpeľňa zodpovedá súčasným trendom, avšak očakávame, že bude praktická, komfortná a pekná. Trendová kúpeľňa má atraktívny dizajn so zameraním na funkčné, pekné bývanie, technicky dokonalé obklady. Rektifikované obklady a dlažby do kúpeľne s možnosťou ukladania na minimálnu škáru. Obľúbené rozmery obkladov: 40x80, 30,5x56, 25x75 cm. Kúpeľňové obkladačky a dlažba sú samozrejme vhodné i do kuchyne

Moderná kúpeľňa je taká, v ktorej sa budete cítiť dobre a zároveň budete mať priestor, na všetko potrebné. Vytvoriť ju, je hotové umenie. Hlavne, ak máte k dispozícii menší rozmer kúpeľne. V takom prípade treba zápasiť s každým centimentrom. Naše kúpeľňové štúdio má skúsenosti s navrhovaním menších kúpeľní a pri dispozícii prihliadame na ergonómiu. 3D návrh kúpeľne vám pomôže vidieť možnosti riešenia ešte pred realizáciou. Panelákové kúpeľne opticky zväčšíme použitím svetlých farieb a navyše lesklé obklady priestor zväčšujú a presvetľujú. 

Fotogaléria / Moderná kúpeľňa v súčasnom štýle / Trendy kúpeľne

Moderná kúpeľňa: kúpeľňa, kúpeľne, kupelne sk, kupelne Bratislava, kachličky kúpeľňa, kúpeľňové obkladačky, obkladačky kúpeľne, kúpeľňové štúdio, kupelna.