Sem vložte podnadpis

Vonkajšia dlažba

Dlažby mrazuvzdorné / Dlažba na terasu / Dlaždice do záhrady

Vonkajšia dlažba je gresová - mrazuvzdorná, má vynikajúce technické parametre, vďaka ktorým je pre exteriér domu a terasy najvhodnejšia. Dlažba na terasy, balkóny, na chodník, do záhrady, spevnené plochy, cestičky okolo domu a dlažby k bazénu by mali mať aj protišmykovú povrchovú úpravu. Exteriérové dlažby sa používajú na terasy - obkladanie múrikov, soklov a na vonkajšie schody. Dlažba do exteriéru a dlažba na vonkajšie schody má zvýšenú odolnosť, oteruvzdornosť - schopnosť odolávať povrchovému zaťaženiu, je mrazuvzdorná, protišmyková a stálofarebná. 

Mrazuvzdorné dlažby sú vhodné aj ako fasádne obklady. Vonkajšie dlažby a exteriérové obklady sú v nových kolekciách riešené komplexne. Dom pôsobí harmonicky a veľkoryso, ak je interiér prepojený s exteriérom, keď sa materiály dopĺňajú a svojou farebnosťou, štruktúrou dokonale zapadajú do okolitého prostredia. Terasové dlažby budú v jednom dizajne. Predaj dlažby spájame s odborným poradenstvom. Dlaždice, protišmykové dlažby navrhneme v súlade s exteriérom vášho domu a poradíme vám s výberom špeciálnych kusov: ukončovacích prvkov, "L" profilov, bazénových lemov a schodových tvaroviek.

Fotogaléria / Terasy, dlažby vonkajšie, terasová dlažba

TERASY - vonkajšia dlažba na schody, protišmyková dlažba na terasu, dlažba, mrazuvzdorná dlažba na balkón, dlažba na schody exteriér, dlažba na terasu, dlažba na chodník, exteriérová dlažba, protišmyková dlažba na vonkajšie schody, dlažby na terasu, dlažba na balkón, exteriérové dlažby, dlažby vonkajšie, keramická dlažba do exteriéru, dlažba do záhrady, mrazuvzdorná keramická dlažba, záhradná dlažba, terasová dlažba, dlažba okolo bazéna, dlaždice vonkajšie