Sem vložte podnadpis

Keramické dlažby

Talianska dlažba / Luxusná dlažba / Dlažba, dlaždice

Kvalitná keramická dlažba do domu a bytu v rôznych štýloch a štruktúrach. Talianska luxusná dlažba pre náročných. Do povrchových úprav dlažieb sa prenáša tradičný dizajn, kovové odlesky i trblietavé prvky. Moderná keramická dlažba sa vyrába digitálnou technológiou. Dizajnové keramické dlaždice sú matné, vo vysokom lesku, satinované, pololesklé i jemne reliéfne s nepravidelným povrchom, alebo okrajom. Obľúbená je biela lesklá dlažba, dlažba v imitácii dreva, kameňa, dlažba "mramor", veľkoplošná gresová dlažba. Dlažby do kuchyne majú už svoju dlhoročnú tradíciu aj u nás.

Zamerali sme sa na dlažby v dokonalom dizajne a kvalite, ktoré sú prevažne rektifikované - zabrúsené. V ponuke kúpeľňového štúdia je talianska dlažba a obklady vhodné do rodinných domov i komerčných priestorov. Najpoužívanejšie rozmery dlažieb: 60x60, 60x120, 75x75 cm, v ponuke sú aj veľké formáty 75x150, 120x120, 120x240 cm, pre dizajn dreva: 15x90, 20x120, až 22x180 cm. V samostatných rubrikách venujeme pozornosť exteriérovým dlažbám a špeciálnym dlažbám s 2 cm hrúbkou.

Interiérová dlažba »

Dlažba - dizajnový prvok interiéru.
Keramická dlažba na podlahové
vykurovanie. Nadčasová, praktická.

Vonkajšia dlažba »

Vynikajúce technické parametre.
Terasová mrazuvzdorná dlažba.
Protišmyková dlažba, gresová. 

2 cm dlažby »

Jednoduchá montáž a údržba.
Okrajové lemy k bazénom, terasy.
Dlažba na terče, do štrku. 

dlažba, dlažby, dlazba, dlazby, dlazba do domu, dlazba obklady, talianska keramická dlažba, keramicke dlazby, talianska keramická dlažba, talianska dlazba bratislava, a dlazby, dlazba kupelna, dlazba sk, obklady dlazby, dlaždice, dlazdica, talianska dlazba, dlazby kupelne, a dlažba, dlažby do, dlazba bratislava