Sem vložte podnadpis

2 cm dlažby

Bazénové dlažby / Dlažba na terče / Dlažba do záhrady

Záhradná dlažba v dizajne prírodného kameňa, dreva, betónu. Pri hrúbke 2 cm sa môže ukladať dlažba na terče, do štrkového lôžka, alebo klasicky lepiť ako príjazdová cesta pre autá. Ideálna dlažba na terasy, balkón, chodník, k bazénu, do záhrady, ako šľapáky do trávy. Jednoduchá a rýchla montáž. Veľkým plusom je, že sa terasy vedia dodatočne modifikovať, pokiaľ sa dlažba ukladá suchým spôsobom podobne ako zámková dlažba. V jednej kolekcii sú k dispozícii dlažby bazénové a špeciálne tvarovky na lemovanie bazénov, schodové prvky, "L" profily. Rozmery dlažby 45x90, 60x60, 40x120, 60x120 cm. Všetky vonkajšie dlaždice z našej ponuky s hrúbkou 2 cm sú rektifikované - zabrúsené na presný rozmer. 

Celý sortiment 2 cm dlažby je v protišmykovom prevedení R11 C, preto sú dlažby bezpečné a vhodné aj okolo bazéna. Sú odolné voči rozličným vonkajším vplyvom a chemickým čistiacim prostriedkom. Systémové riešenie terasy a realizácia vonkajších priestorov. Zjednotenie dizajnu domu vieme docieliť vďaka širokému sortimentu keramickej dlažby do záhrady. Klasická vonkajšia dlažba s hrúbkou 10 mm a 20 mm dlažba spolu dizajnovo korešpondujú a vieme ich zladiť aj s dlažbou použitou v interiéri domu.

Fotogaléria / Záhradná dlažba, dlažba na chodník, okolo bazéna 

dlažba na terče, dlažba mrazuvzdorná, terasová dlažba, gresové dlažby, dlaždice vonkajšie 2 cm, dlažba exteriérová, dlažba 20 mm, vonkajšie dlaždice, dlažba do záhrady, bazénová dlažba, dlažba na chodník, terasová dlažba do štrku, gresové dlažby, dlaždice vonkajšie 2 cm, exteriérová dlažba 20 mm, vonkajšie dlaždice, záhradná dlažba, dlaždice do záhrady, dlažba záhradná, dlažby bazénové, dlažba exteriér, exteriér dlaždice, záhradné dlaždice, terasy, podlahy na terasy, dlažby