Sem vložte podnadpis

Kúpeľňa

Kúpeľňa & Inšpirácie / Kúpeľňa vašich snov / Pekné kúpeľne

Ideálna kúpeľňa, v ktorej sa budete cítiť aj o pár rokov príjemne, je nadčasovo elegantná a komfortná. Pre správny výber kúpeľne sú dôležité farby i osviežujúce textúry. Módne trendy majú vplyv aj na kúpeľňový dizajn. Naše kúpeľňové štúdio ich sleduje a ponuku obkladov do kúpeľne prispôsobujeme požiadavkám náročných klientov. V jednotlivých sekciách je veľa podnetných nápadov, kde nájdete inšpirácie pre riešenie vašej budúcej krásnej kúpeľne. S našim sortimentom kvalitných talianskych obkladov vieme zariadiť modernú, luxusnú, dizajnovú, minimalistickú kúpeľňu i klasické vidiecke talianske kúpeľne. 

Obľúbená je kúpeľňa v štýle retro. Ak preferujete kúpeľne v industriálnom či škandinávskom štýle, ste na správnej adrese. Kúpeľňa ladená v čistom, minimalistickom duchu využíva najmä bielu, sivú a jej odtiene. V kombinácii s dlažbou v dizajne dreva pôsobí kúpeľňa útulne a jemné industriálne prvky podčiarkujú atmosféru unikátnej kúpeľne. Ak máte odvahu a chuť, môžu sa štýly v kúpeľni vkusne zmixovať, vyberiete si z nich, čo sa vám páči a máte svoj štýl - eklekticizmus. 

TOP kúpeľne

Trendy v kúpeľňovom dizajne / Najkrajšie kúpeľne / Kúpeľne 2018

Dizajn plánovanej kúpeľne

Kúpeľňové štúdio BENEVA / Podpora od prvotnej konzultácie, až po realizáciu.

Veľa ľudí sníva o peknej a veľkej kúpelni. Čím sa však vysnená kúpeľňa líši od tej bežnej? Zariaďujete rodinnú kúpeľňu, hosťovskú, panelákovú? Pri plánovaní budúcej kúpeľne treba zvážiť viac faktorov. Aký komfort požadujete vo vašej novej kúpeľni, počet členov v domácnosti, potreba prispôsobiť sa deťom, životný štýl, dizajn. Súčasná kúpeľňa môže byť moderná, v štýle glamour, vintage, ale v každom prípade by mala byť praktická a funkčná s použitím kvalitných materiálov. Kúpeľňové štúdio BENEVA ponúka individuálny prístup pri riešení vašej kúpeľne a v prípade záujmu ju navrhne a vypracuje 3D vizualizáciu. Dobre premyslený návrh kúpeľne podľa vašich potrieb a predstáv vytvorí príjemnú kúpeľňu, ktorú budete milovať. 

Kúpeľňové štúdio ponúka trendy kúpeľne 2018: Súvisiace pojmy: pekná kúpeľňa, kúpeľne Nitra, kúpeľňa, kúpeľne, kúpeľne Bratislava, kupelna, talianska kúpeľňa, kúpeľňové inšpirácie, trendové kúpeľne, kúpeľne obklady, najkrajšie kúpeľne. Top kúpeľne, kúpeľňa inšpirácie, svetové kúpeľne, kúpeľňa snov,  nová kúpeľňa.