Sem vložte podnadpis

Kúpeľňa

Kúpeľňa & Inšpirácie / Kúpeľňa vašich snov / Unikátne kúpeľne

Ideálna kúpeľňa, v ktorej sa budete cítiť aj o pár rokov príjemne, je nadčasovo elegantná. Decentné farby a osviežujúce textúry sú dôležité pre správny výber kúpeľne. Sledujeme trendy v kúpeľňovom dizajne a ponuku obkladov do kúpeľne prispôsobujeme požiadavkám náročných klientov. V jednotlivých sekciách je veľa podnetných nápadov, kde nájdete inšpirácie pre riešenie vašej budúcej krásnej kúpeľne. S našim sortimentom kvalitných talianskych obkladov vieme zariadiť modernú, luxusnú, minimalistickú kúpeľňu i klasické vidiecke talianske kúpeľne. 

Obľúbená je kúpeľňa v štýle retro, alebo ak preferujete kúpeľne v industriálnom či škandinávskom štýle, ste na správnej adrese. Kúpeľňa ladená v čistom, minimalistickom duchu využíva najmä bielu, sivú a jej odtiene. V kombinácii s dlažbou v dizajne dreva pôsobí kúpeľňa útulne a jemné industriálne prvky podčiarkujú atmosféru unikátnej kúpeľne. Ak máte odvahu a chuť, môžu sa štýly v kúpeľni vkusne zmixovať a vyberiete si z nich, čo sa vám páči a máte svoj štýl - eklikticizmus. 

TOP 12 kúpeľní

Trendy v kúpeľňovom dizajne / Najkrajšie kúpeľne 

Dizajn plánovanej kúpeľne

Podpora od prvotnej konzultácie, až po realizáciu.

Veľa ľudí sníva o peknej a veľkej kúpelni. Čím sa však vysnená kúpeľňa líši od tej bežnej? Zariaďujete rodinnú kúpeľňu, hosťovskú, panelákovú? Pri plánovaní budúcej kúpeľne treba zvážiť viac faktorov. Aký komfort požadujete vo vašej novej kúpeľni, počet členov v domácnosti, potreba prispôsobiť sa deťom, životný štýl, dizajn. Súčasná kúpeľňa môže byť moderná, v štýle glamour, vintage, ale v každom prípade by mala byť praktická a funkčná s použitím kvalitných materiálov. Vyberieme produkty, ktoré vám osobne budú najlepšie vyhovovať. Ponúkame individuálny prístup pri riešení vašej kúpeľne a v prípade záujmu ju navrhneme a vypracujeme 3D vizualizáciu. Dobre premyslený návrh kúpeľne podľa vašich potrieb a predstáv vytvorí príjemnú kúpeľňu, ktorú budete milovať. 

Kúpeľne 2017: pekná kúpeľňa, ideálna kúpeľňa, jedinečné kúpeľne, kúpeľne Bratislava, kupelna, talianska kúpeľňa. Kúpeľne Nitra, kúpeľňové inšpirácie, trendové kúpeľne, kúpeľne obklady, najkrajšie kúpeľne. Top kúpeľne, krásne kúpeľne, kúpeľňa inšpirácie, svetové kúpeľne, kúpeľňa snov, unikátna kúpeľňa, nová kúpeľňa.