Sem vložte podnadpis

Kúpeľne

Kúpeľňa & Inšpirácie / Pôvabné kúpeľne / Kúpeľňa vašich snov

Aké sú trendy v kúpeľňovom dizajne? V jednotlivých sekciách je veľa podnetných nápadov, kde nájdete inšpirácie pre riešenie vašej budúcej pôvabnej kúpeľne. S našim sortimentom obkladov vieme zariadiť modernú, luxusnú, minimalistickú kúpeľňu, alebo klasické vidiecke talianske kúpeľne, v štýle provence, retro. Obľúbený je industriálny, mestský i škandinávsky štýl. Ak máte odvahu a chuť, môžu sa štýly vkusne zmixovať a vyberiete si z nich, čo sa vám páči a máte svoj štýl - eklikticizmus.  

TOP 12 najkrajších kúpeľní

Trendy v kúpeľňovom dizajne 

Dizajn plánovanej kúpeľne

Podpora od prvotnej konzultácie, až po realizáciu.

Veľa ľudí sníva o peknej a veľkej kúpelni. Čím sa však vysnená kúpeľňa líši od tej bežnej? Zariaďujete rodinnú kúpeľňu, hosťovskú, panelákovú? Pri plánovaní budúcej kúpeľne treba zvážiť viac faktorov. Aký komfort požadujete vo vašej novej kúpeľni, počet členov v domácnosti, potreba prispôsobiť sa deťom, životný štýl, dizajn. Súčasná kúpeľňa môže byť moderná, v štýle glamour, vintage, ale v každom prípade by mala byť praktická a funkčná s použitím kvalitných materiálov. Vyberieme produkty, ktoré vám osobne budú najlepšie vyhovovať. Ponúkame individuálny prístup pri riešení vašej kúpeľne a v prípade záujmu ju navrhneme a vypracujeme 3D vizualizáciu. Dobre premyslený návrh kúpeľne podľa vašich potrieb a predstáv vytvorí príjemnú kúpeľňu, ktorú budete milovať. 

kúpeľne 2017, kúpeľňa, kúpeľne, kúpeľne Bratislava, kupelna sk, talianske kúpeľne, kúpeľne Nitra, kúpeľňové inšpirácie, trendové kúpeľne, fotogaléria kúpeľní